Poszukuje do pracy

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: mirek33 » 12 sie 2019, o 12:52

Witam poszukuje osob do pracy przy dociepleniach oraz wykanczaniach wnetrz, stawki zalezne od umiejetnosci, osoby z nalogiem alkoholowym szukajcie gdzie indziej, jesli jestes mobilny to jest dodatkowy plus. Tel 603354415
Na górę

Postautor: 566788 » 12 sie 2019, o 21:36

A to praca w Polsce czy za granica? I czy przyjmiece pracownika bez doświadczenia? Mam lat 30 . Jestem pracowity i szybko się uczę. Jestem bez nałogów.
Na górę

Postautor: mirek3 » 12 sie 2019, o 22:34

Praca w pl okolice Tomaszowa, jestes mobilny?
Na górę

Postautor: gerto » 12 sie 2019, o 23:27

Jestem mobilny i mam doswiadczenie w tej dziedzinie tzn... jestem samodzielny w tych pracach...tynki, klej, płyty gipsowe...więc jaka stawka i czemu mam mieć swoje auto a może tylko mam mieć prawo jazdy?
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2019, o 06:44

Jestem mobilny i mam doswiadczenie w tej dziedzinie tzn... jestem samodzielny w tych pracach...tynki, klej, płyty gipsowe...więc jaka stawka i czemu mam mieć swoje auto a może tylko mam mieć prawo jazdy?
Jak widać na załączonym obrazku gość ewidentnie nie szuka pracy tylko bije pianę. Ktoś kto naprawdę szuka to dzwoni pod podany nr tel.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”