KUKIZ15-co dalej

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :panzielony:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: KUKIZ15-co dalej

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 19 lut 2020, o 05:10

Przeczytałem ostatni wywiad Pawła. Delikatnie mówiąc, nie podoba mu się Duda, ale nie w tym rzecz. Przyszło mi do głowy pewne skojarzenie, takie prezydenckie. Jest taki były, co to zdurniał do reszty i jak coś powie, smród czyści otoczenie na kilometr. No i jest ten niedoszły, który idzie w ślady byłego. Kolejny już raz trzeba stwierdzić, że Kukiz podejmuje fatalne decyzje polityczne. Dużo by o tym mówić. Najgorsze, że z wewnętrznej niemocy (może osłabiają go zbyt intensywne wieczory?) zaczyna pieprzyć trzy po trzy, para 15, i jedyne co się zgadza to chyba to 15. Był też prezydent, co dał pewnemu człowiekowi i jego psu dobrą radę: nie idźcie tą drogą! Ja również powtarzam, Pawle nie idź tą drogą! Twoje wypowiedzi zaczynają sięgać poziomu prezydenta noblisty, a to już może świadczyć o poważnej chorobie. Równia pochyła w dół coraz bardziej stroma, dno bardzo blisko.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 2 lut 2020, o 16:46

Jak sprawy się mają w rodzinnym grobowcu? Jaka strategia na wybory prezydenckie?

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 16 gru 2019, o 05:01

Kukiz ’15 było jedną z największych niespodzianek poprzednich wyborów – powstała niemal w amatorskich warunkach formacja pod przywództwem znanego rockmana wprowadziła do Sejmu 42 posłów, stając się trzecią siłą w parlamencie.

Z list PSL do Sejmu weszła piątka posłów Kukiz ’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko, Paweł Szramka, Agnieszka Ścigaj i wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka.

Nie pomagała zarówno osobowość lidera, który znacznie częściej kierował się emocjami niż jakimkolwiek politycznym planem (nic nie wskazywało, by go miał), a bywało, że piątkowy wieczór przejmował kontrolę nad jego twitterowym kontem.

Epilog? Paweł Kukiz i czwórka jego kolegów pozostają w Sejmie dzięki startowi z list partii, którą jeszcze nie tak dawno uważali za najbardziej systemową ze wszystkich systemowych partii i właściwie wzorzec zepsucia III RP

https://www.wnp.pl/parlamentarny/wydarz ... 42749.html

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 27 lis 2019, o 11:32

Co tam u Pawła słychać? Towarzysz Kamysz pozwala mu na cokolwiek? Oj tam,zapomniałem że Paweł ma w głowie tylko jowy. Jeszcze raz dobra rada,żeby jak najprędzej, jeszcze przed wyborami prezydenckimi poszedł Pawełek do Kaczorka,nawet na kolanach jak się nie da inaczej i błagał o włączenie do koalicji.Ostatnia szansa żeby istnieć. Inaczej po wyborach słuch o nim zaginie. Czy Paweł nie widzi co stało się z Palikotem,z Petru? Niech w końcu się zastanowi, niech przejrzy na oczy.Bliżej mu do komuchów i liberałów?Ma jeszcze szansę na poprawę,na nawrócenie.PSL i tak wydutka go bez żadnych skrupułów a smród pozostanie na zawsze.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 10 lis 2019, o 21:45

Za cenne uwagi dziękuje w imieniu Pawła Kukiza. Śmiało pisz do zainteresowanego przez kwestionariusz. https://mamprawowiedziec.pl/polityk/406 ... iz#poglady
Pozdrawiam
Waldemar Porządny

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 10 lis 2019, o 20:18

Czy Paweł Kukiz wystartuje na prezydenta?
Czy będzie przeciwko subwencji dla PSL?
Czy będzie popierał na prezydenta systemowca Kamysza?
Czy pójdzie po rozum do głowy?
Czy on wogóle jeszcze istnieje?

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 28 paź 2019, o 19:45

Władysław Kosiniak-Kamysz w miłych słowach mówi o Pawle Kukizie jako o potencjalnym przewodniczącym klubu parlamentarnego lub nawet wicemarszałku Sejmu. Dziś odpowiada Kukiz i... czar pryska. Dowiadujemy się, że do funkcji wicemarszałka Sejmu są w Koalicji Polskiej lepiej predysponowane osoby, a funkcja przewodniczącego klubu... zajmuje za dużo czasu!

https://niezalezna.pl/294897-kukiz-nie- ... -kukiz3915

:roll:

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 5 paź 2019, o 22:44

Paweł Kukiz, kiedy wystartował z PSL-u, całkowicie się skompromitował i prawdopodobnie zaprzepaścił wszystko, co stworzył. Trzeba pamiętać jednak, że sam Kukiz'15 odegrał ważną rolę w odebraniu Bronisławowi Komorowskiemu władzy i doprowadzeniu Andrzeja Dudy do zwycięstwa.

Wydaje się, że Kukiz odebrał więc znacznie więcej głosów Komorowskiemu niż Dudzie. Zrobił jednak coś dużo ważniejszego. Po I turze wyborów zmusił Komorowskiego, aby ten odpowiedział na jego postulaty. Efektem było ogłoszenie referendum, który kosztowało 100 milionów złotych i przyciągnęło nikły procent Polaków. Była to największa wpadka poprzedniego prezydenta. W dodatku Komorowski zaczął się przedstawiać jako antysystemowiec, co było już całkowicie groteskowe. Ostatecznie przegrał, ale nieznacznie, więc efekt Kukiza jest nie do przecenienia.

Przykład ten pokazuje, że nawet ci, którzy krytykują PiS po prawej stronie, mogą w ten lub inny sposób mu bardzo dopomóc, np. skutecznie punktując PO. PiS nie docenia tego, atakuje Konfederację i wszelką opozycję po prawej stronie, będąc pewny miażdżącego zwycięstwa, które zapewni mu i tak samodzielne rządy. Jeśli tak się nie stanie, jego upadek będzie wyłącznie jego winą, a nie konkurencji, które ma prawo do samodzielnego startu.

https://prawy.pl/104393-casus-kukiza-cz ... -opozycje/

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 1 paź 2019, o 12:38

Antysystemowy Kukiz wydzierał sie na każdego z klubu kto wspomnial o zarejestrowaniu partii i braniu subwencji żeby przed wyborami ogłosić że nie ma struktur i musi skorzystać z list PSL chyba najbardziej systemowej partii bo jeszcze z poprzedniego systemu :roll:

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 29 wrz 2019, o 14:43

ak ustalił Fakt, spotkanie pod roboczą nazwą „Rada liderów” odbyło się 17 czerwca 2019 r. w siedzibie partii KORWiN przy ul. Pięknej w Warszawie. Oprócz Korwina mieli brać w nim udział m.in. poseł Marek Jakubiak (60 l.), działacze Ruchu Narodowego Robert Winnicki (34 l.), Krzysztof Bosak (37 l.) i Michał Wawer (30 l.), działaczka pro-life Kaja Godek (37 l.) oraz działacze ugrupowania Skuteczni – Maciej Maciejowski (41 l.) i Paweł Dulski (42 l.).

Nagranie, do którego dotarł Fakt, obejmuje około 1,5 godziny rozmów. Z analizy pliku wynika, że nie był on montowany. W kilku źródłach potwierdzaliśmy także, że spotkanie odbyło się w tym miejscu i czasie.

Dulski: – Federacja Jakubiak, Liroy wita na pokładzie

Korwin: – Nie, nie, nie, to w tym momencie nie

Maciejowski: – Zapraszamy

Jakubiak: – Kukiz już będzie? (śmiech)

Korwin: – Nie, nie, nie, w tym momencie Kukiza musimy przyjąć do partii KORWiN (rozmówcy wybuchają śmiechem), bo tylko w ten sposób możemy sfinansować kampanię

Jakubiak: – To byłoby największe upokorzenie dla niego

Dulski: On by umarł, on by skoczył z mostu. Ale wiesz co, jakby prezes mu obiecał, że postawi milion, to by się zapisał. On jest tak pazerny na pieniądze ten człowiek. Wszyscy, którzy z nim występowali zawsze mówili, że to jest człowiek, który za 5 złotych zabije po prostu, do gardła skoczy, przegryzie gardło, krtań

Jakubiak: – Dobrze, ale ty z ostrożności procesowej nie mów takich rzeczy

Dulski: – Ale ja słyszałem, że tak mówili

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... 2f#slajd-2

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 26 wrz 2019, o 12:18

Obrońca Kukiza który wcześniej wyzywał odr grajków i oskarżał o alkoholizm. Forumowy musi istnieć . O czymkolwiek jest temat

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 26 wrz 2019, o 09:10

Odciął się od faszoli i dlatego tak go zajadle psy atakują.

Ta. A ty o Macierewiczu porwanym przez CIA na przystanku w Radecznicy słyszałeś? :P Ale ty jesteś po.jeb. Sam go atakowałeś tutaj wyzywając od grajków i pijaczków.

Z list Kukiz15 weszło pięciu narodowców. Dziś trzech z nich startuje z list PIS. Nazwij jeszcze PIS faszystami . Przygłupie :P

To dzieci sprdoliły za granicę a żona zostawiła? I tak krążysz bidaku między Radecznicą i Abramowicami :roll:

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 26 wrz 2019, o 08:51

Odciął się od faszoli i dlatego tak go zajadle psy atakują.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 26 wrz 2019, o 05:47

Trochę żal...ale co robić,taka karma.
Wielki żal. Walczyć z systemem brzydząc się kasą z subwencji a potem zrobić koalicję z partią z jeszcze poprzedniego systemu :roll:

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 25 wrz 2019, o 21:05

Trochę żal...ale co robić,taka karma.

Na górę