Chcemy rozwijać się równomiernie-Jarczów

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: Gość » 24 maja 2017, o 14:00

Wójt Gminy Jarczów
Chcemy rozwijać się równomiernie

http://www.panoramalubelska.pl/kat-154, ... ernie.html
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2017, o 09:44

Rozwija się po h.... szkoda gadać cokolwiek o tej gminie a na pewno nic pozytywnego,w jednej miejscowosći kilometr drogi nie mogą dokończyć przez parę lat już. Wójt człowiek całkowicie niekompetentny.
Na górę

Postautor: obser1 » 24 sie 2017, o 21:51

święte słowa, rozwija sie biurokracja rodzinna w gminie jeszcze stołek po mamusi ,tatusiu nie wystygnie a już synek albo córcia siedzi.Szkoła pęka w szwach już jest więcej nauczycieli i sprzątaczek jak uczniów a syf ze hej;dobra zmiana
Na górę

Postautor: Gość » 29 sie 2017, o 11:39

Pan Wójt dostaje z wiatraków miliona i dalej kasy nie widać gdzie idzie !! kilometra drogi gminnej nie może przez tyle lat zrobić u nas! bo ciągle mówi że nie ma funduszy. Teraz wiatraki mają ten kilometr zrobić co sie okazało ale im się nie pali i tego też nie widać z miesiaca na miesiąc przedłużają pytałem Wójta to lipiec sierpień już będzie robiona to ok mówię, później sąsiad pojechał jemu z kolei powiedzieli że w październiku. Nóż w kieszenie się otwiera po co ta gmina w ogóle jest komu i czemu służy. A jeszcze nie wiadomo jaką umowę P Wojnar podpisał z wiatrakami i czy w ogóle ją czytał kasa z podatków go zaślepiła za przeproszeniem głupiec jeden i teraz mają nas w du... Facet jest tak nie zaradny że tylko go wywieść na taczce, przez tyle lat w gminie nic się nie robi żadne prawie projekty nie przechodzą bo nie umieją dobrego napisać żeby przeszedł. Śmiechu warte ludzie się z innych wiosek śmieją że dziadostwo że nasz Wójt nic nie robi że partacz ze komuchy siedzą i pierdzą w stołki bo nic innego nie potrafią. Powiem tylko tyle tu trzeba ambitnego, mądrego, zaradnego i nie tak starego Wójta.
Jesli macie inny pogląd na to wszystko to każdy może swoje zdanie powiedzieć, wolność słowa 8)
Na górę

Postautor: mieszka » 29 sie 2017, o 23:48

Zgadzam się i nie tylko ja, emeryt siedzi w stołek pierdzi a reszta robi co chce .Ta gmina to porażka. Jestem zadowolony że nie muszę tam często chodzić bo na te mordy już nie można patrzeć. A jak sie mówi to nastepna morda ze szkoły szykuje sie na wójta, szok!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 10:49

Zgadzam się i nie tylko ja, emeryt siedzi w stołek pierdzi a reszta robi co chce .Ta gmina to porażka. Jestem zadowolony że nie muszę tam często chodzić bo na te mordy już nie można patrzeć. A jak sie mówi to nastepna morda ze szkoły szykuje sie na wójta, szok!!!!!!!!!!!!!!
Pan Czop Dyrektor jak go wybierzecie to dalej nic nie bedzie dziadostwo było jest i zostanie klika i tyle. Oby nie wygrał bo bedzie lipa totalna mojego głosu na pewno nie otrzyma.
Na górę

Postautor: Tgyt » 18 wrz 2017, o 16:36

Czytaliscie ten wywiad?? Co za obłuda i kłamstwo! Co on gada o Leliszce? Przecież to krzaki i gąszcz nie do przebycia! I on się tym szczyci?! Ten człowiek już dawno powinien odejść z urzędu. To potrzeba kogoś innego, z innym spojrzeniem. Nepotyzm i lenistwo- oto co rządzi w gminie Jarczów! Proste pytanie- gdzie są tabliczki świadczące o inwestycjach z Unii? Gdzie jest orlik? Gdzie jest kultura i imprezy plenerowe?
Na górę

Postautor: mieszk » 29 wrz 2017, o 21:21

Jakie tabliczki przecież oni nie potrafią napisać projektu tam przecież 65+
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2017, o 11:34

I dalej kolejny projekt źle napisany który znowu nie przeszedł w gminie Jarczów, co za barany siedzą w tej gminie skaranie boskie. Jak tyle lat osoba która za to odpowiada i się tym zajmuje dalej nie umie projektu napisać? to ja mam prawo nie wiedzieć ale siedząca na stanowisku, wstyd! Wszystko stoi w miejscu jak było to jest komuna siedzi, inne gminy dostają kasę bo umieją napisać co trzeba a te patałachy no tragedia, skandal to już widać kompetencje tegoż pana, nie ma żadnych a i jego koledzy pracownicy na to wygląda że są tacy sami razem z wójtem. To nikt w całej gminie nie wiedział jak prawidłowo ma być napisany projekt! Ludzie po co wy tam siedzicie.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2017, o 18:10

Rozumiem, że macie kłopot itd... Ale to jest forum Tomaszów Lubelski!
Na górę

Postautor: mieszk » 30 lis 2017, o 20:13

Oni nic nie potrafią siedzą całymi rodzinami ,już wybory mają rozpisane ,kto komu odda głosy,wszystko jest zaplanowane, szkoły 15 dzieci w szkole i jest 1-8 kl,gdzie w innych szkołach 100 i zastanawiają się nad zamknięciem A mówić musimy gdzieś ,stwierdziliśmy że skoro inni mogą pisać o Bełżcu itp.to my też pozwliśmy sobie skorzystać:)
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 22:56

Jeszcze chwila i problemy z Koziej Woli będą rozstrzygane na forum TL
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2017, o 09:46

Może to i forum Tomaszowskie ale mamy ten sam powiat Tomaszowski wiec coś to znaczy, kto powiedział że nie można się tu wypowiedzieć.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2017, o 13:56

Widać ludzie z Jarczowa mają problem logicznym myślałem? "Patrz mi na usta" (czyli skup się) : Ponieważ w Tomaszowie nie mieszkają mieszkańcy Jarczowa! Przeczytaj sobie to kilka razy a może dasz radę pojąć jaka jest tego przyczyna???
Na górę

Postautor: jarcz » 4 gru 2017, o 22:20

Małe sprostowanie prawdziwych mieszkańców jest zdaje się 4 rodziny ,reszta to okoliczne wiochy, jarczów też , mieszkańcy okolicznych wiosek tworzą WIELKI tomaszów
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”