ZESPÓŁ DORIS BAND opinie

Zapowiedzi i komentarze wydarzeń oraz wszelakich imprez w naszym regionie.

Postautor: andzejll » 20 sty 2016, o 16:00

Czy ktoś bawił sie na imprezie/ weselu gdzie grał zespół Doris Band?? prosze o opinie
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 20:31

co to za nowy wynalazek
Na górę

Postautor: andrz » 20 sty 2016, o 20:43

Jest to zespół p. Doroty Bender (teraz Ossowska), ta która kiedys spiewala w starej kombinacji . Ktos cos????
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2016, o 22:31

W tamtym roku na sylwestra grali w Arkadii, słyszałem, ze ok, ale osobiscie nie byłem
Na górę

Postautor: cela » 5 lut 2016, o 22:10

Grali na weselu u dzieci ! Polecam !Goście i my byliśmy zadowoleni !Pełna kultura !Bardzo krótkie przerwy ,tylko na posiłki .No i dwoje wokalistów : Dorotka i Piotr. Super zespół
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2016, o 09:43

Następna krypto reklama tu na tym forum przybiera formę kabaretu.Zaraz pojawi się wpis Janka z albatrosa Józka z rytmu itd.itp.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2016, o 07:55

nauczcie sie grac a nie reklamowac
Na górę

Postautor: jan » 10 lip 2016, o 12:25

Miałem przyjemność być na weselu.
Grał zespół Doris z Mełna,nie wiem dlaczego ktoś pisze nauczcie się grać a nie reklamować.
Z mojej strony serdecznie polecam,potrafią dostosować muzę do każdej sytuacji czy towarzystwo będzie starsze czy młodsze.
Przede wszystkim żeby krytykować trzeba samemu spróbować założyć kapele i pokazać co się potrafi.
Żadne wypisywanie och ach nie jest potrzebne porostu słychać że spawają dla ciebie.
Pozdrowionka Jan
Na górę

Postautor: jan » 10 lip 2016, o 12:37

Zapomniałem wyjaśnić słowo spawają a śpiewają.
Dobra impreza i muzyczka łączy ludzi.
Na górę

Postautor: ana » 18 sie 2017, o 21:37

Muzyka może być. Staraja sie nawiązać kontakt z gośćmi. Inna sprawa w jaki sposob. Nawoływanie do piskow panienek. Gwizdy podczas śpiewania utworow to zupełnie nie moje klimaty. Ja bym ich nie chciała. Gwizdy jak u Janosika w jaskinii tylko w ilości irytującej.
Na górę


Wróć do „Wydarzenia, imprezy, lokale”