Gdzie na narty w tym sezonie?

Sport w regionie.

Postautor: rosso » 22 lut 2017, o 11:26

Gdzie można jeszcze pojechać na narty w tym sezonie? Tak na 4-5 dni ze znajomymi. Gdzie można znaleźć jakieś przyzwoite warunki w górach?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2017, o 12:20

Bieszczady albo Beskidy. Oba pasma na B, ale nie tylko to je łączy :)
Bieszczady to polski dziki wschód. Kraina nie jest jeszcze zdobyta przez masową turystykę. Urokliwa.
Beskidy to natomiast dobra alternatywa dla Zakopanego i okolic. W bliskiej odległości Żywiec, Bielsko-Biała i siedziba Małysza czyli Wisła. Możliwość wypadku do Czech.
Jeżeli chodzi o obiekty noclegowe, to jest tego trochę. Zapoznajcie się z tym wpisem http://hotelnabloniach.pl/blog/zwrocic- ... sprawdzic/ o tym na co należy zwracać uwagę przy wyborze miejsc noclegowych.
Na górę

Postautor: galahad » 22 lut 2017, o 18:09

Ja zwykle wolę Beskidy. Czasem mnie korci, żeby zobaczyć też inne góry, ale te są takie swojskie i znane...
Na górę

Postautor: dam11 » 4 mar 2017, o 20:26

Moim zdaniem Zakopane jest najlepsze. Byłem w Beskidach i Bieszczadach, ale to właśnie w okolicach Zakopanego odczuwałem największą satysfakcję z jazdy na nartach. Zawsze na zimowisko wyjeżdżam w takim terminie, kiedy akurat odbywa się Puchar Świata w skokach, dzięki temu po zabawie na nartach mogę kibicować naszym i przeżywać ogromne emocje :)
Na górę

Postautor: muppet » 27 mar 2017, o 12:27

Ja byłam parę razy w Zakopanem na snowboardzie. I dzięki temu udało mi się wypocząć.
Na górę

Postautor: izunia » 26 kwie 2017, o 13:18

Beskidy są świetne, szczególnie lubię Beskid Śląski :)
Na górę

Postautor: muppet » 30 paź 2017, o 13:50

Ja mam zamiar wybrać się do Białki Tatrzańskiej. Tam są jednak najlepsze warunki.
Na górę

Postautor: exBogus » 22 gru 2017, o 08:24

Ja w tamtym roku trafiłem na bardzo fajny można powiedzieć kameralny stok w Chyrowej. To już jest Podkarpacie. Mała wioseczka, niewiele domów i mieszkańców, ale powiem wam widoki bardzo ładne, klimat prawie bieszczadzki, fajna karczma przy stoku, tak że jakby ktoś był kiedyś w okolicach Dukli to polecam. Przede wszystkim nie ma takiego tłoku jak np. w Zakopanem, czy Białce.
Na górę

Postautor: exBogus » 29 gru 2017, o 11:19

Zdecydowanie polecałbym Beskidy. Uwielbiam te okolice i to nie tylko ze względu na narty. Same warunki na stokach też są bardzo dobre, ja i moi znajomi zawsze byliśmy zadowoleni po wyjeździe. Jest tam wiele opcji wypoczynku i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Na górę

Postautor: agniesia » 12 sty 2018, o 11:02

Już kilka lat chodzę po górach (wybieramy ze znajomymi zazwyczaj Bieszczady), a jeżeli pojeździć na desce to Białka tatrzańska . Szukałam dla kolegi na urodziny przed wyjazdem takiej kurtki, która oddycha, ale jest ciepła, żeby nie spocić się na mrozie. Fajne modele znalazłam na www.limango-outlet.pl/meskie-kurtki-zimowe . Jest ich tam sporo. Są mocno przecenione, więc jak komuś zależy jeszcze na zaoszczędzeniu, to polecam. Ja wybrałam dla kolegi model Obrazek i on jest bardzo zadowolony. Rzeczywiście jest ciepła, fajnie wygląda i kaptur nie spada z głowy, więc myślę, że jest dobrze skonstruowana. Miałam wątpliwości, czy te kieszenie z przodu są dobre,ale okazało się, że są super na różne podręczne rzeczy, typu telefon czy rękawiczki.
Na górę


Wróć do „Sport”