ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 paź 2017, o 22:50

Frustrat ,zakompleksiony szukający poklasku u zależnych od siebie klakierów wdzięcznych za pracę ,pamiętajcie ,że jutru znajdzie lepszych wazeliniarzy ,patrz przewodniczący naczelny lizodup ,sprzedajny pustak z judaszowskim uśmiechem ,sprawiedliwość cię dosięgnie pajacu wcześniej niż myślisz za ludzkie krzywdy a ten któremu liżesz d..... oleje cię tak jak ty olewasz nas mieszkańców ,,,,zapamiętaj to sobie prostaku z wyżelowanym niewątpliwie pustym łbem
Na górę

Postautor: pan » 19 paź 2017, o 07:43

poprostu biznesmen :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2017, o 07:59

Ciężki żywot ma nasz przewodniczący i ten cały lisek chytrusek. Ja jak bym tyle ch.u.ji dostał co oni to bym sobie pierfolnoł w łeb. A dlaczego nie czepiacie się Czerepacha? On też [***] nie jest bez winy. Nie ma czegoś takiego że ja nie wiedziałem to nie jam uczynił. Jest tak samo odpowiedzialny za zapaść finansową gminy jak wszyscy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2017, o 08:21

Kampania ruszyła. Bimber 0.5 litra można dostać za darmo przy straży wioskowej, od strażaka... I ty też mieszkańcu zapytaj gdzie można się napić i czym zakąsić ..., Te wybory przejdą do historii, ciekawe kto może te lisy powyganiać od koryta?
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2017, o 09:49

Kampania ruszyła. Bimber 0.5 litra można dostać za darmo przy straży wioskowej, od strażaka... I ty też mieszkańcu zapytaj gdzie można się napić i czym zakąsić ..., Te wybory przejdą do historii, ciekawe kto może te lisy powyganiać od koryta?
Art. 250 kk :lol: :lol: ,
strażacy powinni uważać gdyż nie będzie to tym razem takie bezprawne wożenie ludzi z "blokowisk" do lokali wyborczych, wchodzenie za kurtyny z nimi i wskazywanie na kogo mają zagłosować. :lol: :lol:, a w nagrodę za dobre sprawowanie - buteleczka z bagażnika.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2017, o 12:55

Huk i spółka tak robili. Pachołek girgiela hehehe.....
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2017, o 14:00

robili i robią dalej, niewielkim nakładem finansowym 50 % wioski pije już za wygraną Girgiela Kto nie wierzy niech wpadnie pod remizę w Nabrożu czy w Zimnem..., Całą zime będą pić bo remizy będą odnawiać, płytki wybierać, kolory obgadywać i opcje polityczne ...
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2017, o 18:52

robili i robią dalej, niewielkim nakładem finansowym 50 % wioski pije już za wygraną Girgiela Kto nie wierzy niech wpadnie pod remizę w Nabrożu czy w Zimnem..., Całą zime będą pić bo remizy będą odnawiać, płytki wybierać, kolory obgadywać i opcje polityczne ...
W Zimnie*, to nie jestem Zimne, żeby miało się w ten sposób odmieniać.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2017, o 19:32

te ziemlańskie skunksy czy zimniańskie jak to odmienić?
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2017, o 20:05

te ziemlańskie skunksy czy zimniańskie jak to odmienić?

Myślę, że zimniańskie, ku pierwszemu nie ma podstaw.
(We wcześniejszym poście powinno być jest*, proszę o wybaczenie.)
Na górę

Postautor: Jjjj » 19 paź 2017, o 20:26

te ziemlańskie skunksy czy zimniańskie jak to odmienić?

Myślę, że zimniańskie, ku pierwszemu nie ma podstaw.
(We wcześniejszym poście powinno być jest*, proszę o wybaczenie.)
Kto jest radnym w Zimnie?
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2017, o 23:01

Ojciec "animatorki z goku
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2017, o 05:50

Całe zło gminy to jej przewodniczący Mariusz HAWRYLAK ,ten prostak głosował za wszystkimi podwyżkami w gminie ,woda ,podatek ,śmieci ,żadnych inicjatyw dla mieszkańców tylko podwyżki i podwyżki ,sobie też cały etat za bycie przewodniczącym (2 tyś)),jak to za pieniądze można się upodlić ,toleruje złodzieja w radze gminy ,kto na takiego nieudacznika głosował i za co
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2017, o 07:05

Ojciec "animatorki z goku
Pawłowski Juruś. Tak i tacy ludzie rządzą naszą gminą.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2017, o 07:39

Myśmy nadolczaki głosowali na prostaka Mariusza za wódę
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”