Dom Weselny - który polecacie?

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Ciekawy1 » 31 lip 2017, o 14:30

Hej. Chciałem dowiedzieć się jakie macie doświadczenie i który dom weselny/lokal na takową uroczystość na około 120os. możecie polecić w Tomaszowie lub okolicach?
Gdzie podają dobre jedzenie, sala taneczna nie jest na "innym" piętrze i okolice lokalu przyjemne?
Moje doświadczenia związane z weselami są już jakby to ująć nieaktualne, nie wiem co jest w Tomaszowie obecnie Top1 :P przeprowadziłem się do innego miasta ale przyjęcie weselne chciałbym zorganizować w rodzinnych stronach więc liczę na wasze wsparcie.
Będę wdzięczny za jakieś info.
Pozdrawiam!
Na górę

Postautor: iwkozolo » 4 sie 2017, o 11:29

Moim zdaniem tylko Antonii trzyma w Tomaszowie klasę . Obsługi "nie czuć" na sali . Nie zabieraja talerza gdzie widzą ze świeżo nalozone co jest problemem w innych lokalach, jest gdzie wyjsc na zewnatrz i co najwazzniejsze sala zabaw dla dzieciakow :)

Jedzenie wyśmienite rownież w Staropolskiej, lecz juz z wyjsciem na zewnatrz gorzej/
Z opinii slysze czesto o "Szewskiej Pasji pozytywne komentarze i z tego co widzialam sala przepiekna
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 14:58

Moim zdaniem tylko Antonii trzyma w Tomaszowie klasę . Obsługi "nie czuć" na sali . Nie zabieraja talerza gdzie widzą ze świeżo nalozone co jest problemem w innych lokalach, jest gdzie wyjsc na zewnatrz i co najwazzniejsze sala zabaw dla dzieciakow :)

Jedzenie wyśmienite rownież w Staropolskiej, lecz juz z wyjsciem na zewnatrz gorzej/
Z opinii slysze czesto o "Szewskiej Pasji pozytywne komentarze i z tego co widzialam sala przepiekna
Moim zdaniem co chodzi o szewska- byłam na 3 imprezach tam, kotlety dosłownie ociekały tłuszczem, autor postu chciał sale do jedzenia i ta taneczna na jednym pietrze- w Antku niestety byłam na dwoch imprezach gdzie musiałam schodzić na dół..
Osobiście uważam ze Antoni (ale sala taneczna oddzielnie) staropolska ( w okresie wakacyjnym niestety główna atrakcja dla dzieci bedzie stacja paliw..) biesiada i arkadia sa lokalami w tomaszowie godnymi wesel :)
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 18:22

a ile za osobe placi sie w tomaszowie za wesele?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 21:02

Antek już trąci myszką... Jedzenie nie zdrowe tłuste! A zwłaszcza sala gdzie tańce wypadają w holu tuż przy drzwiach wejściowych - porażka! Teraz Avocado, Zacisze są na topie!
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”