X JubileuszowaStachuriada

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: corinne » 22 kwie 2018, o 22:49

WSPANIAŁA impreza kulturalna, za którą chciałabym podziękować Organizatorom i Sponsorom.
To piękne, że odbywa się w naszym mieście. Szkoda tylko, że wysoki poziom koncertu nie korespondował tym razem z takim samym poziomem niektórych słuchaczy, którym bardzo spieszyło się do domu...
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2018, o 07:59

Hołota, NIGDY NIE BEDZIE WIEDZIAŁA CO TO JEST KULTURA :oops: :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2018, o 20:19

Zgadzam się z założycielem wątku w 100%. To największe wydarzenie artystyczne w naszym mieście. Szacun dla pana Pawłuckiego.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 07:11

Wprowadzić bilety, np.po 10 zł to będą siedzieć do końca. Wstyd tomaszowiacy. A koncert przepiękny!
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 09:04

Ja na Stachuriadzie w tym roku nie byłam, ale pan Jacek mnie uczył i jest the best! Panie profesorze- 3o pozdrawia :lol:
Na górę

Postautor: marcin_rom » 24 kwie 2018, o 09:09

a gzie i kiedy ta Stachuriada :?: :?: :?:
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 09:26

Wreszcie jakieś pozytywne opinie i wpisy i nikt nikogo nie obraża i nie oczernia. Az się miło czyta. Ja byłam i na konkursie w sobotę i na koncercie galowym w niedzielę. Mam też tylko pozytywne wrażenia. Pan Pawłucki dla wszystkich uczestników był bardzo miły i tych stremowanych uspokoił, pani co prowadziła - też super, bo i z humorem. A już w niedzielę to popis- młodzież cudnie zaspiewała, pan Jacek profesjonalnie poprowadził, a Wolna Grupa Bukowina wiadomo! klasa. Gratuluję wszystkim, którzy w tym pomogli.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 09:29

Ja na Stachuriadzie w tym roku nie byłam, ale pan Jacek mnie uczył i jest the best! Panie profesorze- 3o pozdrawia :lol:
Już długo nie pouczy. Konkurs ogłoszony :?:
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 09:40

Ja na Stachuriadzie w tym roku nie byłam, ale pan Jacek mnie uczył i jest the best! Panie profesorze- 3o pozdrawia :lol:
Już długo nie pouczy. Konkurs ogłoszony :?:
O i masz. Kaśka się obudziła a zaczynało być już miło!
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 10:03

Panie Jacku, czas pomyśleć o większej imprezie, na razie może wojewódzkiej, a później ogólnopolskiej. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 20:38

A jakby się dało za rok zaprosić na Stachuriadę "Pod Budą"...! Liczę na pana!
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 21:05

A jakby się dało za rok zaprosić na Stachuriadę "Pod Budą"...! Liczę na pana!
A może Zynka to chłopstwo nie będzie wychodzić w czasie koncertu :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 22:19

Panie Jacku, czas pomyśleć o większej imprezie, na razie może wojewódzkiej, a później ogólnopolskiej. Pozdrawiam.
Wiadomo, że bez kasy z miasta nic by nie zrobił...no i dobra promocja ZS Nr 2. Szacun dla Dyrekcji szkoły. A Pan Jacek więcej pokory 8)
Na górę

Postautor: Zygmunt » 25 kwie 2018, o 21:41

Piękny koncerrt a w uszach ciągle słyszę tą piękną piosenkę " migdałowe oczy miała" bylem i jestem zauroczony piosenką ale i panią która to zaspiewała.To cos nowego.Czy ta Pani mieszka w Tomaszowie? SUPER ze wygrała.
Na górę

Postautor: Lili13 » 7 maja 2023, o 18:19

Ta pani co wygrała z tego co wiem ma na imię Sylwia pochodzi z Tomaszowa śpiewa w zespole Złoty Tabor byłam na ich koncercie. Tez byłam zachwycona Stachuriadą w tym roku!


Ostatnio przesunięty w górę 7 maja 2023, o 18:19 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”