Imprezy biegowe w Tomaszowie lub oklicy

Sport w regionie.

Postautor: Gość » 18 kwie 2013, o 10:51

Witam
Jestem ciekaw czy w okolicy naszego miasta są organizowane jakieś imprezy biegowe. Zauważyłem ostatnio znaczny wzrost ilości osób biegających i myślę, ze taka impreza byłaby dobrą okazją do poznania się nawzajem, wymiany doświadczeń oraz sportowej rywalizacji.
Owszem tego typu imprezy są organizowane ale w znacznej odległości od Tomaszowa. Przydałoby się żeby ktoś podjął się organizacji takiego przedsięwzięcia. Myślę że na starcie pojawiłaby się całkiem spora grupa zawodników.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2013, o 15:38

Tak, to jak najbardziej dobry pomysł. Osobiście chętnie wziąłbym udział w takim przedsiewzięciu. Mimo, że nie jestem wyczynowym zawodnikiem to bieganie sprawia mi dużą przyjemność. Z tego też powodu ośmielę się zapytać czy jest może ktoś kto chciałby pobiegać ? Zawsze to w gronie biec razniej a i wlasnie ciekawe osoby poznać można ;)
Na górę

Postautor: jjjg » 2 maja 2013, o 14:15

Biega nas wiele osób. Najwięcej w okolicach stadionu oraz szosą w kierunku Susca, Maził, Łosinca. Niektórzy z nas w tym roku brali juz udział w biegach : Rzym, Warszawa, Lublin. Planowany jest pólmaraton w Tomaszowie we wrześniu. Pozdrowienia dla wszystkich biegających.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2013, o 15:12

A moze na jakies Biegam Bo Lubie bysmy sie, na początek nieoficjalnie, schodzili w soboty o 9 na stadionie?
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2013, o 08:36

Bardzo ciekawy pomysł. Problem tylko polega na tym że w sobotę o 9 niestety jestem w pracy. Ale warto by było spróbować.

Natomiast odnośnie półmaratonu to dobrze by było jakoś nagłośnić to odpowiednio wcześniej żeby informacja dotarła do zainteresowanych na czas (w zeszłym roku dowiedziałem się o biegu już po jego zakończeniu)
Na górę

Postautor: jjjg » 31 maja 2013, o 21:29

5 czerwca w srode o godz.18 z pod zajazdu na Siwej Dolinie biegniemy wszyscy razem okolo 15 km.Bieg planujemy polowe lasem a druga polowa szosa.Podobnie jak w poprzednich latach.Zapraszamy wszystkich chetnych.
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2013, o 20:21

Kiedy w najbliższym terminie zamierzacie się spotkać na wspólne biegi?

Proponuję żeby zamieszczać w tym temacie informacje na temat wspólnych wypraw tego typu, może jak zacznie zbierać się większa grupa stanie się to pewnego rodzaju regularnymi spotkaniami.
Na górę

Postautor: jjjg » 13 cze 2013, o 20:58

Najbliższy termin to 21.06.13 (piatek) godz 18.30. Spotykamy sie tym razem na Osirze przy trasie rolkowej. Pomimo niepewnej pogody dziękujemy za wspolny bieg 05.06.13 , zapraszamy ponownie!
Na górę

Postautor: ISUOAUR » 15 sie 2013, o 13:10

prix vente xenical pharmacie - prix xenical pas cher prix xenical orlistat
Na górę

Postautor: xxxx » 26 gru 2013, o 13:44

W niedzielę 29.12.2013 o godz. 8 z pkt zero (na rozwidleniu drogi do Suśca za szkołą mechaniczną) wspólnie biegamy 15km, 20km lub 30km. Jak co roku Bieg Sylwestrowy. Zapraszamy chętnych.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2014, o 09:11

Zapraszamy na wspólne bieganie w każdy piątek o godzinie 18.30. Start na stadionie przy torze rolkowym.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2014, o 11:28

A co robicie - tylko bieganie, czy tez jakies cwiczenia? Jaki dystans i ile trwaja zajecia?
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2014, o 23:11

czy jutro w deszczu sa przewidziane zajecia z biegania?
Na górę

Postautor: jjjg » 10 maja 2015, o 08:12

zaczynamy wspolne bieganie,tak jak bylo w ub.roku co piatek o 18,3o na stadionie przy trasie rolkowej zapraszamy
Na górę

Postautor: Gość » 25 gru 2015, o 21:57

W niedziele 27.12 jak co roku biegamy tzw bieg sylwestrowy. Start o godz 9.00 z pkt zero na rozwidleniu za szkołą mechaniczną w kierunku Susca
Na górę


Wróć do „Sport”