Wynajmę stancje/pokój-osoba młoda pracująca

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Gość » 22 wrz 2017, o 15:33

Witam.chciałbym wynająć stancje,ewentualnie pokój.Jestem mężczyzną pracującym,nie palącym i ugodowym nie sprawiającym problemów.Prace mam z reguły na popołudnia do późnych godzin wieczornych więc zmuszony jestem szukać stancji.Preferował bym stancje w niedalekiej odległości od centrum(rondo,biedronka na Jana Pawła,Króla zyg. itp) z racji tego że pogoda jest jaka jest a do pracy chodzę pieszo a z busem są problemy.Mam nadzieje że znajdzie się tu ktoś kto ma coś do zaoferowania lub poleci kogoś kto wynajmuje.Dziękuje i pozdrawiam


To mój nr.
605 151 892
Na górę

Postautor: Kasia788 » 23 wrz 2017, o 16:58

Witam.
Wystarczy troszkę poszukać ;-)
https://www.olx.pl/oferta/pokoj-jednoos ... 887207be29
https://www.olx.pl/oferta/potrzebny-wsp ... 887207be29
Co prawda w pierwszym ogłoszeniu preferowane są kobiety, ale zapytać zawsze można :-) Natomiast drugie to zupełnie nie wiem gdzie to jest. W Tomaszowie raczej nie ma zbyt wielu ofert. Może sam rozwieś kilka ogłoszeń na mieście.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2017, o 23:38

Witam.
Wystarczy troszkę poszukać ;-)
https://www.olx.pl/oferta/pokoj-jednoos ... 887207be29
https://www.olx.pl/oferta/potrzebny-wsp ... 887207be29
Co prawda w pierwszym ogłoszeniu preferowane są kobiety, ale zapytać zawsze można :-) Natomiast drugie to zupełnie nie wiem gdzie to jest. W Tomaszowie raczej nie ma zbyt wielu ofert. Może sam rozwieś kilka ogłoszeń na mieście.
sprawdzanie już dawno-nic z tego
Na górę

Postautor: Kasia788 » 28 wrz 2017, o 21:35

To może tak jak Ci doradzałam - wydrukuj trochę ogłoszeń (Tomaszów to nie metropolia, więc dużo nie musisz :-P ) i rozwieś na mieście. Ja kiedyś właśnie w taki sposób znalazłam mieszkanie, z tą tylko różnicą że to było w Zamościu. Albo daj swoje ogłoszenie na olx, gumtree lub na fb.
Powodzenia :-)
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2017, o 09:26

To może tak jak Ci doradzałam - wydrukuj trochę ogłoszeń (Tomaszów to nie metropolia, więc dużo nie musisz :-P ) i rozwieś na mieście. Ja kiedyś właśnie w taki sposób znalazłam mieszkanie, z tą tylko różnicą że to było w Zamościu. Albo daj swoje ogłoszenie na olx, gumtree lub na fb.
Powodzenia :-)
dziewczynom jest łatwiej znaleść stancje gdyż chłopaków się boją że mogą pić i stwarzać problemy.O to wszystko się rozchodzi.Pozdrawiam ;)
Na górę

Postautor: Kasia788 » 29 wrz 2017, o 14:28

Ale to nie znaczy,że jest to niemożliwe. Tak poza tym, byłabym daleka od uogólnień dotyczących płci - dziewczyny czasami potrafią bardziej rozrabiać niż faceci :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2017, o 15:11

Ale to nie znaczy,że jest to niemożliwe. Tak poza tym, byłabym daleka od uogólnień dotyczących płci - dziewczyny czasami potrafią bardziej rozrabiać niż faceci :panzielony:
tak możliwe ale co do zachowania kobiet-wytłumacz to właścicielom którzy mają uprzedzenia jednak do facetów i wolą kobietom wynajmować :)
Na górę

Postautor: Kasia788 » 29 wrz 2017, o 15:39

No dobra, może moja ocena nie jest obiektywna bo nigdy nie szukałam mieszkania jako facet :-) Popatrz na to z tej strony - jeśli sam rozwiesisz ogłoszenia to już od początku jest wszystko jasne,że jesteś facetem więc żadna ze stron nie traci czasu na zbędne rozmowy. Nie wiem czy to coś da, ale jeśli jesteś w trudnej sytuacji to zawsze warto spróbować. O... teraz sobie przypomniałam - mam kontakt do pewnych państwa, oni wynajmują cały duży dom dla pracowników. Ale po pierwsze - nie wiadomo czy akurat są miejsca, a po drugie to jest na parcelach (ul. Skłodowskiej) więc kawałek od centrum.
Na górę

Postautor: marlena1 » 22 paź 2017, o 18:23

Witam serdecznie. Poszukuję od zaraz pokój bądź kawalerkę do wynajęcia. Jakiekolwiek informację proszę pisać tu bądź na email jw-system@wp.pl. Jestem dziewczyną, mam 26 lat,bez nałogów, pracuję.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”