Siłownia w galerii?

Sport w regionie.

Postautor: Cjaok » 30 paź 2018, o 19:23

Witam czy to prawda że w Tomaszowskiej galerii ma zostać otwarta nowa siłownia, ponoć jakaś sieciówka?
Na górę

Postautor: lasica » 31 paź 2018, o 11:08

Tak! Tak samo jak mialo byc tam kino i jakis fastfood...
Na górę

Postautor: Gość » 9 lis 2018, o 10:17

a ja słyszałem że ma być trzecie piętro z tarasem widokowym na bazar

no i jeszcze Dyskoteka, kręgielnia, Pizza Hut, MC Donald, Helios i Basen

a swoją drogą siłownia w galerii nie głupi pomysł
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2018, o 14:45

To ja tam mogę zostać trenerem, za normalne pieniądze na umowę o pracę! Jakby ktoś potrzebował motywacji służę charakterem :panzielony:
Na górę

Postautor: camuus » 19 gru 2018, o 10:54

Siłownia to zawsze bardzo dobra sprawa. Nigdy ich za mało XD Myślę, że jeśli będą tam działały różnego rodzaju fitprofity to będzie oblegana :) Bardzo spoko lokalizacja. Sam poki co chodzę do czegoś takiego jak poniżej.

Obrazek
Na górę

Postautor: janon » 20 gru 2018, o 13:05

A ja tam nie potrzebuję siłowni, to wymysł nowobogackich hipsterów którzy lubią się chwalić tym, że idą na siłownię:D Jeśli ktoś robi treningi siłowe to tak naprawdę wszystko można robić samemu w domu...a jeśli ktoś sam sie nie potrafi zmotywować...to i siłownia nie pomoże
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2019, o 22:51

:lol: Ja to siłownię mam w robocie 10h" bicki, i jest pompa,nie ma lipy" :roll: A i jeszcze zapłacą :panzielony:
A kolesie z siłowni fakt dobrze zbudowani tylko pary w sobie mają na 20min ostrego zap... dol ?!!! :oops: :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2019, o 10:32

:lol: Ja to siłownię mam w robocie 10h" bicki, i jest pompa,nie ma lipy" :roll: A i jeszcze zapłacą :panzielony:
A kolesie z siłowni fakt dobrze zbudowani tylko pary w sobie mają na 20min ostrego zap... dol ?!!! :oops:
Święta prawda same sterydy u tych mięśniaków. A może im odpowiada odorek jaki tam panuje. :?:
Na górę


Wróć do „Sport”