Kto na burmistrza ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Tomasz33 » 24 wrz 2018, o 00:19

Najlepszy Pan Galant
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 11:41

On zdaje się pracuje w PGKu, a PGK podlega pod burmistrza. Ma chłop odwagę, nie ma co. Radym raczej już nie będzie to i immunitet go nie ochroni. Oj ma chłop odwagę.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 13:03

Na 100 % nie będzie radnym bo będzie burmistrzem.
Na górę

Postautor: Tomasz33 » 24 wrz 2018, o 16:53

Miejmy nadzieję bo w końcu czas na zmiany!!! Do boju Panie Leszku!
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 17:33

A może zagłosujmy. Tak dla odmiany. Niczego nie ryzykujemy. Najwyżej będzie tak samo. Ale twarz chociaż inna.
Na górę

Postautor: Marzzena » 24 wrz 2018, o 17:47

A oczywiście niczym nie ryzykujemy. Może uda się nosa utrzeć tym ważnym. A widać że facet ma jaja
Na górę

Postautor: Klaudiia » 24 wrz 2018, o 22:32

To w końcu ilu jest kandydatów na burmistrza i kim są?? Wie ktoś?
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 22:34

To w końcu ilu jest kandydatów na burmistrza i kim są?? Wie ktoś?
Cichocki, Galant, Żukowski. Chyba dojdzie Sobczuk. Ma czas do 26.09
Na górę

Postautor: Marzzena » 24 wrz 2018, o 22:59

To w końcu ilu jest kandydatów na burmistrza i kim są?? Wie ktoś?
Cichocki, Galant, Żukowski. Chyba dojdzie Sobczuk. Ma czas do 26.09
To kogo wybieramy??
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 08:21

A kim jest Pan Cichocki, nie słyszałem o nim
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 08:48

Ja głosuje na Galanta
Na górę

Postautor: smerf 2 » 25 wrz 2018, o 09:36

a ja głosuję na Stanisława N, zasłużonego pracownika domu kultury w Tomaszowie Lub. może jeszcze wybrać popularnego Grzegorza L, któty chodzi po parku i zbiera puszki. tacy kandydaci doa rady i na burmistrzów jacy mieszkańcy. ciemnota do potęgi. Co do Żukowskiego, uważaem, że bardzo dobry burmsitrz, jedyny, konkretny, merytoryczny. w przeciwieństwie do swoich poprzedników zrobił dużo i to absolutnie jest nie do zakwestionowania. mam poważne wątpliwości, czy ma godnego Siebie kanydata. Kto??? Galant????!!!. Bożem widzisz, a nie grzmisz!
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 09:41

a ja głosuję na Stanisława N, zasłużonego pracownika domu kultury w Tomaszowie Lub. może jeszcze wybrać popularnego Grzegorza L, któty chodzi po parku i zbiera puszki. tacy kandydaci doa rady i na burmistrzów jacy mieszkańcy. ciemnota do potęgi. Co do Żukowskiego, uważaem, że bardzo dobry burmsitrz, jedyny, konkretny, merytoryczny. w przeciwieństwie do swoich poprzedników zrobił dużo i to absolutnie jest nie do zakwestionowania. mam poważne wątpliwości, czy ma godnego Siebie kanydata. Kto??? Galant????!!!. Bożem widzisz, a nie grzmisz!
A ja Pietia zagłosuje na kogoś takiego jak ty. Co w życiu nigdy nie pracował. Zgodnie z twoją dewizą. Tacy kandydaci jacy mieszkańcy
Na górę

Postautor: smerf 2 » 25 wrz 2018, o 11:04

Hurra, zostanę burmistrzem!! jak Ci się zrewanżuję za głos?
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2018, o 11:08

a ja głosuję na Stanisława N, zasłużonego pracownika domu kultury w Tomaszowie Lub. może jeszcze wybrać popularnego Grzegorza L, któty chodzi po parku i zbiera puszki. tacy kandydaci doa rady i na burmistrzów jacy mieszkańcy. ciemnota do potęgi. Co do Żukowskiego, uważaem, że bardzo dobry burmsitrz, jedyny, konkretny, merytoryczny. w przeciwieństwie do swoich poprzedników zrobił dużo i to absolutnie jest nie do zakwestionowania. mam poważne wątpliwości, czy ma godnego Siebie kanydata. Kto??? Galant????!!!. Bożem widzisz, a nie grzmisz!
A ja Pietia zagłosuje na kogoś takiego jak ty. Co w życiu nigdy nie pracował. Zgodnie z twoją dewizą. Tacy kandydaci jacy mieszkańcy
Hahahhaha no fakt dawać go!!☺
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”