Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 34 min temu

Obecny kierunek wyznaczany jest przez polityków.Lekarze sie dostosowywują.Nikt nie pyta fizjologów o oceny.
Patomorfologia zniszczy wszystko.wiadomo jak to patologia jesli sie jej skutecznie nie zatrzyma nie zatrzyma.
Lekiem.

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » dzisiaj, o 13:17

Wyciągi powietrza nad każdym stolikiem w restauracji . To proponuje lekarz. Granica absurdu juz chyba została przekroczona.

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » dzisiaj, o 10:53

Więcej Co2 wiecej roślin,
Mniej tlenu - więcej chorób i mniej ludzi.

Ludzie potrzebują tlenu i możliwości uwolnienia sie od co2 i wszelkich "odpadów", może nie wiecie ale wtedy giną.
Rozwiązanie ze szczelniejszymi maskami jest conajmniej dziwnym.Bo jak nie zabije wirus to zabije gronkowiec albo i jakieś inne pskudztwo.Może jakie dystrybutory tlenu dla pań sklepowych.One majja najgorzej,nauczycelom teź sie przyda a lekarzom to zostaje już tylko skafander astronauty z nowoczesnych systemem wymiany gazowej pod nadzorem SI.


Heh...

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » dzisiaj, o 05:38

Według Grzesiowskiego tegoroczna Wielkanoc będzie taka jak Boże Narodzenie i Wielkanoc ubiegłego roku. – Musimy przygotować się na święta, które będą spędzane raczej w izolacji – powiedział. Dodał, że dla osób zaszczepionych można poluźnić te zasady. Zapytany, czy będzie można pójść ze święconką do kościoła stwierdził, że tak, jeśli „wszyscy będą w maseczkach na świeżym powietrzu”.

Pamiętacie zeszłoroczne apele rządu, żeby zostać w domu na Wielkanoc, bo to pozwoli na normalne Boże Narodzenie? Pamiętacie apele, żeby zostać w domu na Boże Narodzenie, bo to pozwoli na normalną Wielkanoc? Teraz oczywiście będą apele o pozostanie w domu na Wielkanoc, żeby móc normalnie obchodzić Boże Narodzenie. I tak w kółko.

https://wprawo.pl/szalenstwo-lekarz-straszy-czwarta-fala-wirusa-i-zaleca-wyciag-nad-kazdym-stolikiem-w-restauracji-wideo/

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » wczoraj, o 22:17

Ale ci franc ramona odpitala i tak dziś od 5,00

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » wczoraj, o 22:12

referendum tak czy nie

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » wczoraj, o 21:59

COV_FAKE pisze:
> "Z kolei rzecznik prasowy białostockiego uniwersytetu, Marcin Tomkiel
> powiedział, że badacze zidentyfikowali do tej pory 12 różnych odmian
> SARS-COV-2 rozpoznanych dotychczas na świecie. Wśród odnaleziono m.in.
> wariant brytyjski (B.1.1.7), wariant południowoafrykański (B.1.351),
> warianty pochodzenia irlandzkiego (B.1.1.74, B.1.1.160), belgijskiego
> (B.1.1.221) i rosyjskiego (B.1.1.141) oraz kilka innych nieopisanych
> mutacji."
>
> Mamy i swój. Narodowy Podlaski

Dwa pracujące niezależnie od siebie zespoły naukowców z Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku powiadomiły o odkryciu nowego wariantu koronawirusa.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-naukowcy-z-nowego-jorku-odkrylismy-nowy-niepokojacy-wariant-,nId,5072239#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Covidowe szaleństwo

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: COV_FAKE » wczoraj, o 19:13

Wszelkie plany i długoterminowe zapowiedzi, które przedstawialiśmy, niestety się nie sprawdzają – przyznał w RMF FM minister Niedzielski.

– Mówię tutaj o takim podejściu kryterialnym, bo w listopadzie czy grudniu w zasadzie mówiliśmy o tym, że będziemy mieli konkretny próg dotyczący liczby zachorowań – dodał.

To oczywiście nawiązanie do słynnej planszy, na której rząd zaprezentował progi etapów walki ze złowrogim wirusem. Następnie demonstracyjnie pokazał, gdzie je ma i w momencie, gdy powinna być ogłaszana żółta strefa wprowadził narodową kwarantannę.

Słowa Niedzielskiego z porannej rozmowy u Roberta Mazurka świadczą o tym, że rząd sam dobrze wie, iż ich zapowiedzi nie są nic warte i nie należy się nimi sugerować. Rząd nie panuje już nawet nad własnymi poczynaniami.

https://nczas.com/2021/02/25/niedzielski-do-dymisji-minister-zdrowia-przyznal-sie-do-wlasnej-nieudolnosci/

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » wczoraj, o 10:14

Gość pisze:
> A co nie ma francowatego czuba na forum, który uważa się za Napoleona tego
> forum. Toczy walki z każdym i wszędzie w kazdym temacie. A ostatnio straszy
> forumowiczów prokuratorami.

A ty się za nim stęskniłeś, że podbijasz temat?

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » wczoraj, o 09:19

A co nie ma francowatego czuba na forum, który uważa się za Napoleona tego forum. Toczy walki z każdym i wszędzie w kazdym temacie. A ostatnio straszy forumowiczów prokuratorami.

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » wczoraj, o 08:55

Gość pisze:
> Na forum też francowaty się zwie.

Znowu ci się jakaś franca we łbie odezwała? Teleporada od psychiatry nie działa?

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » wczoraj, o 08:31

Na forum też francowaty się zwie.

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: COV_FAKE » wczoraj, o 07:54

"Z kolei rzecznik prasowy białostockiego uniwersytetu, Marcin Tomkiel powiedział, że badacze zidentyfikowali do tej pory 12 różnych odmian SARS-COV-2 rozpoznanych dotychczas na świecie. Wśród odnaleziono m.in. wariant brytyjski (B.1.1.7), wariant południowoafrykański (B.1.351), warianty pochodzenia irlandzkiego (B.1.1.74, B.1.1.160), belgijskiego (B.1.1.221) i rosyjskiego (B.1.1.141) oraz kilka innych nieopisanych mutacji."

Mamy i swój. Narodowy Podlaski

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » wczoraj, o 06:06

Podają, że:
"Naukowcy Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco są zaniepokojeni nowym, rodzimym wariantem koronawirusa. Najnowsze badania pokazują, że jest on bardziej zaraźliwy, bardziej odporny na obecne szczepionki i może być bardziej śmiertelny, niż jego wcześniejsze odmiany w Stanach Zjednoczonych.
-Diabeł już tu jest - stwierdził dr Charles Chiu, główny autor kalifornijskiego badania.
- Chciałbym, żeby było inaczej. Ale nauka jest nauką - dodał. Okazuje się, że szczep nazywany B.1.427 / B.1.429 jest równie niepokojący co warianty z RPA, Wielkiej Brytanii i odmiana z Brazylii. Wariant kalifornijski infekuje ludzkie komórki o 40 proc. skuteczniej, niż wcześniejsze odmiany koronawirusa. Według badań B.1.427 / B.1.429 jest też do 24 proc. bardziej zdolny do przenoszenia, niż jego wcześniejsze warianty w USA. Badania wykazały jego wyższą śmiertelność, ale próba badanych była zbyt mała do ogólnego wniosku. W Kalifornii zbadano łącznie 2172 próbek koronawirusa wirusa z okresu wrzesień 2020-styczeń 2021, kiedy to liczba zakażeń w stanie niepokojąco podwajała się co 18 dni."

Więc pytam się: nowy wariant?
To naukowcy nie wiedzą, że koronki zawsze mutowały i miały nowe warianty. A nie badali ich do tej pory. Oni nawet dokładnie nie wiedzą co badają bo właściwie nie ma lab., które jest w stanie hodować te wir. Koronka nie jest już tak śmiertelna jak była, a najważniejsze trzeba się do niej przyzwyczaić, bo koronki jak świat światem powodowały przeziębienia, nawet bardzo ostre, tylko wcześniej nikt ich nie diagnozował. Ot co! Żaden lo kdown nie sprawi, że znikną! Zrozumcie to wreszcie!

Re: Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Post autor: Gość » 24 lut 2021, o 18:53

Katarzyna Treter-Sierpińska: "Ogłupianie ludzi trwa w najlepsze. Tak jak w powieści Prusa „Faraon”, gdy kapłani nastraszyli lud zaćmieniem słońca przedstawiając je jako gniew boga. Teraz odbywa się straszenie wirusem, który pozabija nas, jeśli nie będziemy nosić szmat na twarzy. Wiedza naukowa nie ma żadnego znaczenia. Szamani opowiadają duby smalone i szczują na normalnych ludzi, którzy nie zatracili rozsądku pod wpływem ich ględzenia. Rządzący wydają absurdalne nakazy i zakazy. Sensu w tym wszystkim nie ma żadnego. Ale przecież nie o sens tu chodzi. Chodzi o „nową normalność”, która jest metodą terroryzowania społeczeństwa. „Musi być tak jak w Izraelu”, gdzie już wprowadzono segregację sanitarną i dyskryminuje się niezaszczepionych. jeśli prof. Zembala jest tak zachwycony zamordyzmem panującym w Izraelu, to droga wolna. Pakuj graty, covidowy szamanie, i leć ze swoimi mądrościami pod skrzydła narodu wybranego. Sayonara!

https://wprawo.pl/musi-byc-tak-jak-w-izraelu-prof-zembala-szczuje-na-osoby-bez-masek-i-zaleca-wyrzucanie-ich-z-komunikacji-publicznej/?fbclid=IwAR29XI98cLLbS1F_DcewcwivVPb01wiG4ssLBhWgEb2hZOkJBRBNv1CrGHE

Na górę