Konsola PS4 lepiej kupić pro czy zwykłą?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Jutek » 25 sie 2017, o 10:39

Jak w temacie - nie wiem czy kupić zwykłą i wystarczy czy lepiej dołożyć do pro? Co ważne nie jestem jakimś super graczem, gram od święta z kolegami w fife. Ostatnio byłem u kumpla który ma ps4 i mi się spodobało (ja ciagle gram na ps3) ale czy potrzebne mi jest pro za które trzeba dopłacić? Za różnicę można dokupić fajną gierke albo i ze dwie używane. Co sądzicie?
Na górę

Postautor: Patrys » 28 sie 2017, o 15:04

Nie wiesz co tracisz jak tylko w fife grasz :D W Killzone sobie pograj albo w Call of Duty Infinity Warfare. Jak masz dzieciaki to Crash Bandicoot jest zremasterowany na PS4 nawet :D
Na górę

Postautor: Waldek85 » 29 sie 2017, o 09:32

Jeśli naprawdę nie grasz za dużo, to faktycznie nie zauważyesz pewnie nawet różnicy między pro a zwykłą. Zwykle różnica ceny to jest jakieś 350 zł więc za to nawet 3 gry nowe kupisz. Zobacz sobie te oferte https://matrixmedia.pl/konsola-sony-pla ... rfare.html 1400 z grą to jest spoko opcja.
Na górę

Postautor: wladek6 » 30 sie 2017, o 14:43

Zawsze COD możesz wymienić na fife 17 i do tego dokupić pada, żeby grać we dwóch. Nic nie stoi na przeszkodzie i będziesz miał spoko zestaw do grania na kolejne lata.A fifa nie jest jakoś specjalnie wymagająca dla konsoli. 60 klatek na sekundę w piłce nożnej nie potrzebujesz :)
Na górę

Postautor: Jutek » 14 wrz 2017, o 11:25

Jeśli naprawdę nie grasz za dużo, to faktycznie nie zauważyesz pewnie nawet różnicy między pro a zwykłą. Zwykle różnica ceny to jest jakieś 350 zł więc za to nawet 3 gry nowe kupisz. Zobacz sobie te oferte https://matrixmedia.pl/konsola-sony-pla ... rfare.html 1400 z grą to jest spoko opcja.
Obawiam się, że link nie działa, chyba szybko schodzą te zestawy ;) Możecie coś fajnego polecić na PS4? Bo chyba się skusze. Święta za pasem, pewnie będzie większy wybór.
Na górę

Postautor: Luki » 19 wrz 2017, o 16:22

Z moich osobistych typów na pewno Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, o ile ktoś nie ma problemu grania postacią kobiecą (serio, czytałem takie komentarze). Normalnie nie trzeba wychodzić z domu żeby sobie pozwiedzać :D
Na górę

Postautor: Paprycza » 20 wrz 2017, o 12:07

a co powiecie o Horizon Zero Dawn? czytalem, że petarda i warto wydać te 150 zł
Na górę

Postautor: Waldek85 » 10 paź 2017, o 16:19

Tamten zestaw chyba faktycznie się skończył, bo nie ma go na stronie. Ale porobili kilka nowych ze względu na premiery gier: https://matrixmedia.pl/konsole/konsole.html
Na górę

Postautor: Jutek » 11 paź 2017, o 10:40

Ja właśnie się zacząłem zastanawiać... Bo to wygląda tak pięknie, że aż mam ochotę porzucić fifke na rzecz Horizon :D Jest gdzieś może w necie porównanie jak to działa na ps4 a ps4 pro?
Na górę

Postautor: Marcin29 » 11 paź 2017, o 12:13

Witam. Może jest ktoś zainteresowany wymianą gier? Mam do wymiania Uncharted 4. Poszukuję last of us, hitman lub resident evil 7.
Na górę

Postautor: Waldek85 » 13 paź 2017, o 10:38

Ja właśnie się zacząłem zastanawiać... Bo to wygląda tak pięknie, że aż mam ochotę porzucić fifke na rzecz Horizon :D Jest gdzieś może w necie porównanie jak to działa na ps4 a ps4 pro?
Tu masz: https://www.youtube.com/watch?v=Cd72Rq8r5Gs Moim zdaniem na PS4 Pro wygląda prawie tak samo, a w 4K tnie się okrutnie w tych bardziej dynamicznych momentach.
Na górę

Postautor: Jutek » 7 lis 2017, o 16:01

Okej, wygląda na to, że PS4 Pro to przerost formy nad treścią... ciekawe. Spodziewałem się większego skoku technologicznego.
Na górę

Postautor: ojojany » 9 lis 2017, o 11:00

Spora różnica była między Xbox One a Xbox One S - między Ps4 a Pro nie ma dużych zmian. To wszystko niby działa lepiej (w FHD), ale w samej rozgrywce nie uświadczysz odczuwalnych różnic.
Na górę

Postautor: Tyon » 13 lis 2017, o 16:21

Generalnie na tę chwilę lepszym wyborem jest PS4 zwykłe lub ulepszony Xbox. Zakładając oczywiście, że pasują Ci gry, które są na niego dostępne.
Na górę

Postautor: mareky » 15 lis 2017, o 10:37

Ja uwielbiam Pes jak i Fifę. Wiem, że to konkurencja ale jedna ma lepszy silnik a druga grafę.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”