kosmetyczka (makijaz)

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: moniczka » 9 lut 2009, o 17:41

Gość pisze:
monisia pisze:Ja mam własne wesele w czerwcu i zamówiłam już makijaż i paznokcie
u Ani Rak i nie dlatego że przeczytałam na forum opinie na temat kosmetyczek tylko z opinii i doświadczenia bliskich osób które były u niej i były bardzo zadowolone zresztą widziałam zdjęcia panny młodej z makijażem od niej i rzeczywiście wyglądała rewelacyjnie




:roll: czyli czyste oszukanstwo,
pan młody moze byc potem w szoku
:panzielony:




Pan młody może być w szoku ale wtedy gdy makijaz jest zbyt mocny i źle zrobiony a nie jak jest delikatny i podkreśla urok zresztą też może być w szoku ale w pozytywnym znaczeniu
Na górę

Postautor: młoda... » 10 lut 2009, o 16:50

ale nie wiem nadal jaka jest cena makijażu,,,
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2009, o 19:24

to idź i zapytaj, w czym masz problem?
Na górę

Postautor: mi » 11 lut 2009, o 11:10

Cena Makijażu u Ani Rak ślubny to 70-80 zł
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2009, o 11:20

Ania Rak bierze chyba 70 ale moja siostra była ostatnio i miała delikatny makijaż taki jaki chciała i wzięła 60 zł więc myślę że granica jest 60 -70 zł
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2009, o 11:55

bardzo drogo, obawiam się, że mnie niestać....
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2009, o 12:21

Ale ostatecznie możesz iść i się upewnić, obawiam się że inne kosmetyczki biorą w tych samych granicach cenowych ale dokładnie która ile tego to już nie wiem.
Na górę

Postautor: monisia » 11 lut 2009, o 18:01

Święte słowa i co najważniejsze w 100% trafne
Na górę

Postautor: Karolina » 11 lut 2009, o 19:49

mi pisze:Cena Makijażu u Ani Rak ślubny to 70-80 zł

w styczniu zapłaciłam za swój makijaż ślubny u A. Rak 60 zł i nie sądzę żeby podrożał aż tyle w ciągu 1 miesiąca . Moja dróżka zapłaciła 50 zł więc nie ma co robić antyreklamy
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2009, o 20:13

Dokładnie ona tyle bierze 60 zł moja przyjaciółka była w październiku i też zapłaciła 60 zł a ja jestem zapisana na czerwiec i myślę że więcej nie zapłacę
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2009, o 21:22

Pani Rak ,podawanie nr.telefonu,wszystkie dobre opinie na pani temat -widac,że sa wystukane na klawiaturze pani komputera.Bardzo łatwo to sprawdzic.żałosne!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 lut 2009, o 08:17

Gość pisze:Pani Rak ,podawanie nr.telefonu,wszystkie dobre opinie na pani temat -widac,że sa wystukane na klawiaturze pani komputera.Bardzo łatwo to sprawdzic.żałosne!!!!

Uderz w stół a nożyce sie odezwą żałosna konkurencjo!!!! :lol:
Na górę

Postautor: Marta K. » 12 lut 2009, o 11:14

kazdy ma inne wymagania. Niestety wiekszosc tomaszowskich dziewcząt nie wie co to jest dyskretny i delikatny makijaż i jezeli z czymś takim wyjdą od kosmetyczki są zrozpaczone ze nie są na twarzy pomaranczowe (do czego są przyzwyczajone po własnych dokonaniach),jezeli z rzęs nie kapie im tusz , na brwiach nie ma wielkiej czarnej krechy a na powiekach kolorów tęczy. Wtedy wyjscie od kosmetyczki rzeczywiscie staje się wielką tragedią. No bo jak przeciez one mają się pokazać z makijażem ktorego prawie nie widac? z delikatną buzią? no jak!!?? skoro wszyscy znajomi na codzien widzą jedną czy drugą z maską na twarzy to wyjscie z takim makijażem to jak pokazanie się publicznie nago.... w takim przypadku rozumiem i Ciebie i Twoje koleżanki... No ale trzeba było opuscic na chwile sale studniówkową, wyjsc do toalety, wziaść podkład (oczywiscie najlepiej koloru pomarańczowego aby pięknie odznaczał się na szyi) nałozyć go jak najgrubszą warstwą na twarz, tusz najlepiej wylać na rzęsy i przetrzec chusteczką aby pięknie spłynął po tym pomarańczu i wtedy zapewne czułybyscie się jak we własnej skórze. tak makijaż zapewne byłby idealny...
a co do fruzyry ? wezcie grzebien, najlepiej z gęstymi zabkami lakier do włosów (najlepiej taki z napisem SUPER MOCNY), zróbie tapir i wtedy napewno włosy się nie rozlecą, mogę wam wręcz zapewnic trwałość fryzury przez kilka dni. . . a to wszystko bez fochów i rzekomego cwaniactwa naszych kosmetyczek i fryzjerek, a nawet z waszymi pięknymi buziakami w lustrach :D czyż nie najcudowniejsze towarzystwo przy jakże świetnych zabiegach upiększających?
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2009, o 14:43

hahahhaha dobrze opsane :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2010, o 10:31

smerfik pisze:Polecam La Beaute, nad Reporterem, mój makijaż trzymał się całą noc, zwłaszcza że była to upalna sierpniowa noc, zdjęcia wychodzą super. Można się umówić na makijaż próbny więc nie ma mowy o spartaczeniu:)

Daj spokój- byłam raz i nigdy w życiu tego błędu nie popełnię
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”