Kamerzysta + Fotograf na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: AniaS » 17 mar 2016, o 14:28

Polecam firmę pietruchafilm z Lubaczowa.
Zapłaciłam 2100 za 3g film z teledyskiem i zdjęcia z albumem. Sesja w cenie.
Mają naprawdę dobrą ofertę
Na górę

Postautor: beza » 10 kwie 2016, o 18:14

Jakby ktoś robił wesele w Londynie to polecam fotografa z Grafimaru.
Na górę

Postautor: Dafne » 12 maja 2016, o 20:44

beza pisze:Jakby ktoś robił wesele w Londynie to polecam fotografa z Grafimaru.


talent i pasja przekładają się na pracę Pana Mariusza i Pani Magdaleny. Polecam.
Na górę

Postautor: blue78 » 3 cze 2016, o 23:36

A widzieliście już te fotografie ? Są naprawdę piękne. Oczywiście można tutaj polemizować czy to jest kwestia doświadczenia i umiejętności fotografa czy też sprzętu i odpowiednich programów. Jednak dobre ujęcie w odpowiednim czasie, to podstawa. Widać, że ten fotograf jest naprawdę dobry.
Na górę

Postautor: Dafne » 19 cze 2016, o 20:08

Oczywiście, że widziałam zdjęcia. Jakbym nie widziała to bym się tak nie zachwycała :P
Na górę

Postautor: ania8519 » 5 lip 2016, o 09:28

u nie na weselu filmował Świderek Jakub i jestem bardzo zadowolona. No niestety ten Pan nie robi zdjęć. Miły Pan. Jestem bardzo zadowolona i całą odpowiedzialnością mogę polecić 8)
Na górę

Postautor: Andzia » 31 lip 2016, o 18:01

beza pisze:Jakby ktoś robił wesele w Londynie to polecam fotografa z Grafimaru.

Fajne wesele mieliśmy dzięki nim
Na górę

Postautor: Zocha 33 » 3 sie 2016, o 19:50

Myślę, że warto skontaktować się z tym fotografem . To tylko telefon. Wprawdzie nie jest z Tomaszowa, ale robi świetne zdjęcia, więc albo sam dojedzie (w co szczerze mówiąc wątpię, ale kto wie, może) albo poleci kogoś równie dobrego i profesjonalnego- kolegę, znajomego. Gra chyba warta świeczki.
Na górę

Postautor: olik » 18 sie 2016, o 15:21

Marta38 pisze:A ja polecam fotografa z http://jasnykadr.pl/fotografia-slubna/wesele/ Po zdjęciach widać, że robi niesamowitą robotę. Potrafi bezszelestnie uwiecznić najważniejsze chwile ze ślubu. To bezcenne momenty, wiec zadbajmy, by zajęli się nimi profesjonaliści :)



Skąd ten fotograf?
Na górę

Postautor: marcino » 30 lis 2016, o 16:48

Ja z całą pewnością mogę polecić kamerzystę jwfilm.pl
Kamerzysta obsługuje Lublin i okolicę. Świetne filmy, pamiątka na całe życie.
Na górę

Postautor: Kalusia » 14 lis 2017, o 10:17

Myślę, że z powodzeniem możesz sobie jeszcze sprawdzić stronę, może akurat coś fajnego Ci wpadnie w oko :)
Na górę

Postautor: Daro9002 » 23 paź 2018, o 11:09

Może nie tanio ale z odpowiednim podejściem i profesjonalizmem polecam gości z http://robimyfilm.pl Z czystym sumieniem.
Na górę

Postautor: jackwils » 27 lis 2019, o 17:04

bardzo interesujący temat do dyskusji. Dziękuję bardzo za podzielenie się swoimi przemyśleniami. wszystkiego najlepszego
Na górę

Postautor: jackwils » 28 lis 2019, o 19:07

Chciałbym również dodać kilka wskazówek dotyczących fotografii ślubnej. Jestem pewien, że spodoba ci się ta informacja
Na górę

Postautor: Fotograf » 23 mar 2020, o 12:21

Ja polecam duet kamerzysta + fotograf ślubny z firmy: Kamerzysta Kraków, fotograf ślubny gdyż mają dużo doświadczenia oraz robią śliczne filmy ślubne oraz zdjęcia z wesela
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”