Sylwester 2017

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: janna67 » 1 wrz 2016, o 06:44

Koniec wakacji, a więc można powoli zastanawiać się nad imprezami sylwestrowymi. Macie już zaklepane miejscówki? Kreacje? Wbrew pozorom, to tylko 4 miesiące. Zleci...
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2016, o 09:21

janna67 pisze:Koniec wakacji, a więc można powoli zastanawiać się nad imprezami sylwestrowymi. Macie już zaklepane miejscówki? Kreacje? Wbrew pozorom, to tylko 4 miesiące. Zleci...


Ja mam w szafie obecnie jedna świetną czarną sukienkę. Byłam w niej już na sylwestra tak wiec nie wiem czy ubrać się w nia ponownie ale bardzo mi się dpooba. Jest cekinowa ( kupiłam w Mango). Zastanawiam się jeszcze czy nie kupić sobie jakiejś sukienki w kolorze butelkowej zieleni bo również takie mi się podobały.
Ponoć w tym roku ten kolor bedzie bardzo modny:
http://kobieco.pl/sukienki-sylwestrowe- ... -tym-roku/
Na górę

Postautor: agniesia » 12 gru 2017, o 13:50

Wybieram się z przyjaciółmi do Wrocławia. Planujemy Sylwestra na rynku + imprezę w klubie. Mamy już zaklepany nocleg i sprawdziliśmy, gdzie można dobrze zjeść. Sukienka też czeka w szafie, Jest cudna, cała czerwona. Zamówiłam ją przez klub zakupowy Limango . Często tam znajduję ładne i wygodne ciuchy, więc i na tę okazję tam szukałam. Ba, nawet kosmetyki do makijażu i lakier do paznokci już mam wybrane!
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2017, o 22:07

Czy ma ktoś wiedzę o jakichś wolnych miejscach w Tomaszowie lub okolicach?
Na górę

Postautor: Kasia788 » 17 gru 2017, o 22:30

Zajazd "Biesiada", Tomaszów Lub. ul. Józefowska. Już o tym pisałam, bo ktoś też szukał. Tylko,że to było kilka dni temu, więc nie wiem czy nadal są wolne miejsca.
Na górę

Postautor: Marta » 20 gru 2017, o 21:04

A ja zaczynam się przymierzać do wymyślania kreacji i makijażu, bo wybieramy się w tym roku na bal do restauracji.
Myślę o małe czarnej i może smokey eyes do tego, dobrymi cieniami: http://goldenrose.pl/produkty/oczy/pale ... -rose.html ?
Czy to nie będzie zbyt nudna i przewidywalna opcja? Dodam tylko, że najlepiej czuję się w takich stylizacjach.
Ale może mnie przekonacie do czegoś innego? Co proponujecie?
Na górę

Postautor: Kasia788 » 20 gru 2017, o 21:32

Proponuję przestać wciskać na siłę reklamy, bo właśnie to jest tu nudne.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”