MiniMarket-Restauracja.

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 29 lip 2010, o 07:44

misiura11 pisze:pizza jest super,pracuje tam chłopak z diavolo.jesli traficie na jego zmianę bedzie ok :)

prosze o wykaz zmian tego gościa na sierpień :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2010, o 14:45

Jak lubujecie się w pizzy z ketchupem to nie mam pytań i nie biorę pod uwagę waszych spostrzeżeń i opinii. Ketchup to można zastosować do zabicia smaku np. do parówek.
Na górę

Postautor: aaaj » 29 lip 2010, o 15:03

Gość pisze:Jak lubujecie się w pizzy z ketchupem to nie mam pytań i nie biorę pod uwagę waszych spostrzeżeń i opinii. Ketchup to można zastosować do zabicia smaku np. do parówek.

Popieram! Ketchup nie jest do pizzy! Prawdziwej pizzy nie podaje sie z ketchupem!
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2010, o 23:41

Jednym słowem jest do du** zamawiałem z tej pizzerni 4 razy gyrosa i 4 razy był do dupy .. A jak zamawiałem pizze niedopieczona pomidory nie swieze i PRZYPALONA
Na górę

Postautor: aaaj » 31 lip 2010, o 13:22

Gość pisze:Jednym słowem jest do du** zamawiałem z tej pizzerni 4 razy gyrosa i 4 razy był do dupy .. A jak zamawiałem pizze niedopieczona pomidory nie swieze i PRZYPALONA

To po co aż 4 razy zamawiales tego gyrosa? Zjadleś raz,drugi nie smakowalo ci. Więc po co zamówiles trzeci i czwarty raz? haha co za koles
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2010, o 13:28

Dokladnie. Ja jak zamawiam i cos mi nie smakuje to wiecej nie zamawiam i tak raczej kazdy robi. Jak mi cos posmakuje to owszem zamawiam kilka razy po rzad az mi obrzydnie i tak pewnie kolego było z toba wiec nie marudz nie nie dobre skoro tyle razy jadles. A co do jedzenia z marketu to jadlem 2 razy, raz bylo OK a drugi raz nie było Ok
Na górę

Postautor: aaaj » 31 lip 2010, o 13:45

Ja osobicie jadlem dwa czy trzy razy tam pizze i mi smakowala. Ale jak tam jadlem to widzialem tego kolesia z diavollo,czyli jak zamawiacie pytajcie sie czy on jest na zmianie to bedziecie mieli dobrą pizze :D
Na górę

Postautor: wW » 31 lip 2010, o 14:04

Więcej nigdy tam nic nie zamówie, ostatnio dostaliśmy pizzę ktorej składniki poprostu spłyneły z ciasta. Była najgorsza jaką w życiu jadłem i mówie to z czystym sumieniem.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2010, o 10:04

Gość pisze:Łaga weź się za ta plackownie bo jak będziesz robił taki syf to pójdziesz z torbami.




Z torbami to niewątpliwie poszła by większość tych mądralińskich piszących na forum anonimowo nie mających nawet cywilnej odwagi ujawnić się i pokazać swego prawdziwego oblicza. dlaczego w tym dziwnym mieście ludzie są tak zacofani i prowincjonalni? krytykują wszystko dookoła, szukają tanich sensacji. to pizzeria się nie podoba, to właściciel, to obsługa. zasrani bohaterowie, kiedy się wypowiadacie, krytykujecie, wystawiacie negatywne opinie zdemaskujcie się. opinie te w większości wystawiają ludzie , którzy nawet tam nie byli, nie próbowali dań proponowanych przez właściciela , a tyle mają do powiedzenia. jest to tylko i wyłącznie ludzka głupota , zazdrość i zawiść o to ,ze ktoś coś robi w tym mieście i dla miasta, dla lokalnej społeczności. zademonstrujcie wasze pseudo rewelacje, pomysły, koncepcję na biznes życia. droga otwarta. demokracja, kredyty u pani Swatowskiej są szeroko dostępne. zobaczymy wtedy co potraficie, zaprezentujecie. przekonamy się wówczas czy do waszych lokali zaglądałyby nawet te nieszczęsne tirówki. trzeba dać komuś szansę, możliwość rozwoju , a nie wiecznie tylko gnoić , kompromitować i wytykać błędy samemu ze sobą nic nie reprezentując. osoby takie przeważnie są zakompleksione, to nieudacznicy życiowi , którzy niepowodzenia własnej marnej egzystencji rekompensują sobie na forum dokopując innym. czas an nawrócenie, Bóg wam wybaczy.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”