Kamerzysta + Fotograf na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: robertm » 23 sty 2014, o 20:17

My zamówiliśmy profesjonalistów z http://www.byczefilmy.pl film to pamiątka na lata i nie żałowaliśmy pieniążków na wynajem ekipy:) panowie z tej firmy mają na prawdę rewelacyjne pomysły, słuchają podpowiedzi i naszych sugestii. Zgrana profesjonalna ekipa polecam:)
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2014, o 14:10

a jakie ze zdjęciami u Tomka Niedźwiedzia??

Bo filmiki z youtube nawet fajne, ale jak ze zdjęciami??
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2014, o 11:35

no też jestem ciekaw opinii o panu Niedźwiedziu??
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2014, o 15:44

Polecam Niedźwiedzia
Na górę

Postautor: asss82 » 13 maja 2014, o 13:33

czy Pan Witt również robi zdjęcia? jaki koszt?
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2014, o 20:25

a ja polecam Wojciecha Stromidło, fotografia i wideofilmowanie są w jego usłudze.
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2014, o 18:39

fajnie robią. to dość ogólnie, może jakieś strony www mają, popatrzę który najfajniejszy :D
Na górę

Postautor: Wer » 1 cze 2014, o 22:49

Nie mylcie z P.W.Stromidło bo jest zajeb... wymiata
Na górę

Postautor: ppp » 4 cze 2014, o 16:48

Gość pisze:Nie polecam Państwa Ż. Znam kilka przypadków, że umawiają się na jedno, robią drugie i podstawiają innego kamerzystę



Dlaczego nazwisko zostało skrócone do jednej litery a kilka postów powyżej gdy ktoś piszę, że poleca tych Państwa (chyba sami siebie) to nazwisko wciąż jest w całości?
Na górę

Postautor: Gość » 5 cze 2014, o 14:06

Witam.
Napiszę o pracy pana kamerzysty (nie podam danych .bo nie o to mi chodzi) z TL ,który filmował nasz ślub.
Prosiliśmy o zrobienie teledysku coś w tym stylu http://www.youtube.com/watch?v=WcJBR8wPNJk

W wyniku dostaliśmy mierne wypociny,słabo zmontowane z podkładem disco polowym i wygląda to jak wieśniacki kabaret ,a nie wspomnienie po latach.Po interwencji żeby zamienić przynajmniej muzykę ,powiedziano nam ,że to nie takie proste i nie mam teraz czasu,trzeba dopłacić itd...
Wniosek jest taki ,że przed wyborem oglądajcie prace ,pytajcie, spisujcie szczegółową umowę ,bo wyjdziecie na wieśniaków tak jak my.
Wstyd to komuś pokazać. :(
Na górę

Postautor: bepe » 1 sie 2014, o 12:09

u mnie zdjęcia robił fotograf z DB Studio, piękne zdjęcia i fotograf kontaktowy :) znalazłam ich na www.foto-video.gdziewesele.pl
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2014, o 22:43

Napiszcie proszę kto ma doświadczenia z panem Stępniakiem?
Na górę

Postautor: klara » 26 wrz 2014, o 08:14

Jak dla mnie dobry fotograf na wesele nie musi być wcale z okolicy. Ważne, żeby w pełni odpowiadały nam jego zdjęcia, a on z kolei nie miał problemów z dojazdem we właściwe miejsce. Kierowałabym się zatem głównie portfolio, bo czasami ludzie nie potrafią tego przypilnować i zdjęcia z wesela wyglądają tak, jakby zrobiłby im je pierwszy lepszy znajomy byle jakim aparatem.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2015, o 15:21

dajcie jakieś namiary na dobrego fotografa
Na górę

Postautor: aaaa » 1 kwie 2015, o 08:12

Gość pisze:dajcie jakieś namiary na dobrego fotografa

dużo jest dobrych ale nie chce tu podawać bo zaraz będzie że reklamę robię komuś
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”