ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 lip 2017, o 08:11

Ale ten kawalek koło Sochana zostawili. Już dawno na Kościuszki powinne być chodniki z jednej i drugiej strony. Zresztą jak mamy miasto to nie tylko na kosciuszki a nie robic po wioskach gdzie jest kilka domow przyklad to koło p. żółkiewskiej koło sosenek 3 domy i jakieś 150 m chodnika a ruch tam jest we zniwa. Tak po całej gminie przykładów niegospodarnosci można podać mnostwo. A miało być tak pięknie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2017, o 11:19

Mam takie pytanie, co to za historia z radnym Mieczysławem O , że go policja z domu zabrała? Jedni mówią że rozrabiał inni że jeździł po kielichu autem. Coś w tym temacie słychać na mieście?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2017, o 11:41

Gdzieś się zaszczepił i jest w transie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2017, o 11:58

Ale za trans nie zabiera policja gościa tym bardziej z domu.
Na górę

Postautor: Luks » 26 lip 2017, o 14:21

A cóż on znowu nawywijał?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2017, o 15:16

No co nie można? Pilnujcie siebie a nie czepiacie się Mietka. Pogadacie i po jakimś czasie ucichnie i po temacie. Amen.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2017, o 18:44

Trzeba mieć tupet żeby być złodziejem i opojem i tak się nosić wielki radny
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2017, o 19:57

A gowno mi narobisz
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2017, o 13:15

W gównie to siedzisz po uszy!!! To środowisko to jedno wielkie śmierdzące gówno.......
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2017, o 18:06

Mam takie pytanie, co to za historia z radnym Mieczysławem O , że go policja z domu zabrała? Jedni mówią że rozrabiał inni że jeździł po kielichu autem. Coś w tym temacie słychać na mieście?
Ktoś coś wie? Co toto znowu narobił? Ku.rwa jak tak może być osoba publuczna i caly czas hryja. I jeszcze bardzo wierzący tylko nie wiem czy naprawdę czy dla korzyści.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2017, o 00:13

Łaszczów - kochani ile jeszcze można pierd... o tej dziurze ?
Czy jest jakiś sens klepać co wieczór o Łaszczowie ?


Toć to dziura zabita dechami.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2017, o 13:31

Łaszczów jest piękny! Potrzebuje opieki i dobrego gospodarowania, troski i zaangażowania każdego moeszkańca.
Na górę

Postautor: zadyma » 1 sie 2017, o 23:52

Mnie zabolał fakt że każdy pomagał jak umie a burmistrz stał na trybunach fajke elektryczna palił i w dupie wszystko miał. Zresztą on tylko umie brać każdy wie co...
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2017, o 07:56

Wybraliście sobie egoistów i malwersantów to teraz się będziecie męczyć i obwiniać kto na niego głosował. A głosowała wóda, obietnice bez pokrycia i kłamstwa...
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2017, o 09:37

Mnie zabolał fakt że każdy pomagał jak umie a burmistrz stał na trybunach fajke elektryczna palił i w dupie wszystko miał. Zresztą on tylko umie brać każdy wie co...
Wszystkich was boli tutaj anonimowo, macie zastrzeżenia do wielu rzeczy, a publicznie to jesteście szczęśliwi jak wam odpowie dzień dobry, a jak poda rękę to już jesteście w euforii. Widać to było na Dniach Łaszczowa, jak stała "elita" w grupce, a cały plebs chodził i kłaniał się "Wielkiemu Cezarowi".
Podejmij działanie aby tego "cymbała"rozliczyć za niedopełnienie obowiązków, a nie wylewasz bolączki anonimowo.
Tylko do tego to większości z Was brakuje odwagi :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”