Budowa domu

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Marysiat » 26 wrz 2018, o 23:35

Polecicie mi ekipe budowlana do budowy domu?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2018, o 23:43

Polecicie mi ekipe budowlana do budowy domu?
Poczekaj na reklamę :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Mploki » 27 wrz 2018, o 11:12

Moze powstrzymaj sie o glupich komentarzy!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2018, o 23:48

Moze powstrzymaj sie o glupich komentarzy!!!!!
Jak ty się powstrzymasz od głupich pytań !!!!!!
Na górę

Postautor: Mkllll » 28 wrz 2018, o 12:54

A g..... cie to obchodzi jakie pytania zadaje!!!! To forum jest dla normalnych ludzi a nie takich jak ty!! Zal ci d..... sciska!!!! Hahaha
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 22:50

A g..... cie to obchodzi jakie pytania zadaje!!!! To forum jest dla normalnych ludzi a nie takich jak ty!! Zal ci d..... sciska!!!! Hahaha
Ściska? A dlaczego? Ja dom wybudował i wykończyłem dwa lata temu i nikt normalny powtarzam normalny nie szuka fachowców na forum.
Na górę

Postautor: normalny » 30 wrz 2018, o 12:12

Nie no lepiej szukać z ogłoszeń w prasie :) właśnie deklu po to jest forum żeby poznać szczere opinie a nie każdy ma wielką rodzinę i przyjaciół na miejscu którzy mogliby kogoś polecić...

Ja ci też nie polecę bo nie znam ale nie korzystałbym z FIRM gdzie szef tylko zarządza a nie buduje. Mają znacznie wyższe stawki bo szef musi zarobić, sekretarkę utrzymać itd, często na pracowników skąpi przez co pracownicy mają tendencję do kombinowania itd.. Wolałbym skorzystać z oferty Pana Wiesia co go polecają i co weźmie sobie dwóch pomagierów...

kolega ostatnio szukał do ocieplenia domu. Z trzech ofert jedna była na 18.000 zł a ostatnia na prawie 30.000zł za tą samą pracę. To jeżeli przy tak niskich kwotach różnica może być nawet 40% warto wszędzie podpytać, podzwonić i szukać po prostu etapami do konkretnych prac a nie jedną ekipę do budowy całego domu....
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2018, o 12:27

Nie no lepiej szukać z ogłoszeń w prasie :) właśnie deklu po to jest forum żeby poznać szczere opinie a nie każdy ma wielką rodzinę i przyjaciół na miejscu którzy mogliby kogoś polecić...

Ja ci też nie polecę bo nie znam ale nie korzystałbym z FIRM gdzie szef tylko zarządza a nie buduje. Mają znacznie wyższe stawki bo szef musi zarobić, sekretarkę utrzymać itd, często na pracowników skąpi przez co pracownicy mają tendencję do kombinowania itd.. Wolałbym skorzystać z oferty Pana Wiesia co go polecają i co weźmie sobie dwóch pomagierów...

kolega ostatnio szukał do ocieplenia domu. Z trzech ofert jedna była na 18.000 zł a ostatnia na prawie 30.000zł za tą samą pracę. To jeżeli przy tak niskich kwotach różnica może być nawet 40% warto wszędzie podpytać, podzwonić i szukać po prostu etapami do konkretnych prac a nie jedną ekipę do budowy całego domu....
A nie pomyślałeś ty mądry inaczej, że na forum byle pachciarz wystawi sam sobie opinie megamajstra i podpiszę się jako jakąś Hala lub inny Jurek myśl człowieku myśl.
Na górę

Postautor: lalo » 5 paź 2018, o 13:45

Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2018, o 18:09

Dużo przydatnych informacji o budowie domu znajdziesz tutaj.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”