Droga powiatowa

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: subaru » 19 maja 2019, o 23:51

Czy po Tomaszowie jeżdżą służby zawiadujące drogami powiatowymi ????
Pytanie retoryczne - bo mam na myśli wjazd na ulicę Rolniczą ( droga powiatowa) . Nawierzchnia tej drogi od skrzyżowania z ulicą Lwowską jest w opłakanym stanie od wielu lat. Wiedząc że technika w XXI wieku poszła do przodu wiem, że jest możliwość zeszlifowania garbów asfaltu powstałych, chyba w wyniku działania temperatury. Ten odcinek powinien być już dawno wyrównany obecną techniką.
Ja zwracam na to uwagę, ponieważ mam problemy z kręgosłupem i przejechanie odcinka od ulicy Lwowskiej do stacji benzynowej to dla mnie naprawdę " droga przez mękę ". Niech panowie od dróg powiatowych zareagują na to ...
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 11:12

Czy po Tomaszowie jeżdżą służby zawiadujące drogami powiatowymi ????
Pytanie retoryczne - bo mam na myśli wjazd na ulicę Rolniczą ( droga powiatowa) . Nawierzchnia tej drogi od skrzyżowania z ulicą Lwowską jest w opłakanym stanie od wielu lat. Wiedząc że technika w XXI wieku poszła do przodu wiem, że jest możliwość zeszlifowania garbów asfaltu powstałych, chyba w wyniku działania temperatury. Ten odcinek powinien być już dawno wyrównany obecną techniką.
Ja zwracam na to uwagę, ponieważ mam problemy z kręgosłupem i przejechanie odcinka od ulicy Lwowskiej do stacji benzynowej to dla mnie naprawdę " droga przez mękę ". Niech panowie od dróg powiatowych zareagują na to ...
To napisz do zarządu dróg a nie na forum .
Na górę

Postautor: Zbych » 20 maja 2019, o 13:30

Czy po Tomaszowie jeżdżą służby zawiadujące drogami powiatowymi ????
Pytanie retoryczne - bo mam na myśli wjazd na ulicę Rolniczą ( droga powiatowa) . Nawierzchnia tej drogi od skrzyżowania z ulicą Lwowską jest w opłakanym stanie od wielu lat. Wiedząc że technika w XXI wieku poszła do przodu wiem, że jest możliwość zeszlifowania garbów asfaltu powstałych, chyba w wyniku działania temperatury. Ten odcinek powinien być już dawno wyrównany obecną techniką.
Ja zwracam na to uwagę, ponieważ mam problemy z kręgosłupem i przejechanie odcinka od ulicy Lwowskiej do stacji benzynowej to dla mnie naprawdę " droga przez mękę ". Niech panowie od dróg powiatowych zareagują na to ...
Popieram ta droga to masakra.
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2019, o 18:45

Droga drogą rozumiem że jest ch..wa ale nie masz innych stacji skoro zwijasz się z bólu?Jezdzić płakać że droga zła,męczyć się,pisać do zarządu drug to nie prościej gdzieś indziej tankować?Rozumiem że problem tego odcinka ogólnie występuje i trzeba by było tam podziałać ale marudzić dlatego że jestem chory i trzeba to zrobić jest bynajmniej śmieszne :shock: Droga sama z siebie wymaga remontu a nie dlatego że Pan jest chorzy,a skoro jest Pan chory najbliższe miesiące i lata(zapewne) radził bym zmienić stacje 8)
Na górę

Postautor: janon » 27 maja 2019, o 13:27

Droga jest pofałdowana od CPNu w stronę lwowskiej ( spowodowane to jest tym, że w lecie tiry często tam stoją czekając na wjazd do Składu Celnego i sciagają asfalt), od dołu do CPNu nie jest źle, więc może pora zajeżdzać na stację od Rolniczej?
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2019, o 15:19

Jak długo będzie zagrodzony chodnik na ul.29 listopada. Piesi wychodzą na ulicę ponieważ nie można przejść idę z wózkiem i dziećmi to nie wiem kogo mam pilnować< Co to za firma tak rozbabrała i zostawiła?
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2019, o 05:57

Jesteśta zajebiści, wylewacie żale na forum. A jest taka instytucja jak Powiatowy Zarząd Dróg, cyk pisemko cyk telefon albo i osobiście. Myslicie ze urzędnik przeczyta te wasze żale i popierd..i z łopatą na skrzyżowanie dołki równać? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2019, o 10:59

To nie równać dołki tylko sami postawili, pozagradzali chodnik i stoi drugi tydzień.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”