szukam zespołu na wesele

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 24 paź 2015, o 16:38

ludzie jak to czytam co wy tu piszecie to chce mi sie śmiać :D jak jesteście wszyscy tacy do przodu, to kupcie sobie sprzęt i grajcie, czy to takie trudne w dzisiejszych czasach??? chyba nie... tylko jest mały problem przy zakupie sprzętu, czyli trzeba kasy, a mamusia z tatusiem nie wyłoży sporej kasy dla synka.....(oczywiście szmelc jest za grosze,a za profeskę trzeba liczyć w kilkadziesiąt tyś.) więc drogie dzieci siedzące na tym forum, nie wypowiadajcie sie kto co gra i w jaki sposób bo tego nie wiecie,a myslicie ze zespoly te najlepsze jak to mowicie z zamoscia z lublina, rzeszowa i skądkolwiek ze inaczej grają??? a dodam ze byłem nie dawno na dwóch weselach na jednym w rzeszowie grał zespol na zywo to tanczyć sie nie dało,a drugie zaś było w TL grał jak to uważacie najlepszy zespoł z tomaszowa... i co???? szału nie było.... wiec jak bym miał wybierać z tych dwóch zespołow to bym wybrał ten z tomaszowa.. i co z tego ze grają z jakiegoś odtwarzacza, nie przeszkadza mi to. chodzi o zabawianie gosci..... a co do Dj to w TL nie ma PROFESJONALNYCH Dj........
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2015, o 18:16

Gość pisze:ludzie jak to czytam co wy tu piszecie to chce mi sie śmiać :D jak jesteście wszyscy tacy do przodu, to kupcie sobie sprzęt i grajcie, czy to takie trudne w dzisiejszych czasach??? chyba nie... tylko jest mały problem przy zakupie sprzętu, czyli trzeba kasy, a mamusia z tatusiem nie wyłoży sporej kasy dla synka.....(oczywiście szmelc jest za grosze,a za profeskę trzeba liczyć w kilkadziesiąt tyś.) więc drogie dzieci siedzące na tym forum, nie wypowiadajcie sie kto co gra i w jaki sposób bo tego nie wiecie,a myslicie ze zespoly te najlepsze jak to mowicie z zamoscia z lublina, rzeszowa i skądkolwiek ze inaczej grają??? a dodam ze byłem nie dawno na dwóch weselach na jednym w rzeszowie grał zespol na zywo to tanczyć sie nie dało,a drugie zaś było w TL grał jak to uważacie najlepszy zespoł z tomaszowa... i co???? szału nie było.... wiec jak bym miał wybierać z tych dwóch zespołow to bym wybrał ten z tomaszowa.. i co z tego ze grają z jakiegoś odtwarzacza, nie przeszkadza mi to. chodzi o zabawianie gosci..... a co do Dj to w TL nie ma PROFESJONALNYCH Dj........

Nie masz racji ape nie chce mi się z Tobą dyskutować :-)
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2015, o 18:39

Wdzisiejszych czasach zeby grac to jest sztuka wielka trzeba miec szkole muzyczna [srednia chociaz] lub kilkuletni staza a ci muzycy z Bozej laski co moga powiedziec na temat muzyki NIC nie wiedza jak sie nazywa klawisz w organach lub struna w gitarze i o czym tu mowic kolego.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2015, o 19:36

Sluchaj gosciu jak sie na tym znasz www Marshall.net
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2015, o 19:39

Przepraszam zespol WWW MARIALL.NET.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2015, o 10:32

oki graja na zywo, jest ich w zespole chyba 6 osob, a teraz realia sa takie ze za wesele nie wiem czy za 3 tys. by chcieli grać to jedno plus koszty dojazdu, drugie to w domu weselnym trzeba tez za nich zaplacić srednio 150zł od osoby wiec tak 150x6=900......oki bierzesz sobie taki zespol na wesele dajmy nato ze wezma 3 tys plus koszt dojazdu z 500 plus zapalta w domu weselnym 900 jest to koszt okolo 4,5 tys..... wiec nie kazdego jest stać na taki wydatek i dla tego ludzie szukaj tanich zespołow z małą ilościa ludzi w zespole aby ponieśc jak najmniejsze koszty.... morał tej bajki jest taki ze takie zespoly maja wziecie w małym kole zainteresowanych i na pewno nie w naszych stronach bo ludzi nie stać jest na zspoly tego typu.... oczywiscie mowie o ludziach co maja srednie zarobki....
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2015, o 10:36

Gość pisze:Wdzisiejszych czasach zeby grac to jest sztuka wielka trzeba miec szkole muzyczna [srednia chociaz] lub kilkuletni staza a ci muzycy z Bozej laski co moga powiedziec na temat muzyki NIC nie wiedza jak sie nazywa klawisz w organach lub struna w gitarze i o czym tu mowic kolego.

bez szkoły to czasem sa lepszymi muzykami niz ci co ja skończyli........
osobiscie znam kolesia co nie skonczył szkoly muzycznej a zajął kilkanaście lat temu drugie miejsce w polsce w grze na fortepianie..... wiec do twojej wypowiedzi mam mięszane uczucia....
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2015, o 11:04

Czlowieku wylicz mi w Tomaszowie chociaz trzech takich muzykow to jestes WIELKI GOSC.
Na górę

Postautor: GosiaM » 29 paź 2015, o 12:03

Dora. Każdy tu się rozwodzi nad tym kto, jak, gdzie, idt.... A moglibyście napisać:
TEN I TEN ZESPÓŁ MI SIĘ PODOBA BADŹ NIE PODOBA, BO..... ?????
Naprawdę potrzebuję opinii i pomocy. Z góry dziękuję. Gosia
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2015, o 20:12

koleżanko jest to forum gdzie jeden na drugiego sra....radze sie popytać znajomych którzy mieli własne wesele niż szukać na tym forum zespołu...
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2015, o 09:38

bo w TL po prostu nie ma dobrych zespołów ale jeżeli chodzi o DJ to każdy z nich jest dobry
Na górę

Postautor: muzyk » 30 paź 2015, o 10:38

Gościu to ty się mylisz że nie dobrego zespołu jednak są ALBATROS chłopcy grają muzyką na żywca!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2015, o 11:08

Dobry DJ. Raczej odtwarzacze muzyki bez obrazy DJ ale przestańcie się sami wychowalac . Są zwolennicy i przeciwnicy . Zespół to zespół a kogo nie stać niech bierze DJ.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2015, o 12:27

Gość pisze:Dobry DJ. Raczej odtwarzacze muzyki bez obrazy DJ ale przestańcie się sami wychowalac . Są zwolennicy i przeciwnicy . Zespół to zespół a kogo nie stać niech bierze DJ.

i tu słuszna racja....
a co to za Albatros??? jakoś mam ponad 30 lat i nie kojarzę takiego zespołu...... a bywałem na bardzo dużo imprezach.... jedyne co mi przychodzi to Beata z Albatrosa...... hehehe
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2015, o 23:34

ja nie polecam zespołu INTRO I RELAX :( straszna lipa przereklamowani!!!!
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”