FOCUS LIVE

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: ONA112 » 24 sty 2016, o 22:20

Witam proszę o opinie na temat zespołu focus live! chodzi o przyjęcie weselne.
Na górę

Postautor: ndsfcih » 3 lut 2016, o 18:03

Bardzo fajny zespół, potrafią poprowadzić zabawę, młoda ekipa z humorem, rozkręcą nie jedną imprezę :D
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2016, o 18:23

Cos wiecej o zespole? Czy potrafia dobrze zorganizowac i poprowadzic zabawy weselne? Ktos ma jakies doswiadczenie z nimi?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2018, o 12:51

Byłam na weselu gdzie oni grali , nie podobało mi się ten zespół to shit.
Na górę

Postautor: mistrz » 25 lip 2018, o 20:31

to ten co robi remiksy koled? he he he
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2018, o 22:48

to ten co robi remiksy koled? he he he
To jakieś gównie disco polo trudno to nazwać nawet muzyką. Tego czegoś słuchają ludzie prości bez jakiegokolwiek gustu muzycznego.
Na górę

Postautor: kinga321 » 21 sie 2018, o 09:34

słyszałam ich na weselu siostry i mnie zachwycili. W przyszłym roku planujemy się pobrać i nie wyobrażam sobie wesela bez nich. Cudowny wokal, prowadzenie imprezy i oczepin również bez zarzutu i do tego w naprawdę dobrej cenie. Po prostu bajka!
Na górę

Postautor: stachu » 28 sie 2018, o 11:57

Byli ostatnio na dożynkach w Wożuczynie i słowo byli nie jest przypadkowo użyte. Postali chwile na scenie i puścili mp3. A mieli grać imprezę. Ktoś ich odszukał jak siedzą w samochodzie. Tłumaczenie...nie będą grac dla paru ludzi. Osób było dużo, po prostu grać się nie chciało. Kasę z tytułu "wykonanej roboty" najpewniej pobrali. Z tego co wiem już zapowiedziano interwencję w gminie o wgląd do rozliczenia i jakieś konsekwencję ponoć z tego mają być.
Na górę


Postautor: Justi28 » 29 sie 2018, o 13:12

Grali u mnie na weselu i jestem w szoku co tu czytam :shock: nie wiem o co tu chodzi i kto to pisze ale to bardzo fajni ludzie, super grali i wzięłabym ich w ciemno jeszcze raz. Owszem było sporo disco polo ale goście bawili się super i zachwytom nie było końca.
Na górę

Postautor: Wikii » 30 sie 2018, o 11:15

W Wożuczynie to totalna porażka była, nie dopisała pogoda ani ludzie bo większość na Veegasów pojechała, wcale nie dziwne że zespół się zwinął. Ci co byli w większości już solidnie podpici, nawet bawić się nie było z kim. Jakaś baba kompletnie pijana latała do zespołu i się awanturowała, podobno to przez nią pojechali a szkoda bo fajnie grali..
Na górę

Postautor: wnerw » 31 sie 2018, o 09:41

pijany to chyba ten pseudo zespol byl , najlepiej kase za darmo brac. podpisali umowe to maja grac !!!!
Na górę

Postautor: zgminy » 31 sie 2018, o 11:20

Zespół z umowy się wywiązał i wszelkie roszczenia są bezzasadne...taką informację można dostać bezpośrednio od organizatorów natomiast zawsze znajdzie się ktoś szukający taniej sensacji...
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”