MiniMarket-Restauracja.

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: kasiekk » 10 lip 2010, o 15:21

A jak z cenami tam jest??
Na górę

Postautor: gabi » 12 lip 2010, o 13:17

ceny mogą być ale pizza lipa nie dość że czekałam godzinę to ciasto było spalone i prawie wcale dodatków nie było okropna więcej tam nie zamówię!!!!uważam że Palermo albo Valentino robią dobrą jak dla mnie
Na górę

Postautor: jaro » 12 lip 2010, o 13:32

mała ok 12 zł
duza ok 16 zł.
polecam
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2010, o 13:56

Łaga weź się za ta plackownie bo jak będziesz robił taki syf to pójdziesz z torbami.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2010, o 14:10

Kiedy ktoś robi lipe to zalewa pizze ketchupem i nie czuc smaku ani nie widac ile jest skladnikow. W tej pizzerii nie dosc ze jest mało składnikow to i jeszcze ketchupem jest polana tyle i ile.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2010, o 16:09

Nie ma to jak sprawdzone pizzerie.. Chociaż jak sie człowiek sam nie przekona to nie będzie wiedział. Co jak co ale np w Valentino też nie zawsze im wyjdzie ta pizza.. Nie raz się spaloną jadło.
Na górę

Postautor: kebab » 12 lip 2010, o 16:15

Według mnie jedzenie jak najbardziej okej i w dobrych cenach . Jedyne czego można się czepiać to wizualnego wyglądu od wewnątrz . Pozdro
Na górę

Postautor: gabi » 17 lip 2010, o 22:19

jednym słowem najgorsza pizza jaką jadłam oczywiście ja i d razu ulotkę podarłam bo nigdy już tam nie zamówię, mogliby te dodatki rozłożyć na całej pizzy bo nie dość że jest ich mało a wręcz bardzo mało to jeszcze kupkami nakładą i na dużej pizzy dosłownie miałam 4 kawałki mięsa,było już późno bo bym się wybrała tam i im tą pizze zwróciła niech sami jedzą spalonego placka beż dodatków!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2010, o 22:29

gabi pisze:jednym słowem najgorsza pizza jaką jadłam oczywiście ja i d razu ulotkę podarłam bo nigdy już tam nie zamówię, mogliby te dodatki rozłożyć na całej pizzy bo nie dość że jest ich mało a wręcz bardzo mało to jeszcze kupkami nakładą i na dużej pizzy dosłownie miałam 4 kawałki mięsa,było już późno bo bym się wybrała tam i im tą pizze zwróciła niech sami jedzą spalonego placka beż dodatków!!!!!!


- z twojej oceny wynika, że oszukują bo chcą tanim kosztem szybko zarobić i dla tego dają mało dodatków ale to nie tędy droga , będą mieli pustki jak tak dalej będzie. Opinia jest bezlitosna i bardzo ważna.
Na górę

Postautor: gabi » 17 lip 2010, o 22:52

ja też jestem tego zdania jeżeli chodzi o opinię, zamiast przyciągać klienta to odstraszają
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2010, o 08:21

w walentiono duży gyros na dowóz jest teraz jak mały kiedyś. Nie zamawiam tam już, bo się nie opłaca-szkoda słów. Zamiast przyciągać klijentów swoimi produktami, to odstraszają. Także dziękuję
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2010, o 11:56

Gość pisze:w walentiono duży gyros na dowóz jest teraz jak mały kiedyś. Nie zamawiam tam już, bo się nie opłaca-szkoda słów. Zamiast przyciągać klijentów swoimi produktami, to odstraszają. Także dziękuję



ale to nie jest temat o walentino.
a jesli chodzi o capri to dla mnie gyros super. no i ten maly nie jest wcale maly. a pizza tez bdb i nie zgaddzam sie z tym ze malo skladnikow wrecz przeciwnie widac ze jak pizza z kurczakiem to z kurczakiem a nie tak jak co u niektorych
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2010, o 12:16

Gość pisze:
Gość pisze:w walentiono duży gyros na dowóz jest teraz jak mały kiedyś. Nie zamawiam tam już, bo się nie opłaca-szkoda słów. Zamiast przyciągać klijentów swoimi produktami, to odstraszają. Także dziękuję



ale to nie jest temat o walentino.
a jesli chodzi o capri to dla mnie gyros super. no i ten maly nie jest wcale maly. a pizza tez bdb i nie zgaddzam sie z tym ze malo skladnikow wrecz przeciwnie widac ze jak pizza z kurczakiem to z kurczakiem a nie tak jak co u niektorych

Opcje sa trzy. Albo trafilas na dobry dzien kucharza, bronisz pizzerii bo znasz wlascielow, albo wlasciciel poszedl po rozum do glowy i nie robi lipy. Zamawialem od nich dwa razy, za pierwszym razem było OK, ale za drugim juz gorzej, mało skladnikow i brak ketchupu
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2010, o 00:18

ketchupu to powaznie zaluja. salatki sa niezbyt dobre...
ale jak juz zamawiacie pizze bierzcie kompozycje wlasna ;)
mi jeszcze smakuja frykasy czosnkowe, mniamm
Na górę

Postautor: misiura11 » 29 lip 2010, o 07:34

pizza jest super,pracuje tam chłopak z diavolo.jesli traficie na jego zmianę bedzie ok :)
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”