W jakim lokalu zrobić wesele?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: jjj » 29 sty 2016, o 17:56

Gość pisze:
Gość pisze:w Avokado na ul Wyzwolenia jest super polecam

A co tam niby super takiego? Chyba te ledy w suficie jak na Star Trek :-)

Jak dla mnie w tym avocado tylko ledy są ok :lol: jedzenie na 2 dzien podane z dnia pierwszego, przystawki suche jakby staly kilka dni, jedzenie ogolnie nie za smaczne, dno jak dla mnie, nie wiem skąd ten fenomen avocado :?: :|
Na górę

Postautor: pink » 3 lut 2016, o 14:24

jjj pisze:
Gość pisze:A co tam niby super takiego? Chyba te ledy w suficie jak na Star Trek :-)

Jak dla mnie w tym avocado tylko ledy są ok :lol: jedzenie na 2 dzien podane z dnia pierwszego, przystawki suche jakby staly kilka dni, jedzenie ogolnie nie za smaczne, dno jak dla mnie, nie wiem skąd ten fenomen avocado :?: :|


Jedzenie tam jest jak najbardziej ok, polecam!
Na górę

Postautor: Olciaa » 9 lut 2016, o 11:37

Mi tam też się w Avocado podoba. Jak będę robić wesele to na pewno tam.
Na górę

Postautor: Huu » 4 wrz 2016, o 11:03

Polecam Zajazd u Wasąga w Ulhówku. Klimatyzowana sala,ładny wystrój. Czysciutko. Jedzenie bardzo dobre i jest go naprawdę dużo. Świetna zgrana i miła obsługa. Bezposrednio z lokalu przejście do hotelu oraz do baru. Robiłam tam swoje wesele oraz byłam na dwóch innych i było super. Avocado nie polecam. Przeciągi,mała scena i okropne jedzenie. Syf w ubikacjach. Zacisze ok.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2016, o 11:58

Od kiedy u Wasaga jest scena dla zespolu/dja, skoro piszesz ze w Avocado jest za mala? W Avocado jest i to dość spora.Bylem tam kilkanaście razy nigdy nie było jak to nazwales syfu a jedzenie poezja. U Wasaga też jest ok ale nie krytykuj i nie wprowadzaj ludzi w błąd
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2016, o 12:47

Polecam Avokado. Fajny lokal dobre jedzenie ogólnie ok.
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2016, o 06:29

Huu pisze:Polecam Zajazd u Wasąga w Ulhówku. Klimatyzowana sala,ładny wystrój. Czysciutko. Jedzenie bardzo dobre i jest go naprawdę dużo. Świetna zgrana i miła obsługa. Bezposrednio z lokalu przejście do hotelu oraz do baru. Robiłam tam swoje wesele oraz byłam na dwóch innych i było super. Avocado nie polecam. Przeciągi,mała scena i okropne jedzenie. Syf w ubikacjach. Zacisze ok.
Lokal przypomina meczet.. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2016, o 00:30

A Warszawa sale lub restauracje na 50 osób gdzie polecacie, może ktoś był i wie ?
Na górę

Postautor: packy » 7 maja 2023, o 18:12

Jak lokal to tylko na " Pragie " , jak zespól to tylko rytm jurasa podobne klimaty :lol:


Ostatnio przesunięty w górę 7 maja 2023, o 18:12 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”