WYDARZENIA 2018

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.














Postautor: Renata » 8 maja 2023, o 10:08

hmm... chciałam podzielić się doświadczeniem z wczorajszej ,,Rekonstrukcji bitew pod Tomaszowem". Zjechała do mnie rodzinka z dość odległych miejscowości i wybraliśmy się na REKONSTRUKCJĘ .... zgodnie z programem na 12.00 ale.... no właśnie... na miejscu się okazało że do rekonstrukcji to jeszcze bardzo daleko-jakieś śpiewy!!! no cóż nam pozostało czekać! czekaliśmy i czekaliśmy na tym słońcu- dzieciaki wiadomo popadały na rękach!! wreszcie po godzinie zaczęło się coś dziać!! i super było-podobało nam się straszne!! jednak po około godzinie noszenia dzieciaków na barkach- bo też chciały coś widzieć- jedyne czego chcieliśmy to wrócić do domu i odpocząć!!!!! uciekliśmy więc chyba w połowie tego świetnego wydarzenia... tak sobie myślę że chyba ktoś dołki pod burmistrzem kopie że tak spierdzielił taką fajną imprezę- może czas pomyśleć czy ktoś tam jest kompetentny coś poważnego zaplanować a może to celowe działanie! i nie winą jest Msza św. bo można ją było dla zainteresowanych zrobić o 9.00!! albo dzień wcześniej!! kto by chciał przyjść to by przyszedł!!!! szkoda naprawdę szkoda takiej imprezy żeby wśród tylu ludzi pozostawał taki niesmak! pozdrawiam ale za rok jeśli program będzie przewidywał podobnie to się nie wybieramy!


Ostatnio przesunięty w górę 8 maja 2023, o 10:08 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”