OFERTA PRACY

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: geogeo » 8 sie 2019, o 22:24

Witam,
Poszukuje do pracy pomocnika geodety.
Nie wymagane doświadczenie, lecz wystarczające kalcyfikacje to chęć do pracy oraz zaangażowanie.Praca głównie w terenie.
Praca na terenie Tomaszowa Lubelskiego.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu 730738168.
Na górę

Postautor: enen » 9 sie 2019, o 12:02

Nawet jeśli mam doświadczenie i znam się na pracy to jest zasadnicze pytanie... Ile płacisz na godzinę netto ? Bo za minimalną to zapomnij, że znajdziesz kogoś w tym fachu.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2019, o 16:01

Nawet jeśli mam doświadczenie i znam się na pracy to jest zasadnicze pytanie... Ile płacisz na godzinę netto ? Bo za minimalną to zapomnij, że znajdziesz kogoś w tym fachu.
Masz doświadczenie i znasz się na tej pracy i szukasz ofert pracy to oznacza, że jesteś kiepski bardzo w swoim fachu[/b
Na górę

Postautor: 12345 » 9 sie 2019, o 20:15

A na godzinę oferuję się tyle ile sobą reprezentujesz... jeszcze nie widziałem żadnego pracodawcy co tak z góry napisze odnośnie ile oferuje, nie wiedząc nic o przyszłym pracowniku. Chyba kolego jakoś nie żyjesz w realnym świecie....
Na górę

Postautor: enen » 11 sie 2019, o 17:10

Nawet jeśli mam doświadczenie i znam się na pracy to jest zasadnicze pytanie... Ile płacisz na godzinę netto ? Bo za minimalną to zapomnij, że znajdziesz kogoś w tym fachu.
Masz doświadczenie i znasz się na tej pracy i szukasz ofert pracy to oznacza, że jesteś kiepski bardzo w swoim fachu[/b

Rzeczywiście muszę być kiepski skoro pracuję za granicą w swoim zawodzie, do tego znając język. Idź robić za minimalna biedaku.
Na górę

Postautor: job » 12 sie 2019, o 09:38

A na godzinę oferuję się tyle ile sobą reprezentujesz... jeszcze nie widziałem żadnego pracodawcy co tak z góry napisze odnośnie ile oferuje, nie wiedząc nic o przyszłym pracowniku. Chyba kolego jakoś nie żyjesz w realnym świecie....
W każdej normalnej pracy jest określona stawka za godzinę, chyba że pracujesz w tomaszowie, to za minimalną i nie oczekuj więcej. zawsze są ukraincy.
Wystarczy ruszyć dupe z tego zacofanego pseudo miasta np. do Lublina/Warszawy i zobaczysz realny świat.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2019, o 00:57

Czy to jeszcze aktualne? Czy możliwe dla studenta od zaraz, do końca września? Dziękuję z ewentualną odpowiedź i jakiś kontakt.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”