Zajęcia motoryczne dla dzieci 2 - 5 rok życia

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: TRENER » 29 gru 2017, o 13:46

Dzień dobry.
Zajmuję się prowadzeniem zajęć dla dzieci, Prowadzę zajęcia motoryczne(usprawniające, adaptacyjne, rozwijające) dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.
Przez ostatnie trzy lata prowadziłem zajęcia w żłobkach i przedszkolach na terenie Warszawy Zachodniej, w związku ze zmianą planów i z powrotem w rodzinne strony chcę sprawdzić jakie zainteresowanie byłoby taką formą zajęć dla dzieci. Mając na myśli dobro dziecka, jego prawidłowy rozwój opracowałem system zajęć ruchowo - logopedycznych z elementami integracji sensorycznej. Każda mama chciałaby mieć możliwość i okazję sprawdzić jak radzi sobie jej dziecko, jakie ma umiejętności ruchowe na danym etapie rozwoju, jak zachowuje się w grupie rówieśników, jak zachowuje się gdy zostanie same bez rodzica. Zajęcia prowadzę dla dzieci i rodziców, dla grup dzieci lub indywidualnie. Poszukuję ciekawych miejsc w Tomaszowie Lub, Zamościu, Hrubieszowie gdzie można byłoby przeprowadzić zajęcia pokazowe. Jednorazowo w zajęciach może brać udział 10 dziec, jednostka zajęciowa trwa 30 min. Najczęściej zadawane pytanie, w jakim wieku dziecko już można przyprowadzić na zajęcia? Jeśli dziecko zaczyna samo chodzić, jeśli wypowiada pojedyńcze słowa śmiało można pomyśleć o zajęciach rozwojowych.
Zapraszam do kontaktu żłobki, przedszkola, restauracje, miejsca gdzie lubią przychodzić mamy z dziećmi...
Kontakt 693433665
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2023, o 10:08

Pod podanym nr tel. prowadzę zapisy do grup wiekowych, grupy 10 osobowe dzieci w wieku od 2 do 3 lat, grupa starsza to dzieci w wieku 3 - 4 lata.


Ostatnio przesunięty w górę 8 maja 2023, o 10:08 przez: Anonymous.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”