kosmetyczka (makijaz)

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość 1 » 12 gru 2010, o 18:06

Ja tez nie proponuje. Tomaszow to male miasto kazdy ma swoich ulubiencow, ciezko jest sie ogolnie wybic. Magda Kuczynska na deptaku po roku zamknela. To chyba o czyms swiadczy.
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2010, o 18:39

Nie polecam Pink Studio beznadzieja... i strata pieniędzy, bo pani nie potrafi wykonywać swego fachu/..
Na górę

Postautor: jaolaaa » 13 gru 2010, o 09:32

Ja polecam salon kosmetyczny na przeciwko Diavolo i pania Kasie. Zawsze jestem zadwolona z Jej usług
Na górę

Postautor: obserwatorka » 25 gru 2010, o 20:59

Gość pisze:Pani Rak ,podawanie nr.telefonu,wszystkie dobre opinie na pani temat -widac,że sa wystukane na klawiaturze pani komputera.Bardzo łatwo to sprawdzic.żałosne!!!!


I to fakt Pani Rak mieszkam nie daleko Pani salonu i nie widzc zeby tyle roboty Pani miala jak tu "wszyscy" niby piszą a poreszta wszystkie mlode kosmetyczki tomaszowskie jak ktoras ma miec pojecie o czym kolwiek po zamojskiej szkolce reklamujcie sie same 2 najlepsze zaklady w tomaszowie czyli Pani Rak i to smieszne La Bauty.
Na górę

Postautor: michalinka35 » 9 lut 2011, o 15:19

Ja Polecam P.Barbare Krawczyk.jesli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne twarzy to dla mnie jest super.
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2011, o 12:31

Gość pisze:Polecam Pania Kasie
504282025
jak kogoś źle pomaluje to niech napisze do mnie to oddam kase (chyba nic nie ryzykuje?;>)

Pozdrawiam
polecam z serducha bo zaskoczyło mnie że ktos może być aż tak dobry;)

...czemu nie podasz swojego numeru tel.Jak mam cie znalezc jak spieprzy mi ta pani Kasia makijaz!...no,bo tak sie stało i co teraz droga Kasiu zajmij sie pracą,a nie robieniem sobie tu reklaMY!!!!!!!!!!!!! :oops: :!:
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2011, o 12:41

obserwatorka pisze:
Gość pisze:Pani Rak ,podawanie nr.telefonu,wszystkie dobre opinie na pani temat -widac,że sa wystukane na klawiaturze pani komputera.Bardzo łatwo to sprawdzic.żałosne!!!!


I to fakt Pani Rak mieszkam nie daleko Pani salonu i nie widzc zeby tyle roboty Pani miala jak tu "wszyscy" niby piszą a poreszta wszystkie mlode kosmetyczki tomaszowskie jak ktoras ma miec pojecie o czym kolwiek po zamojskiej szkolce reklamujcie sie same 2 najlepsze zaklady w tomaszowie czyli Pani Rak i to smieszne La Bauty.

A ty to pewnie jedna ztych prostaczek jesteś,co w domu siedzi i nic nie umie zrobic,mąz cię utrzymuje,a ty w oknie tylko siedzisz i wypatrujesz się problemów ludzkich,,...i tylko czekasz komu się noga podwinie,żeby miec radochę.Wredny babsztylu!..
Na górę

Postautor: Gość » 8 mar 2011, o 11:32

miśka pisze:
TIPSO -MANIACZKA pisze:Także polecam panią Katarzyne Szymańska korzystałam z Jej usług bylam bardzo zadwolona, robilam tipsy. Osoba bardzo miła, dokładna w tym co robi i przede wszystkim ma pojecie.

Ja nie polecam p Szymańskiej, robiłam u niej tipsy, nie dość że wysiedziałam się kilka godzin to po 2 dniach podeszło powietrze i wszystko poodchodziło, naturalne paznokcie mam teraz grubości papieru. Szkoda czasu i pieniędzy. Jak makijaż robi równie dokładnie to życzę powodzenia



Nie zgadzam się absolutnie z tą opinią robiłam u Pani Kasi tipsy kilkakrotnie i zawsze byłam zadowolona, żadnego podchodzenia powietrza ani odchodzenia. Jest ona osobą bardzo dokładną i jak dla mnie to co robi robi świetnie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2011, o 01:02

Moje pytanko dotyczy- dobry fryzjer.makijaz, paznokcie. slub- gdzie jak i nie wiesniacko tzn tenczowo
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2011, o 21:47

polecam reginę
Na górę

Postautor: kobieta » 25 maja 2011, o 22:51

Początek wątku był zapytanie kogoś o poradę w sprawie makijażu ślubnego, a Paniom wyszedł stek bzdur, wajemnych oskarżeń i wyzwisk oraz kryptoreklama! VIVA TOMASZÓW LUBELSKI I JEGO "DAMY" :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 16 cze 2011, o 22:48

proszę o opinię gdzie lepiej udać się na makijaż ślubny Ania Rak czy pani Basia
Na górę

Postautor: krolola » 22 cze 2011, o 12:42

Nie polecam REGINY !! Strasznie mnie pomalowała a wszystkie maluje na jedno kopyto. Żal a paznokcie miały się trzymać przez minimum tydzień a na następny dzień poodklejały się paseczki z frenczu.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2011, o 16:41

A ja tam polecam panią Danielę z najczęściej obsmarowywanego La.... Najlepiej robi paznokcie ze wszystkich znanych mi babek, a włosy upina zajebiście.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2011, o 16:47

Malować też wyżej wymieniona Daniela potrafi, bo nie postarzyła mnie jak większość tych kosmetyczek "z certyfikatami itd". Jej szefowej nie polecam, ale tą młodą tak, bo ma talent i potrafi odmłodzić o kilka lat.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”