szukam zespołu na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: micha » 14 lut 2017, o 08:41

Bardzi fajny zespół na wesele jest z Radomia, wiem że jeździ po całej POlsce , Scat sie nazywa otu ma stronę mediumscat.pl. Moja siostra miala go na sowm weselu i wszytsko super było i muzyka i cała zabawa. Goscie dobzre sie bawili.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2017, o 10:44

Jak jest taki dobry to nie musi z Radomia aż tu jechać tam jest większy rynek zapotrzebowania również i cenowo niż u nas,ja szukając zespół dowiedziałem się że na moją datę jeden z lepszych zespołów z Tomaszowa jedzie na wesele do Radomia
Na górę

Postautor: Marta96 » 21 mar 2017, o 16:50

U mnie na weselu grał zespół Fiesta z Lublina i mogę go polecić z czystym sumieniem
Na górę

Postautor: Dora » 10 wrz 2017, o 21:08

MAMY ZAMAWIAĆ ZESPÓŁ MALIBU NA WESELE PROSZĘ O OPINIĘ BO NIE ZNAM GO..?///
Odradzam ten zesół, więcej siedzą jak grają i ciągle mają pretensje do kuchni , że nie mogą się dogadać z kucharkami. Weźcie jakiś inny zespół, dobrze radzę!
Na górę

Postautor: fikuska » 2 lis 2017, o 15:36

Wesele to bardzo stresujące przygotowania itd. By mieć lepiej wszystko uporządkowane lepiej kupić sobie fajy kalendarz na przykład ten: - inbook.pl/kalendarz-2018-poppy-field-mini-horizontal i pozapisywać daty itd. Będzie tak łatwiej.
Na górę

Postautor: magi22 » 15 lis 2017, o 23:50

Czyli jak maja jakieś pretensje to pewnie bez przyczyny grali u nas na weselu i była rewelacja 100% polecam na chrzciny też już zamówieni :)
Na górę

Postautor: Kasia788 » 16 lis 2017, o 01:15

Poziom pisowni niektórych osób mnie naprawdę przeraża...
Na górę

Postautor: Igor7022 » 12 gru 2017, o 09:16

Ja miałem na weselu ten zespół muzyczny i byłem bardzo zadowolony. Panowie zrobili kawał dobrej roboty, a goście bawili się całą noc :)
Na górę

Postautor: Ophelia » 12 gru 2017, o 22:38

Myślę, że warto sprawdzić kogoś z Playdjs, byłam na weselu gdzie grał DJ Kuba i wybawiłam się za wszystkie czasy. Świetna muzyka a co za tym idzie i atmosfera.
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2017, o 08:55

Dziwię się ludziom że biorą jeszcze zespoły nie opłaca się, teraz to tylko dobry DJ wodzirej mniej do wyżywienia przede wszystkim, ile zespołów słyszy się po ludziach że zwalili wesele.
Na górę

Postautor: seba1 » 13 gru 2017, o 14:56

o ilu dj-ach słyszy się że poprowadzić wesela nie umieli :lol: a włączyć muzę to każdy nawet z telefonu włączy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 09:18

o ilu dj-ach słyszy się że poprowadzić wesela nie umieli :lol: a włączyć muzę to każdy nawet z telefonu włączy :lol:
A uważasz że zespoły grają na żywo jakby grali to uszy by puchły z dudnienia i fałszowania, teraz to playback i myślicie ze ludzie tego nie wiedzą jak jest po prostu się nauczyli że zespół musi być a zespół tyle że stoi i dogrywa coś albo udaje że gra ot polityka super! Ludzie nie są jeszcze do końca nauczeni że bez zespołu też moze być super wesele wystarczy dobry dj. Czasy się zmieniły włączyć to sobie możesz w domu, zawsze coś ludzie będą mówić ale przynajmniej nie będzie to duża kwota, bo niby dobry zespół jak weźmie od 5 tyś w górę a potem odwali lipę to wtedy szkoda kasy, za 1.5 tyś czy 2 to nie ma co żałować jak dj zrobi też lipę :P
Na górę

Postautor: Majka19 » 16 gru 2017, o 19:06

Ja polecam zespół Swing Time, byłam na weselu, które prowadzili, majstersztyk!
swingtime.prv.pl
opinie:
http://swingtime.zespoly-weselne.pl/
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2018, o 09:55

A ja nie polecam, zespół muzyczny jeśli można ich tak nazwać :roll: może na stypę się by nadali ale nie na wesele.
https://www.youtube.com/watch?v=LFU1InDH5JE
Na górę

Postautor: tokyo » 6 lut 2018, o 00:55

Jakie 5tyś? Lecz sie chipie. Zespoły biorą od 1500 do max 4000. Te za 4000 są nieosiągalne i grają w Polsce A.... a u nas lokalnie to 1500-2500max. I nie pierd..l dj posrany siejący zamęt. Kto Dj 2000 płaci? Idiota? Tu DJ e za 500- 1000 max wciskają guzik Play i nie zmyślaj.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”