kosmetyczka (makijaz)

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 3 sie 2011, o 22:50

w la... makijaż zrobili mi do dupy...u p. Rak świeciłam sie po godzinie zanim wyszłam na wesele... ale w Klaudii jest kosmetyczka nie doceniana robila mi makijaz 4 razy jestem zadowolona.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2011, o 22:48

Co przyroda nie dorobit i max factor nie naprawi :P
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2011, o 22:57

Kazdy lubi co innego, kazdy ma swoje oczekiwania, jeden bedzie zadowolony drugi nie, ale wiem jedno trzeba samemu zobaczyć sróbować oczenić..., obszedłem wszystkich fachowców od pieknych fryzur na topie i mistrzów rzemiosła..., zawsze nie to co chciałem, na konic poszedłem po maszynke i jak gienek ścinam sie sam :) O! jak czasem nie wyjdzie to mam pretensje do siebie. Pytajcie kolezanek a nie na forum... Tu nie wiesz kto stoi za firewallem... czy złosliwa konkurencja czy naganiacz czy ktos kto ma zj****ny gust
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2011, o 23:11

no ale... fora po to sa zeby wyrazac swoje opinie... Uczulam tylko, zeby sie nimi zbytnio nie sugerować, a bardziej zajrzeć spytać ile i popatrzeć co w danym momencie robi i jak jej to wychodzi :) Ja to jednym ruchem robie koka mojej małej i upinam, bo najlepszy bałagan artystyczny jest :) i jak za to płacić 40-70 zł.? nie macie na co kasy wydawać? paznokietki bezbarwnym pociagnąć i ew. francuski i tyle. Sztuczne lale sa be! a tipsy to porażka ! Szkoda kasy i to mówie ja - facet! ubierz sie elegancko, upnij lub rozczesz włosy, usmiech na twarz, fajna garsonka i juz jesteś atrakcyjna kobietą do tego naturlish, a nie plastikową biedronką! Zamiast z rana sie spokojnie zrelaksować to lecicie w kolejke do pani b. czy tam l. Facet jest prosty i dobrze mi z tym :) i wcale to nie oznacza, ze o siebie nie dbam! Ale na bóstwo to sie sam w 10 minut potrafie zrobić :P
Na górę

Postautor: ja025 » 8 sie 2011, o 08:10

a ja się umówiłam do p.Nogas - w praktycznej pani...niedługo napiszę wam czy jestem zadowolona z jej makijażu - idę tam po raz pierwszy - sama jestem ciekawa co mi zaproponuje
Na górę

Postautor: monikaa » 8 sie 2011, o 13:30

Ja robiłam makijaż u Pani Rak i jestem zadowolona, paznokcie też tam robiłam już kilka razy i wszystko w porządku. Każdy ma inny gust jeśli chodzi o makijaż, mi się akurat podobało. Może komuś się przyda moja opinia...
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2012, o 15:29

Kazdy ma inny gust dlatego nie kazdemu spodoba sie makijaz pani Ani.

Pani Aniu bardzo dziękuję za makijaz na wesele. trzymał sie całą noc bez jakichkolwiek poprawek :)

Edyta.
Na górę

Postautor: kosmet » 17 maja 2012, o 09:42

Witam czy moze mi ktos udzielic informacji na temat stazu w Tomaszowie w jakims salonie kosmetycznym? jestem absolwentka studium medycznego w Zamosciu i chcialabym nabrac doswiadczenia w tym kierunku, posiadam certyfikaty ze szkolen,w tygodniu mam 12 godz pracowni kosmetycznej wiec nie sa mi obce zabiegi na twarz cialo dlonie i stopy,znam firmy kosmetyczne tj Bielenda,Clarena,Bandi,Ziaja,Charmine Rose. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: KasiaC » 18 sty 2013, o 19:21

Uprzejmie Zapraszamy do naszego nowo otwartego studio "Perfect Body" na zabiegi kosmetyczne oraz masaże. Posiadająca profesjonalne doświadczenie masażystka pomoże Ci przezwyciężyć wiele dolegliwości i pokaże, jak rozluźnić ciało, przynosząc mu ulgę, wprowadzając w stan relaksu.

:arrow: W STYCZNIU WSZYSTKIE ZABIEGI 30% TANIEJ
:arrow: W LUTYM ZA KAŻDY DRUGI ZABIEG ZAPŁACISZ 50% CENY

(Dawniej masaże w Arkadia Spa) :!:

Studio Kosmetyki i masażu Perfect Body
Ul. Armii Krajowej 7
22-600 Tomaszów Lub.
Tel. 504 475 628
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2013, o 12:16

Jeśli chodzi o makijaż robię sobie sama, kupuję kosmetyki w wyższej półki cenowej: Guerlain, Estee Lauder itp. typu podkład, puder, róż, tusz. Kosmetyczki niestety nie mają drogich kosmetyków, (najczęściej posiadają średniej jakości typu Max Factor itp) te droższe są świetne gatunkowo i trwałe, makijaż wygląda super a przecież o to chodzi. Polecam tusze Estee Lauder, nie potrzeba sztucznych rzęs :-) Wolę wydać 300 zł na dobry podkład i pomalować się sama niż zapłacić 100 zł za makijaż który trzyma się krótko i jest nie trwały. Niestety słabe kosmetyki nie poradzą sobie z trudną lub tłustą cerą. Taka jest moja opinia. I to nie wina kosmetyczki że twarz się świeci tylko źle dobranego kremu i całej reszty kosmetyków.
Na górę

Postautor: kisss » 19 sty 2013, o 21:08

Popieram koleżankę wyżej, raz byłam na makijażu u p. Rak zrobiony ok, ale bez rewelacji i kosmetykami z niższej półki tzn. firmy Maybeline. Trochę byłam zaskoczona bo płacąc 70 zł za makijaż oczekiwałam kosmetyków lepszej jakości, które przetrwają całą noc. Następnym razem wolę kupić droższe kosmetyki, które starczą mi kilka miesięcy a efekt będzie duuuużo lepszy od zrobionego "profesjonalnie".
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2013, o 18:52

A ja skusiłam się na makijaż w Perfect Body i jestem bardzo zadowolona. Trzymał się super, bardzo ładnie zrobiony i o dziwo kosmetykami, których nie ma w sklepie. Dodam, że zrobienie tego makijażu zajęło pani jakieś 20 minut a efekt-rewelacja. Cena też mnie mile zaskoczyła. Polecam wszystkim, którzy chcą być obsłużeni na wysokim poziomie. Dziękuję pani Kasi. :D
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2013, o 12:51

Czy jest w Tomaszowie lub okolicy Tomaszowa kosmetyczka która dojeżdża do klientek? (makijaż i paznokcie)
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2013, o 18:18

POLECAM Ania Rak tel. 84 664 4627
Na górę

Postautor: ciekawa » 27 sty 2014, o 19:55

Odświeżam temat proszę o opinie na temat makijażu ślubnego oprócz pani Anny Rak, która ma już odpowiadające mi godziny zajęte
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”