Co sądzicie o zespole "standard" z tomaszowa lubelskiego?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 28 lut 2013, o 15:13

Co sądzicie o zespole "standard" z tomaszowa lubelskiego?
Na górę

Postautor: mateo23 » 28 lut 2013, o 19:05

Bardzo polecam :) Chłopaki wiedzą jak bawić gości, wychodzi im to doskonale. I oprawa muzyczna jest na bardzo wysokim poziomie, chyba najlepszy zespół w okolicy :) Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2013, o 19:27

gówniarze skonczcie zakładac zespoły i robić chujnie myslicie ze na tym łatwo sie dorobicie ze jakis pajac co nie ma pokecia o spiewaniu bedzie cos buczał pod nosem?? wezcie sie do roboty i róbcie to jakos konkretnie
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2013, o 22:15

Tokyo daj se siana
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2013, o 22:34

jak w temacie,ponawiam pytanie
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2013, o 09:53

Gość pisze:jak w temacie,ponawiam pytanie

Ludzie na tym forum kazdy jest be. Skonczcie te watki
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2013, o 10:46

Gość pisze:Co sądzicie o zespole "standard" z tomaszowa lubelskiego?

a co to za zespół mieszkam nie daleko Tomaszowa i pierwsze słyszę ż etaki zespół jest chyba mało znany
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2013, o 14:16

Gość pisze:
Gość pisze:Co sądzicie o zespole "standard" z tomaszowa lubelskiego?

a co to za zespół mieszkam nie daleko Tomaszowa i pierwsze słyszę ż etaki zespół jest chyba mało znany


http://www.grupastandard.pl/
Na górę

Postautor: bohun » 16 lip 2013, o 14:54

Zespół jak zespół :) Ważne aby robił show i ludzie się dobrze bawili.


Obsługa techniczna imprez, eventów i wydarzeń.
Na górę

Postautor: malgos » 16 lip 2013, o 22:32

zespoł jest naprawde spoko. fajnie graja znaja sie na tym i wiedza co robia. POLECAM na wesele . chlopaki tak trzymajcie :D
Na górę

Postautor: rrrr » 16 lip 2013, o 22:36

Gość pisze:gówniarze skonczcie zakładac zespoły i robić chujnie myslicie ze na tym łatwo sie dorobicie ze jakis pajac co nie ma pokecia o spiewaniu bedzie cos buczał pod nosem?? wezcie sie do roboty i róbcie to jakos konkretnie


a tobie to zal du...e sciska ze ty tak nie potrafisz zaspiewac i zagrac jak oni. pieprzona konkurencja juz sra po kontach na innych. a Ty co soba reprezentujesz ?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2013, o 10:00

co się tak pienisz,jestem obiektywny i zespół naprawdę jest na niskim poziomie,dogrywanie do gotowego podkładu potrafi uczeń z pierwszej klasy s. muzycznej,wokal strasznie mierny,brawo perkusista - dobrze grasz
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2013, o 11:16

a u mnie grał Dj i to samo puszczał i bylo zaje fajnie i też jestem zadowalona z mojego wesela i nie odczułam że nie miałam zespołu.
Na górę

Postautor: radek » 12 gru 2017, o 12:23

Szkoda kasy za beznadziejne granie i odwalanie fuszerki. Nie polecam, drodzy i beznadziejni...
Na górę

Postautor: seba1 » 13 gru 2017, o 15:02

ty jesteś tani i rewelacyjny? :lol:
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”