W jakim lokalu zrobić wesele?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 1 lip 2014, o 18:16

Witam, czy mógłby mi ktoś doradzić coś w sprawie wyboru lokalu na wesele? zastanawiam się pomiędzy Antonim, Staropolską, Avocado i Xavierym w lubyczy. Proszę aby wypowiadały się osoby które były tam na weselach i mają coś konkretnego do powiedzenia, tzn jak tam jest z obsługą, jakością dań, czy po weselu okazywało się że trzeba płacić za coś co wcześniej nie było uwzględnione itp. Teksty typu ,,słyszałem to i to'' albo ,,mój znajomy mówił że tam jest tak i tak'' mnie nie interesują.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2014, o 19:41

ja byłem ostatnio w Lubyczy u Pana Droździela i było super piękne klimaty, duże sale, klima, pyszne jedzonko i miła obsługa i oczywiście właściciel :D
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 00:00

Gość pisze:Witam, czy mógłby mi ktoś doradzić coś w sprawie wyboru lokalu na wesele? zastanawiam się pomiędzy Antonim, Staropolską, Avocado i Xavierym w lubyczy. Proszę aby wypowiadały się osoby które były tam na weselach i mają coś konkretnego do powiedzenia, tzn jak tam jest z obsługą, jakością dań, czy po weselu okazywało się że trzeba płacić za coś co wcześniej nie było uwzględnione itp. Teksty typu ,,słyszałem to i to'' albo ,,mój znajomy mówił że tam jest tak i tak'' mnie nie interesują.

Bierz lokale ,które są od lat na rynku, mają renomę ,a nie gwiazdę sezonu.Ja robiłem swoje wesele w nowym lokalu(nie podam nazwy bo nie chcę nikomu robić antyreklamy ).Teraz żałuję, bo po podliczeniu wszystkiego ,to wyszło na to samo co w najlepszym lokalu w TL, a jedzenie DRAMAT.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 11:44

W Tomaszowie nie ma najlepszego lokalu zawsze coś komus może sie nie podobać także pierwsze popytaj o cenę i warunki
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 11:46

Gość pisze:ja byłem ostatnio w Lubyczy u Pana Droździela i było super piękne klimaty, duże sale, klima, pyszne jedzonko i miła obsługa i oczywiście właściciel :D

szczerze to słyszałam inne opinie o tym lokalu w Lubyczy że nie bardzo i nie tak super jak mówisz kolego ale każdy ma swoje prawda
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 13:22

ok to powiedzcie jaki jest najgorszy dom weselny ja nie podam nazwy ale jest taki w TL z tradycjami
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 17:01

a co jeśli chodzi o zajazd Xavier w lubyczy królewskiej?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 18:07

Ja robie swoje wesele w antku. Jestesmy z tej decyzji zadowoleni. Mamy sporo gosci przyjezdnych wiec i z noclegiem nie ma problemu. Jestesmy pewni ze beda spac w normalnych warunkach na miare dobrego hotelu. Cena prawie w ogole nie rozni sie tym co od innych restauracji gdzie mozna wesele zrobic. Ale chociaz jest to renoma, a nie tak jak to dobrze ktos napisal "gwiazda sezonu".
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 18:08

Gość pisze:ok to powiedzcie jaki jest najgorszy dom weselny ja nie podam nazwy ale jest taki w TL z tradycjami

Hahaha wy powiedzciem ja nie powiem hahaha
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 19:33

Gość pisze:Ja robie swoje wesele w antku. Jestesmy z tej decyzji zadowoleni. Mamy sporo gosci przyjezdnych wiec i z noclegiem nie ma problemu. Jestesmy pewni ze beda spac w normalnych warunkach na miare dobrego hotelu. Cena prawie w ogole nie rozni sie tym co od innych restauracji gdzie mozna wesele zrobic. Ale chociaz jest to renoma, a nie tak jak to dobrze ktos napisal "gwiazda sezonu".

jeśli o mnie chodzi (autora tematu) to zrezygnowalismy jednak z antka a to dlatego że przy większej ilości gości byśmy byli zmuszeni schodzić na dół żeby potańczyć co mogłoby być kłopotliwe dla matek które chcą mieć oko na swoje dzieci i na babcie mojej narzeczonej które zapewne chciałyby widzieć jak ich wnuczka bawi się w sukni ślubnej. Bardzo spodobało nam się w staropolskiej ale brak dobrych, wolnych terminów zmusił nas do innego wyboru więc został jeszcze Xavier albo Avocado.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2014, o 23:34

Xawier nie....słabizna. U Słobody smaczne dania.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2014, o 20:19

Jeżeli wesele w miesiącach ciepłych to warto brać lokal z ogrodem(Zacisze,Antoni,Arkadia).
My robiliśmy w Staropolskiej i tego nam brakowało .Mieliśmy gości przyjezdnych i takie były opinie,że ok ,ale jednak to ,,CPN".
Na górę

Postautor: etnas » 9 lip 2014, o 16:42

ja Polecam Staropolską. Klasa to klasa i dania bardzo smaczne. byłam tam rok temu i byłam pozytywnie zaskoczona.

Sami robimy tam za rok.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2014, o 21:35

Gość pisze:
Gość pisze:Ja robie swoje wesele w antku. Jestesmy z tej decyzji zadowoleni. Mamy sporo gosci przyjezdnych wiec i z noclegiem nie ma problemu. Jestesmy pewni ze beda spac w normalnych warunkach na miare dobrego hotelu. Cena prawie w ogole nie rozni sie tym co od innych restauracji gdzie mozna wesele zrobic. Ale chociaz jest to renoma, a nie tak jak to dobrze ktos napisal "gwiazda sezonu".

jeśli o mnie chodzi (autora tematu) to zrezygnowalismy jednak z antka a to dlatego że przy większej ilości gości byśmy byli zmuszeni schodzić na dół żeby potańczyć co mogłoby być kłopotliwe dla matek które chcą mieć oko na swoje dzieci i na babcie mojej narzeczonej które zapewne chciałyby widzieć jak ich wnuczka bawi się w sukni ślubnej. Bardzo spodobało nam się w staropolskiej ale brak dobrych, wolnych terminów zmusił nas do innego wyboru więc został jeszcze Xavier albo Avocado.




Zwroc uwage tez na to ze. Ie wszyscy ci przyjda... Mozesz miec 200 zaproszonych a przyjsc moze 120...
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2014, o 21:38

Ja robie swoje wesele w antku. Jestesmy z tej decyzji zadowoleni. Mamy sporo gosci przyjezdnych wiec i z noclegiem nie ma problemu. Jestesmy pewni ze beda spac w normalnych warunkach na miare dobrego hotelu. Cena prawie w ogole nie rozni sie tym co od innych restauracji gdzie mozna wesele zrobic. Ale chociaz jest to renoma, a nie tak jak to dobrze ktos napisal "gwiazda sezonu".
jeśli o mnie chodzi (autora tematu) to zrezygnowalismy jednak z antka a to dlatego że przy większej ilości gości byśmy byli zmuszeni schodzić na dół żeby potańczyć co mogłoby być kłopotliwe dla matek które chcą mieć oko na swoje dzieci i na babcie mojej narzeczonej które zapewne chciałyby widzieć jak ich wnuczka bawi się w sukni ślubnej. Bardzo spodobało nam się w staropolskiej ale brak dobrych, wolnych terminów zmusił nas do innego wyboru więc został jeszcze Xavier albo Avocado.


Zwroc uwage tez na to ze. Ie wszyscy ci przyjda... Mozesz miec 200 zaproszonych a przyjsc moze 120...[/quote]





O dokladnie. Szczera prawda. My zaprosilismy 178 osob, a potwierdzilo 106. Teraz juz ludzie nie chodza z wielka checia na wesela.mozecie liczyc, ten na 100% bedzie i ten tez, i tamtem, a koniec koncow okazac sie moze ze na tych co liczyliscie, zawiedli Was.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”