Dom

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Kobieta3 » 27 gru 2020, o 20:08

Witam kupię dom w Tomaszowie lubelskim, W rozsądnej cenie, może być do remontu, najlepiej piętrowy lub Z poddaszem, proszę o propozycje
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2021, o 16:34

Chocimska,Listopadowa
Na górę

Postautor: omg » 13 sty 2021, o 14:32

nic tylko kwadraciaki z lat 80-tych za 400 000 + wystawione od lat bo nikt normalny tyle nie zapłaci za stary dom w który trzeba włożyć kolejne 200 000 + żeby nie mieszkać w skansenie.

Wydaje mi się że ludzie wolą mieć dom wystawiony za 400 000 przez 10 lat niż sprzedany za 300 000 w kilka miesięcy
Na górę

Postautor: dom » 13 sty 2021, o 17:00

Niestety 300 tyś to ludzie płacą w tomaszówku za mieszkanie w starym bloku. Stare kwadraciaki stoją stoją często w bardzo dobrej lokalizacji i mają ciekawe działki. Za samą działkę na jakiejś zabitej dechami wsi ludzie płacą 100 - 150 tyś i niestety rozumu nie starcza - myślenie boli, jak to będzie z dojazdami do pracy, dzieci do szkoły ..........
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2021, o 13:16

Niestety 300 tyś to ludzie płacą w tomaszówku za mieszkanie w starym bloku. Stare kwadraciaki stoją stoją często w bardzo dobrej lokalizacji i mają ciekawe działki. Za samą działkę na jakiejś zabitej dechami wsi ludzie płacą 100 - 150 tyś i niestety rozumu nie starcza - myślenie boli, jak to będzie z dojazdami do pracy, dzieci do szkoły ..........
3000 tyś za mieszkanie? Chyba u dewelopera... za 220-230 wyrwiesz mieszkanie z drugiej reki do lekkich poprawek.Ludzie potrafią liczyć i większość osób jak ma płacić za deweloperkę 300tyś woli się budować po za miastem,to nieliczni kupują mieszkania za tą cenę
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2021, o 15:12

3000 tyś za mieszkanie? Chyba u dewelopera... za 220-230 wyrwiesz mieszkanie z drugiej reki do lekkich poprawek.Ludzie potrafią liczyć i większość osób jak ma płacić za deweloperkę 300tyś woli się budować po za miastem,to nieliczni kupują mieszkania za tą cenę
Mieszkania kosztuja ok.250 tys za 51 m
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2021, o 09:44

Mieszkania kosztuja ok.250 tys za 51 m
Co oznacza słowo ,, kosztują,,? Przecież wystawione ceny są zawsze do zbicia,mało kiedy się trafia tak że sprzedający nic nie opuszcza.Ja mieszkanie 51m kupiłem 4 lata temu za 178tys a kumpel ten sam metraż na 1 piętrze rok temu za 220 tyś. oczywiście mieszkanie po generalnym remoncie z tym metrażem może i kosztować 275 tyś. ale kupując mieszkanie z epoki ,,późnego gierka,, jest co targować, a sam remont tez może nie wiele wynieść jeżeli ma się chęci i z pomocą internetu można zdziałać dużo.Sam tak zrobiłem i generalny remont mieszkania z meblami,agd zamkną się w 205 tyś. oczywiście mowa tu o zakupach na promocjach i po taniości.Prace które wykonałem w tej cenie to:
- prostowanie ścian-sufitów w całym domu
- podwieszane sufity (2 pokoje)
- wymiana drzwi zewnętrznych
- totalna przeróbka łazienki (płytki- z promocji, przebudowa dwuczęściowej łazienki w jedną wspólną część) przemieszczenie rur,
przemieszczeniem piecyka gazowego plus sufit podwieszany,zmiana elektryki -robota hydraulika/gazownika (1100zł)
- zakup całej armatury
- panele w całym domu( nawet w kuchni-prócz łazienki oczywiście)
- wymiana wszystkich drzwi w domu razem z ościeżnicami
- nowa elektryka kable i esy - robota elektryka (1300zł z materiałem)
- burzenie ściany tak by z 2 pokoi zrobić jeden duży salon
- meble do całego domu łącznie z kuchnią i łazienką
- agd ( pralka, lodówka, mikrofala)

Całość remontu to około 27tyś
Jedyne czego nie robiłem to podłóg, choć są krzywe trochę zniwelowałem to matami pod panelami.
Mieszkanie schludne i estetyczne bez zbędnego przepychu typu cegły na ścianach czy coś- chodź mierzę się z tym zamiarem w przyszłości

Mieszkanie idzie kupić tanio ale jak chce się mieć wszystko po zakupie prawie na gotowo to się płaci, myślę że moje jest właśnie teraz warte jakieś 250tyś, na parterze w centrum miasta,mieszkanie jest dobrą bazą na drobne przeróbki bo nie jest ono przekombinowane.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 23:56

Problem w tym ze uczciwych ofert nie ma.
Jesli sie cos pojawia za chwile jest sprzedane.
A to co wisi w internecie miesiacami i latami to śmietniki za setki tysiecy niszczace rynek nieruchomosci bo kazdy nowy chcacy sprzedac dom czy mieszkanie patrzy na ogloszenia widzi rudere za 400tys i wystawia zadbany dom za cene nieadekwatna do naszego rejonu,rynku pracy "bo przeciez za 400 to sprzedaja gorsze"
Zawsze cena ofertowa(to co ktos sobie życzy w internecie) jest duzo wyzsza niz cena za ktora ludzie faktycznie sprzedaja nieruchomosci (cena w akcie notarialnym)
Ja chce sprzedac swoj dom parterowy z uzytkowym poddaszem z 2006 roku(dgr19@interia.pl) i ludzie potrafia przyjechac,marudzic oferowac po 320 tys liczac ze ktos jest glupi.
Z drugiej strony sa idioci sprzedajacy starocie za kwoty czesto o 100tys za wysoko.
Jesli mial bym kupic uzywany dom za xxx tys wsadzic w niego xx tys i ma mi wyjsc kwota budowy nowego domu to gdzie tu jest logika?
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”