O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: abc » 23 sty 2018, o 19:24

Co sądzicie o zapewnieniu opieki w świetlicy szkolnej wszystkim gimnazjalistom dojeżdżającym? Czy to aby nie przesada?
A może to wynika z przepisów? No, ale to Ci nie przyszło do głowy. Zazdrościsz nauczycielom w świetlicy? przecież do "ujma na honorze", więc co chcesz? Idź do telewizji.
Na górę

Postautor: Kamux » 23 sty 2018, o 19:30

Co mnie obchodzi zakres prac. Ludzie w Solectwach babraja sie w blocie a Ty gadasz o zakresie prac. Czym sie podniecac. Chodnikami z kostki o szerokosci dróg gminnych. Idz przejdz sie za plac kolo stadionu ile tam jest kostki nikomu nie potrzebnej. Ta droge mozna bylo zrobic mniejszym nakladem skoro nie ma pieniedzy bo inwestycje powinny dotyczyc wszystkich. Mam nadzieje ze z po tej inwestycji podniosa dalej ceny wody dla swoich w lubyczy :-)
Na górę

Postautor: Popeczek » 23 sty 2018, o 20:11

Dokladnie. Budujcie sobie dalej tylko w Lubyczy to splacajcie sobie swoje miejskie wodociagi. Przeciez do Solectw nie dochodza. Niech woda kosztuje nawet 30zl jak stac na takie drogie drogi
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2018, o 20:20



My mamy złote drogi, nie porównujmy Tyszowiec z miastem Lubycza :lol: Tam nie ma firmy A.
Czy oprócz kwoty, porównaliście zakres prac? Nie sądzę, to chyba za trudne dla was, lepiej oluc na stonie, nik sie nie dowie kto to, bo nie ja! Nieprawdaż?
A w ten zakres prac wchodzi uzbrojenie paru działek kolesiom przy ulicy? Nikt nie powie że to jest złe, tyle że są sprawy ważne i ważniejsze. Wydaje mi się że błoto i brak dojazdu do domu we wsi powino być piorytetem. Zwłaszcza że mamy XXI wiek. Tymbardziej iż nasza gmina nie ma co liczyć na zbyt wiele furtek z dofinansowaniem unijnym!
Na górę

Postautor: Machnow » 23 sty 2018, o 21:34

Hu hu ha ... hu hu haaaaa....
Miasto Lubycza chodniki śliskie ma ;)
Drogi gminne śliskie oblodzone, starsi ludzie chodniki gminne sami odśnieżają ;) To jest jakaś paranoja... Nikt na takie cele kasy nie ma?
A tak w ogóle to po co te pytanie ? Schody przed Urzędem miasta odśnieżone a to już coś :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2018, o 21:53

Hu hu ha ... hu hu haaaaa....
Miasto Lubycza chodniki śliskie ma ;)
Drogi gminne śliskie oblodzone, starsi ludzie chodniki gminne sami odśnieżają ;) To jest jakaś paranoja... Nikt na takie cele kasy nie ma?
A tak w ogóle to po co te pytanie ? Schody przed Urzędem miasta odśnieżone a to już coś :lol:
jest zima to musi być zimno, śnieg i oblodzone drogi. taka pora roku
Na górę


Postautor: wako » 24 sty 2018, o 11:45

Krzepiący serce był widok w sądzie wojewody otoczonego wianuszkiem zwolnionych nauczycieli z Lubyczy, którzy udzielili mu moralnego wsparcia. Błąd dyrektorki ewidentny, gdyby ich nie zwolniła to byliby w pracy a nie w sądzie. Wojewoda byłby sam, tak jak dyrektorka. Być może, że na rozprawie głównej na ławie oskarżonych zasiądzie już P.C.
Na górę

Postautor: Piotr s » 24 sty 2018, o 14:05

Niech sedyrektorka weźmie na rozprawę główną oprócz Waca biura albo innego faceta który ją często odwiedza
Na górę

Postautor: Popeczek » 24 sty 2018, o 21:31

Juz nie moge sie doczekac zebran wiejskich. Chyba ze Burmistrz Leszczynski sie nie pojawi :-)
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 05:26

Pojawi się pojawi i będzie obiecywałłł... :lol: Przecież idą wybory.
Na górę

Postautor: ciekaw » 25 sty 2018, o 09:13

Ciekawie, skąd zwolnieni nauczyciele dowiedzieli się o terminie sprawy wojewodą w sądzie. Ze strony dyrektorki wykluczone. Po co wojewodzie obecność tych ludzi na sprawie ?
Na górę

Postautor: Piotr s » 25 sty 2018, o 11:58

Chyba lepszym pomysłem na pomoc wojewodzie byłaby zrzutka na mszę w intencji jego ocalenia !
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 12:49

Chyba lepszym pomysłem na pomoc wojewodzie byłaby zrzutka na mszę w intencji jego ocalenia !
Tymi glupimi wpisami probujecie sie podbudowywac? Moze robcie to prywatnie w swoim topniejacym gronie...
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 16:15

Chyba lepszym pomysłem na pomoc wojewodzie byłaby zrzutka na mszę w intencji jego ocalenia !
Tymi glupimi wpisami probujecie sie podbudowywac? Moze robcie to prywatnie w swoim topniejacym gronie...
Resztki V Kolumny tkwiące jescze w szkole, zostaną rozbite w maju br. Będzie was więcej poza szkołą.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”