zespol czy dj? kogo polecacie

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: imprezy » 31 mar 2011, o 15:52

Jak w temacie, co lepiej zespól czy dja pomyślcie logicznie, zespól ma swoje plusy i wady wady to przerwy i wady to cena wielokrotnie większa niz za dja a jakość zespołu często jest bardzo mizerna mowa o zespołach chałturniczych (weselno-bankietowych) , dj gra bez przerwy i czysto jest tańszy ale solówki nie zagra.

Plusy dja
- cena
-jakosc
- dje maja lepszy sprzet od zespolow (naglosnienie swiatla)
- praktyczny brak przerwy (poza wc)
- repertuar praktycznie nie ograniczony
- przynajmniej nie udaje jak zespoly co niby graja a gra i tak mp3
minusy:
- nie zagra w kosciele, ale od tego sa organisci :] odnosnie wesela

plusy zespol:
- sama nazwa zespol
- jest ich wiecej na scenie
- zagra serdeczna matko
- ma sciag na wsi bo "to gra zespol"

minusy:
- cena ktora bardzo czesto jest zawyzana co do jakosci uslugi
- chleja tyle wiecej i jedza ile ich jest (dodatkowe koszty utrzymania nie kiedy darmozjadow)


posumowujac lepiej miec kilku djow podczas jednej imprezy niz jeden gowniany zespol

zdania mozecie miec rozne moje jest takie, pasa trzeba zaciskac a bawic sie chcecie to sami pomyslcie kogo wybierzecie.
Na górę

Postautor: NUR » 31 mar 2011, o 17:25

no oki to podaj jeszcze kilka linków do stronek dobrych dj z Tomaszowa lub. okolic
Na górę

Postautor: NUR » 31 mar 2011, o 23:01

hehe nie ma?? i chyba temat uważam za zakończony. Ps. nic nie pisać i temat sam wygaśnie
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2011, o 07:16

podaj dobre zespoly :] tez nie ma:D
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2011, o 07:21

jedyny zespol ktory gra i spiewa na zywo w Tomaszowie to Zespol Piesni i Tancza Roztocze. W Tomaszowie jest kilku djow i w okolicy:] poszukaj w necie
Na górę

Postautor: izka » 4 maja 2011, o 14:32

Witam znalazłam strony takich dj -
http://www.djwienio.pl i http://www.djkain.edj.pl .
z tomaszowa są jeszcze tiger i czarny chłopak co gra w barze Epizod. z nich nie słyszałam tylko wienio. po proszę o jakieś opinie. pozdrawiam Iza
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2011, o 14:39

tiger z TL? to chlop z Tarnawatki, w epizodzie i na zamku pogrywa Animo www.myspace.com/animodj albo wpisac to samo na facebooku czy YT , w Opium Dąbek
Na górę

Postautor: izka » 4 maja 2011, o 15:24

Gość pisze:tiger z TL? to chlop z Tarnawatki, w epizodzie i na zamku pogrywa Animo http://www.myspace.com/animodj albo wpisac to samo na facebooku czy YT , w Opium Dąbek


a możesz mi powiedzieć coś jak prowadzą wesela? tigera to tylko na zamku slyszalam kilka razy.
Na górę

Postautor: Tidzej » 14 cze 2011, o 00:28

Jest jeszcze DJ Porażka z Juskowa
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2011, o 05:31

Tidzej pisze:Jest jeszcze DJ Porażka z Juskowa

chcialem tylko poważne wypowiedźi :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2011, o 17:20

po co ten dj porusza taki temat jak ktoś zechce dj to go zatrudni bez czytania tego - jak jest dobry,bo ztego co sią orietuje to dobry dj już nie ma wolnych dat w tym roku mimo ze nie jest tanszy jak sredniej klasy zespół z naszego regionu,u dziadków grał zespół,u rodziców też i umnie w przyszłym roku zagra zespół bo to tradycja
Na górę

Postautor: PanMlody2010 » 14 cze 2011, o 17:32

A ja Ci powiem że Dj-a to możesz sobie zamówić na 18tkę, na grilla, ale nie na wesele. Byłem na różnych weselach i najlepiej wspominam te z porządnym zespołem.
U mnie grała Kombinacja (ta z obwodnicy) i jestem mega zadowolony.
DJ może i tańszy ale czy DJ ci wyjdzie za stoły do przyśpiewek, czy zagra do ukłonu czy też poprowadzi oczepiny. Może i są tacy co potrafią to zrobić (w co szczerze wątpię), ale jednak z zespołem ma to inny wygląd.
Pamiętaj 2 prawdy życiowe:
1) Wesele to pamiątka na całe życie i z reguły się tego nie powtarza.
2) Dobry zespół poprowadzi ci super wesele i nawet jak wyjdą jakieś problemy z jedzeniem, ktoś się pobije, upije, to jednak nikt tego nie będzie pamiętał jak dobry zespół ci przygra. Bo dobra zabawa zostaje w pamięci najbardziej.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2011, o 18:12

niech lepiej nie wychodzą za stoły spiewać bo to zeczywiscie pamieta sie bardzo długo
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2011, o 22:09

Gość pisze:niech lepiej nie wychodzą za stoły spiewać bo to zeczywiscie pamieta sie bardzo długo

A jak zaspiewają za stołem to.... daj BOZE siły..
Na górę

Postautor: cytronada » 15 cze 2011, o 12:18

a dj hertz jeszcze gdzieś chałturzy? wgl pamiętacie go? ten... voodoo chyba z czata
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”