co sądzicie o zespole Kwazar

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: setti » 12 sty 2018, o 18:09

chciałem zapytac co sądzicie o tym zespole bo organizuję imprezę?
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2018, o 09:18

chciałem zapytac co sądzicie o tym zespole bo organizuję imprezę?
[/qu
O ten Ci chodzi! no toś trafił jak kosa na kamień, to dla par w wieku 50, 60+ :P szok https://www.youtube.com/watch?v=LFU1InDH5JE
Za darmo bym ich nie chciał. Ten pan po lewej kiedyś niby grał bo szału nie było na akordeonie jak byłem na weselu, grajek z niego po hu... nie wiedział w jakim momencie ma wyjść do ludzi coś zagrać, coś zaśpiewać jako przyśpiewki no klapa była, nie wziął bym go na swoje wesele widzę, że się czepił klawiszy teraz. Udawać, że się gra to każdy może, że to ludzie biorą takich patałachów to się dziwię :roll: nie wiem ile biorą pewnie nie dużo skoro coś grają, tak samo jak Player następne patałachy, sory dziadkom się zapewne podobają takie lipne zespoły. Moim zdaniem to już lepiej Dj wziąć dosłownie dj.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 14:33

Po pierwsze , udają że grają , po drugie, wokale męskie dno, po trzecie repertuar dla seniorów , tylko wokalistka trochę odświeża ten archaizm !
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 10:39

chciałem zapytac co sądzicie o tym zespole bo organizuję imprezę?
[/qu
O ten Ci chodzi! no toś trafił jak kosa na kamień, to dla par w wieku 50, 60+ :P szok https://www.youtube.com/watch?v=LFU1InDH5JE
Za darmo bym ich nie chciał. Ten pan po lewej kiedyś niby grał bo szału nie było na akordeonie jak byłem na weselu, grajek z niego po hu... nie wiedział w jakim momencie ma wyjść do ludzi coś zagrać, coś zaśpiewać jako przyśpiewki no klapa była, nie wziął bym go na swoje wesele widzę, że się czepił klawiszy teraz. Udawać, że się gra to każdy może, że to ludzie biorą takich patałachów to się dziwię :roll: nie wiem ile biorą pewnie nie dużo skoro coś grają, tak samo jak Player następne patałachy, sory dziadkom się zapewne podobają takie lipne zespoły. Moim zdaniem to już lepiej Dj wziąć dosłownie dj.
A kuźwa co to jest! to ma być zespół ! czy zamierzasz zaprosić same starsze osoby wiekowo post powyżej. Pani śpiewająca to powinna czym prędzej od nich zwiać i zaczepić się w innym i lepszym zespole, czasami poszukują. W tym to nawet wizualnie do nich nie pasuje z tego co słychać to głos ma nawet spoko. Ile biorą za jednodniowe wesele, ktoś wie? może cena robi swoje, tanie mięso to i psy czasem kręcą nosem jak powąchają :P
Na górę

Postautor: Dagna » 22 sty 2018, o 20:08

Ludzie nie polecam!!! To masakra!!! Takich grajkow to i na stype nie polecam.Dziewczyna nie wiem co tam robi...a i ona z kartki śpiewa...i co to ma byc!
Na górę

Postautor: Leslaw » 22 sty 2018, o 20:29

Wystarczy tylko spojrzeć na twarze tych pseudo muzyków i wszystko jasneeee.Widzialem ze doczepili sie do innych zdaje sie do tych co udają cyganów. Jeden Kit!!!
Na górę

Postautor: tomaszja » 11 kwie 2018, o 15:01

Nie słyszałem wcześniej o takim zespole muzycznym. Ale dzięki za opinie, dobrze jest się coś dowiedzieć.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”