Sprzedam pompke prozniowa i komplet Dildo

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Gość » 16 lis 2017, o 23:33

Sprzedam malo uzywana pompke prozniowa wraz z kompletem Dildo (kolor niebieski), do tego bielizna koronkowa w rozmiarze 44. Pelna higiena. Zdjecia przesle na priva.

monia.sonia9839@poczta.onet.pl
Na górę

Postautor: Miki11 » 17 lis 2017, o 16:40

Sprzedam malo uzywana pompke prozniowa wraz z kompletem Dildo (kolor niebieski), do tego bielizna koronkowa w rozmiarze 44. Pelna higiena. Zdjecia przesle na priva.

monia.sonia9839@poczta.onet.pl
jaka cena?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2017, o 19:45

Sprzedam malo uzywana pompke prozniowa wraz z kompletem Dildo (kolor niebieski), do tego bielizna koronkowa w rozmiarze 44. Pelna higiena. Zdjecia przesle na priva.

monia.sonia9839@poczta.onet.pl
jaka cena?
To komplet "Double Dragon", ktory dostalam od jednego z tomaszowskich biznesmenow na urodziny. Ja chcialabym za to tylko 200 zlotyh. W naszym sekszopie mi powiedziano, ze wszystkie dildo z naturalnych skladnikow sa drogie a "Duble Dragon" w szczegolnosci kolo 2000 zlotych kosztuje. Ja chce tylko 200 zlotych za to.
Zdjecia na priv moge wyslac.
Na górę

Postautor: Rasputin » 18 lis 2017, o 09:07



jaka cena?
To komplet "Double Dragon", ktory dostalam od jednego z tomaszowskich biznesmenow na urodziny. Ja chcialabym za to tylko 200 zlotyh. W naszym sekszopie mi powiedziano, ze wszystkie dildo z naturalnych skladnikow sa drogie a "Duble Dragon" w szczegolnosci kolo 2000 zlotych kosztuje. Ja chce tylko 200 zlotych za to.
Zdjecia na priv moge wyslac.
Widzę romansik,co żona na to? :lol:
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”