Konsola PS4 lepiej kupić pro czy zwykłą?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: DoomBFG » 15 gru 2017, o 12:27

Tak, tylko ludzie mają za mało czasu na granie w dwie tak czasochłonne gry, więc często wybierają tylko jedną. Chociaż prawdę mówiąc im dłużej myślę tym bardziej fajnym pomysłem wydaje mi się kupienie i Xboksa i Playa :D
Na górę

Postautor: Kin » 18 gru 2017, o 15:38

A propos fajnych rzeczy, które wychodzą na PS4 to remaster Shadow of the Colossus się pojawi za niedługo! Zobaczcie sobie porównanie https://www.youtube.com/watch?v=ActhIPQ_DFQ
Na górę

Postautor: rtwt » 15 sty 2018, o 13:32

Trzeba też brać pod uwagę ceny. W pewnym momencie Xboksa można było nawet tanio wyrwać, ale po świętach ceny poszły w górę z powrotem.Teraz bardziej się opłaca kupić PS4 mimo wszystko. 1300 z paroma dobrymi gierkami w wersji 1TB to jest fajna cena.
Na górę

Postautor: Rollo » 30 sty 2018, o 09:18

Zależy jakie gry, ale jakby dali FIFE i AC: Origins na przykład to już brzmi spoko :D
Na górę

Postautor: fellaini » 31 sty 2018, o 11:17

Z samą fifą konsola koszuje prawie tyle - https://matrixmedia.pl/konsola-sony-pla ... fa-18.html nie ma co oczekiwać, że Ci dorzucą asasyna za prawie darmo :P
Na górę

Postautor: Rollo » 12 lut 2018, o 16:23

No niestety, pozostaje w sferze marzeń :D Ale jako że leniwy jestem i nie chce mi się sprowadzać skądś tam byle było trochę taniej to chyba po prostu kupię ten zestaw z fifą, a AC: Origins dokupię przy okazji.
Na górę

Postautor: Kajko » 16 lut 2018, o 13:19

Od razu dokup drugiego pada, w FIFĘ z komputerem to żadna zabawa. W sumie nawet nie wiem, czy nie taniej by Ci było kupić zestaw z samymi padami - gierki zawsze możesz wyhaczyć na jakiejś promocji.
Na górę

Postautor: Rollo » 19 lut 2018, o 11:32

Nie bardzo - pad to jest wydatek rzędu 220 zł, a za grę zapłaci jeszcze około 250 - przynajmniej takie ceny widziałem w marketach. Tak że lepiej kupić wersję z grą, a za pada dopłacić.
Na górę

Postautor: TheLast » 20 mar 2018, o 14:50

PS4 Pro jest zdecydowanie mocniejsze niż zwykły PS4. A jak już chcesz kupić dobry sprzęt do grania, to lepiej wybrać, to co jest mocniejsze. Odnośnie gier, nie przejmował bym się tym za bardzo. Ja sporadycznie kupuje gry w marketach. Częściej kupuję gry z drugiej, czy tam którejś ręki. A samo Sony często ma oferty specjalnie na gry. Przez PS Store można trafić bardzo fajne okazje. Bardzo fajna oferta, jak chodzi o PS4 Pro jest na Matrix Media.
Na górę

Postautor: Burger » 21 mar 2018, o 10:50

Na chwilę obecną na rynku masz trzy rodzaje ps4. Najsłabszy jest ps4 slim. Pograsz na tym, pobawisz się, ale jak chodzi o grafikę, to nie jest najmocniejsza. Potem jest klasyczny ps4. Czyli główny produkt od Sony. Oferuje ładną grafikę i grywalność. Dobra kosnola, na co dzień. PS 4 pro, to już konsola dla tych wymagających. Podczas rozgrywki, wszystkie detale grafiki są bardziej uszczegółowione. Nie wpływa to jednak na płynność podczas samej gry. To też zależy jaka gra. To takie główne i najważniejsze różnice. Jak masz możliwość, to lepiej kupić PS4 pro, niż klasycznego ps4.
Na górę

Postautor: ProGracz » 22 mar 2018, o 16:07

Jak masz telewizor 4K UHD, to ps4 pro świetnie się z nim zgra. Jak powyżej, PS4 pro ma mocniejszą grafikę i pozwala na odtwarzanie obrazu już w 4K, o ile gra na to pozwala. Ale już wiekszość gierek współpracuje z 4K, że żadna różnica tak naprawdę. Różnice cenowe też nie są jakieś straszne, pomiędzy ps4 a ps4 pro. Na Matrix Media ps4 pro jest 1689 https://matrixmedia.pl/konsola-sony-pla ... -1tb.html/ do tego masz 14 dni PS+, znaczy że przez 14 dni masz kilka gier za free ;)
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”