Nowy dyrekor biblioteki - dobra zmiana ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 lip 2018, o 08:35

Jedź pod Sejm dziecko umysłowe. Może ktoś takiego debile jak ty przemyci w bagażniku. I tam sobie protestuj. Kilkadziesiąt tematów o PSI założyłes w innym dziale to tam sobie napdlaj. Nikogo to nie interesuje to tutaj przylazłeś? :P Temat jest o nowym dyrektorze biblioteki. Nawet tytułu tematu nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem?
Na górę

Postautor: diamat » 20 lip 2018, o 22:57

Kasta sama się wybiera
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2018, o 13:07


Wieloletni nauczyciel języka polskiego który z książką w ciągu dnia miał więcej styczności w ciągu dnia jak ty przez rok zostaje dyrektorem biblioteki.
No i po co takiemu fachowcowi przynależność do PiS? Czy jak inżynier należy do partii to będzie budować lepsze mosty i drogi, lekarz lepiej leczyć, a rolnik zbierać większe plony? Komuś się w łepetynce poprzewracało od uprawiania propagandy.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2018, o 13:10


Wieloletni nauczyciel języka polskiego który z książką w ciągu dnia miał więcej styczności w ciągu dnia jak ty przez rok zostaje dyrektorem biblioteki.
No i po co takiemu fachowcowi przynależność do PiS? Czy jak inżynier należy do partii to będzie budować lepsze mosty i drogi, lekarz lepiej leczyć, a rolnik zbierać większe plony? Komuś się w łepetynce poprzewracało od uprawiania propagandy.

No widzisz. Przyznajesz, że "fachowiec". Akurat na dyrektora biblioteki. Na pewno ma więcej z książką niż ty. :P Boli ciebie tylko , że z PIS. Jakby był z PO byłoby ok.? :lol:
Na górę

Postautor: kotka » 21 lip 2018, o 22:00

Przepisy ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalnosci kulturalnej mówią o konkursie na dyrektora. A tu jest dyrektor z nadania partyjnego, tak ja za komunistycznych czasów PRL-u. To z tym sie nie mozna pogodzić. Dla normalnego człowieka to stanowisko nie jest do zdobycia. Czy teraz to zrozumiałeś?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2018, o 22:26

Przepisy ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalnosci kulturalnej mówią o konkursie na dyrektora. A tu jest dyrektor z nadania partyjnego, tak ja za komunistycznych czasów PRL-u. To z tym sie nie mozna pogodzić. Dla normalnego człowieka to stanowisko nie jest do zdobycia. Czy teraz to zrozumiałeś?
Towarzysz derektór będzie mieć mnóstwo czasu by naparzać na forach i udzielać się partyjnie. Wszystko nam wyjaśni, lub już wyjaśnia :lol:.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2018, o 22:47

Przepisy ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalnosci kulturalnej mówią o konkursie na dyrektora. A tu jest dyrektor z nadania partyjnego, tak ja za komunistycznych czasów PRL-u. To z tym sie nie mozna pogodzić. Dla normalnego człowieka to stanowisko nie jest do zdobycia. Czy teraz to zrozumiałeś?
Towarzysz derektór będzie mieć mnóstwo czasu by naparzać na forach i udzielać się partyjnie. Wszystko nam wyjaśni, lub już wyjaśnia :lol:.
Jak widać wy towarzyszu macie dużo czasu . :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2018, o 23:05

Przepisy ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalnosci kulturalnej mówią o konkursie na dyrektora. A tu jest dyrektor z nadania partyjnego, tak ja za komunistycznych czasów PRL-u. To z tym sie nie mozna pogodzić. Dla normalnego człowieka to stanowisko nie jest do zdobycia. Czy teraz to zrozumiałeś?
Czy google boli?

Art. 16. 1. Kandydata na stanowisko dyrektora instytucji kultury można wyłonić
w drodze konkursu, z zastrzeżeniem ust. 2.

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 0493Lj.pdf

Znajdź tomaszowską bibliotekę w wykazie zgodnie z którym konkurs obowiązuje w tej instytucji

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 151298.pdf


Jeszcze jakieś pytania? 8)
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 10:39

Jaką gażę miesięczną dostał nowy dyrektor biblioteki Jacek Pawłucki od partyjnego kolegi z PiS burmistrza Żukowskiego?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 12:30

Jaką gażę miesięczną dostał nowy dyrektor biblioteki Jacek Pawłucki od partyjnego kolegi z PiS burmistrza Żukowskiego?
A tyle ile zarabiasz? No nie będziesz chyba robił tajemnicy skoro zarobki innych ciebie interesują?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 15:25

Jaką gażę miesięczną dostał nowy dyrektor biblioteki Jacek Pawłucki od partyjnego kolegi z PiS burmistrza Żukowskiego?
A tyle ile zarabiasz? No nie będziesz chyba robił tajemnicy skoro zarobki innych ciebie interesują?
Ja nie jestem osobą publiczną, więc moje zarobki są tylko moją sprawą. Pan Pawłucki jest opłacany z moich podatków, dlatego mam prawo poznać wysokość jego wynagrodzenia. Jeżeli władze nie chcą tego ujawnić, ludzie będą się domyślać więcej niż jest w rzeczywistości.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 16:41



A tyle ile zarabiasz? No nie będziesz chyba robił tajemnicy skoro zarobki innych ciebie interesują?
Ja nie jestem osobą publiczną, więc moje zarobki są tylko moją sprawą. Pan Pawłucki jest opłacany z moich podatków, dlatego mam prawo poznać wysokość jego wynagrodzenia. Jeżeli władze nie chcą tego ujawnić, ludzie będą się domyślać więcej niż jest w rzeczywistości.
To idź się zapytaj Pana Dyrektora jak jesteś taki kozak, czy tylko tak mocny w gębie jesteś na forum
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2018, o 23:29

Nie bądź dupek gościu. Pawłucki dostał publiczną posadę z samorządowych pieniędzy i zasranym obowiązkiem władzy jest, aby podać ile funkcja dyrektora biblioteki będzie mieszkańców miasta kosztować. Wszyscy wiedzą, że Pawłucki jest kolegą burmistrza, dlatego domyślamy się, że jest to niemała kasa. Chodzi o to ile? Czy to jakiś wstyd przyznać się do pieniędzy jakie płacą Pawłuckiemu mieszkańcy za pośrednictwem burmistrza?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 05:48

Nie bądź dupek gościu. Pawłucki dostał publiczną posadę z samorządowych pieniędzy i zasranym obowiązkiem władzy jest, aby podać ile funkcja dyrektora biblioteki będzie mieszkańców miasta kosztować. Wszyscy wiedzą, że Pawłucki jest kolegą burmistrza, dlatego domyślamy się, że jest to niemała kasa. Chodzi o to ile? Czy to jakiś wstyd przyznać się do pieniędzy jakie płacą Pawłuckiemu mieszkańcy za pośrednictwem burmistrza?

Gdzie? Na forum? :P Sam żeś dupek do potęgi .Wystąp do Burmistrza z wnioskiem o podanie wysokości wynagrodzenia w ramach informacji publicznej
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 06:28

Nie bądź dupek gościu. Pawłucki dostał publiczną posadę z samorządowych pieniędzy i zasranym obowiązkiem władzy jest, aby podać ile funkcja dyrektora biblioteki będzie mieszkańców miasta kosztować. Wszyscy wiedzą, że Pawłucki jest kolegą burmistrza, dlatego domyślamy się, że jest to niemała kasa. Chodzi o to ile? Czy to jakiś wstyd przyznać się do pieniędzy jakie płacą Pawłuckiemu mieszkańcy za pośrednictwem burmistrza?
Widzisz jaki ty ograniczony jesteś forum uważasz za żetelne źródło informacji.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”