Praca weekendowa

Obowiązuje zakaz umieszczania reklam komercyjnych. Ogłoszenia tylko z danymi kontaktowymi. Kasowane są automatycznie po dwóch tygodniach.

Postautor: Gość » 10 maja 2017, o 00:19

Witam
Oferuję pracę w weekendy.
Więcej informacji 697 485 032
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2017, o 08:35

Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2017, o 12:21

Ponawiam
Zapraszam do kontaktu
Na górę

Postautor: Anoym » 22 maja 2017, o 20:46

Wysłałem email proszę o odpowiedź ;)
Na górę

Postautor: Roman77 » 23 maja 2017, o 12:31

Świetnie, że pojawiają się tutaj takie ogłoszenia, ale czy na pewno to najlepsze miejsce do szukania pracowników? Przecież są specjalistyczne portale z pracą takie jak bluark, które mają o wiele szerszy zakres działania. Zajrzyj na http://thebluark.com/ i pomyśl o tym, by przenieść się z ogłoszeniami właśnie tam. Myślę, że skuteczność znacznie Ci wzrośnie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2017, o 18:55

Świetnie, że pojawiają się tutaj takie ogłoszenia, ale czy na pewno to najlepsze miejsce do szukania pracowników? Przecież są specjalistyczne portale z pracą takie jak bluark, które mają o wiele szerszy zakres działania. Zajrzyj na http://thebluark.com/ i pomyśl o tym, by przenieść się z ogłoszeniami właśnie tam. Myślę, że skuteczność znacznie Ci wzrośnie.
niestety TO TY NIE MASZ RACJI !byc moze młodzi ludzie sa z takimi bluarkami obyci ale nie przecietny Kowalski , ktory własnie wchodzac na ogłoszenia to przeczyta i własnie zadzwoni--oby wiecej takich ogłoszen i ofert
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2017, o 06:49

podbijam, nadal aktualne
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2017, o 09:26

Nie ma ludzi do pracy odkąd pojawiło się 500+ mam wrażenie że jest coraz gorzej, może się myle albo zbieg okolicznosći ale tak to teraz wygląda. Dużo przedsiębiorców sie skarży na brak pracowników z tego co słychać i nie tylko są też inni np. sąsiad popytał po całej prawie wiosce tez do pracy u siebie na gospodarce ale nikt nie chciał i mówił że podwójnie zapłaci. Cóż to się dzieje za moich czasów pracy nie było a każdy chciał pracować o co chodzi tym ludziom czy aż tak się polepszyło że nie potrzebna nikomu prawie praca, czy oczekują za osiem godzin żeby kazdemu dac przynajmniej 3 tyś i żeby zarobić i się nie narobić na to wyglada. Wina tutaj też rządu kochanego wysokie Zusy podatki a co najgorsze to tyle samo płaci jednoosobowy lub mały przedsiębiorca co duże firmy i inne korporacje tu jest ten problem. Oby nadeszły znowu czasy ze ludzie bedą szukać pracy i nie wybrzydzać ale nie będzie tej pracy może wtedy docenią to co jest czy było.
Na górę


Wróć do „Ogłoszenia”