Post autor: Gość » 55 min temu
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała informacje o miejscach do głosowania i komisjach.
Obwodowa KW nr 1 - GOK, ul. Partyzantów 12, 22-650 Łaszczów: okręgi wyb. 1,4,6
SKŁAD KOMISJI: Ponikowska-Czok Grażyna (Przewodnicząca), Bodeńko Iwona, Bałakut Aneta, Białończyk Joanna, Długosz Wioletta, Drąszcz-Warmińska Katarzyna, Dziedzic-Karaeva Edyta, Stawarz Agnieszka, Zwolak Małgorzata
Obwodowa KW nr 2 - Szkoła Podstawowa, ul. Chopina 11, 22-650 Łaszczów: okręgi wyb. 2,3,5
SKŁAD KOMISJI: Gardzioła-Sobczuk Barbara Renata (Przewodnicząca), , Długosz Katarzyna, Baj-Kowalska Monika, Bober Joanna, Furman, Janina, Kłyż Joanna, Małek Martyna, Tucka Janina, Wronka Monika
Obwodowa KW nr 3 - Warsztat Terapii Zajęciowej, Muratyn 49, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 7
SKŁAD KOMISJI: Bednarz Agnieszka (Przewodnicząca), Polowiec Agnieszka, Bober Jakub, Drąszcz Henryka, Głuszek Patrycja, Matwiejczuk Monika, Oleńczuk Agnieszka
Obwodowa KW nr 4 - Świetlica Wiejska, Dobużek-Kolonia 4, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 8
SKŁAD KOMISJI: Pietrasz Dorota (Przewodnicząca), Jurkiewicz Magdalena, Bajwoluk Julia, Bajwoluk Katarzyna, Kulik Szczepan, Pomykało Krzysztof, Szupiński Henryk
Obwodowa KW nr 5 - Szkoła Podstawowa, Nabróż-Kolonia 19, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 9
SKŁAD KOMISJI: Smyk Anna (Przewodnicząca), Mucha Sylwia, Steciuk Robert, Stepuch Marlena, Talabski Zbigniew, Zieńczuk Małgorzata, Żukowska Lilla
Obwodowa KW nr 6 - Szkoła Podstawowa, Zimno 1, 22-650 Łaszczów:okręg wyb. 10
SKŁAD KOMISJI: Dziuba Dariusz (Przewodniczący), Łagowska Ewelina, Byś Patrycja, Fedyna Adam, Hawrylak Krzysztof, Pietrasz Piotr, Rycek Anna
Obwodowa KW nr 7 - Świetlica Wiejska, Podlodów 80, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 11
SKŁAD KOMISJI: Piróg Katarzyna (Przewodnicząca), Zyza Krzysztof,Karwan Daniel, Kawka Sabina, Malinowska Jolanta Marzena, Molenda Renata, Wolska-Rzewuska
Obwodowa KW nr 8 - Świetlica Wiejska, Pukarzów 96, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 12
SKŁAD KOMISJI: Malinowski Krzysztof (Przewodniczący), Byś Bożena, Bodeńko Wojciech, Gardzioła Beata, Marszalec Natalia, Nowosad Agnieszka, Typek Joanna
Obwodowa KW nr 9 - Świetlica Wiejska, Wólka Pukarzowska 63, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 13
SKŁAD KOMISJI: Gleń Agnieszka (Przewodnicząca), Stepuch Karolina, Ból Ryszard, Dublowska Magdalena, Miszczyszyn Katarzyna, Osuch Tomasz, Zubiak Krzysztof Aleksander
Obwodowa KW nr 10 - Szkoła Podstawowa, Steniatyn 71, 22-650 Łaszczów: kręg wyb. 14
SKŁAD KOMISJI: Kyć Celina Marta (Przewodnicząca), Malinowski Radosław, Borsuk Krzysztof, Byś Justyna, Kusiak Anna, Lipian-Świrska Joanna, Zubiak Karolina
Obwodowa KW nr 11 - Świetlica Wiejska, Hopkie 59, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 15
SKŁAD KOMISJI: Borek Aneta (Przewodnicząca), Kuśmierczuk Ewelina, Borowiak Grzegorz, Kosiorski Franciszek, Łagowska, Natalia Kamila, Wojnarska Marzena, Wronka Klaudia
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała informacje o miejscach do głosowania i komisjach.
[b]Obwodowa KW nr 1[/b] - GOK, ul. Partyzantów 12, 22-650 Łaszczów: okręgi wyb. 1,4,6
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Ponikowska-Czok Grażyna (Przewodnicząca), Bodeńko Iwona, Bałakut Aneta, Białończyk Joanna, Długosz Wioletta, Drąszcz-Warmińska Katarzyna, Dziedzic-Karaeva Edyta, Stawarz Agnieszka, Zwolak Małgorzata
[b]Obwodowa KW nr 2[/b] - Szkoła Podstawowa, ul. Chopina 11, 22-650 Łaszczów: okręgi wyb. 2,3,5
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Gardzioła-Sobczuk Barbara Renata (Przewodnicząca), , Długosz Katarzyna, Baj-Kowalska Monika, Bober Joanna, Furman, Janina, Kłyż Joanna, Małek Martyna, Tucka Janina, Wronka Monika
[b]Obwodowa KW nr 3[/b] - Warsztat Terapii Zajęciowej, Muratyn 49, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 7
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Bednarz Agnieszka (Przewodnicząca), Polowiec Agnieszka, Bober Jakub, Drąszcz Henryka, Głuszek Patrycja, Matwiejczuk Monika, Oleńczuk Agnieszka
[b]Obwodowa KW nr 4[/b] - Świetlica Wiejska, Dobużek-Kolonia 4, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 8
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Pietrasz Dorota (Przewodnicząca), Jurkiewicz Magdalena, Bajwoluk Julia, Bajwoluk Katarzyna, Kulik Szczepan, Pomykało Krzysztof, Szupiński Henryk
[b]Obwodowa KW nr 5[/b] - Szkoła Podstawowa, Nabróż-Kolonia 19, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 9
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Smyk Anna (Przewodnicząca), Mucha Sylwia, Steciuk Robert, Stepuch Marlena, Talabski Zbigniew, Zieńczuk Małgorzata, Żukowska Lilla
[b]Obwodowa KW nr 6[/b] - Szkoła Podstawowa, Zimno 1, 22-650 Łaszczów:okręg wyb. 10
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Dziuba Dariusz (Przewodniczący), Łagowska Ewelina, Byś Patrycja, Fedyna Adam, Hawrylak Krzysztof, Pietrasz Piotr, Rycek Anna
[b]Obwodowa KW nr 7 [/b]- Świetlica Wiejska, Podlodów 80, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 11
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Piróg Katarzyna (Przewodnicząca), Zyza Krzysztof,Karwan Daniel, Kawka Sabina, Malinowska Jolanta Marzena, Molenda Renata, Wolska-Rzewuska
[b]Obwodowa KW nr 8 [/b]- Świetlica Wiejska, Pukarzów 96, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 12
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Malinowski Krzysztof (Przewodniczący), Byś Bożena, Bodeńko Wojciech, Gardzioła Beata, Marszalec Natalia, Nowosad Agnieszka, Typek Joanna
[b]Obwodowa KW nr 9[/b] - Świetlica Wiejska, Wólka Pukarzowska 63, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 13
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Gleń Agnieszka (Przewodnicząca), Stepuch Karolina, Ból Ryszard, Dublowska Magdalena, Miszczyszyn Katarzyna, Osuch Tomasz, Zubiak Krzysztof Aleksander
[b]Obwodowa KW nr 10[/b] - Szkoła Podstawowa, Steniatyn 71, 22-650 Łaszczów: kręg wyb. 14
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Kyć Celina Marta (Przewodnicząca), Malinowski Radosław, Borsuk Krzysztof, Byś Justyna, Kusiak Anna, Lipian-Świrska Joanna, Zubiak Karolina
[b]Obwodowa KW nr 11[/b] - Świetlica Wiejska, Hopkie 59, 22-650 Łaszczów: okręg wyb. 15
[u]SKŁAD KOMISJI:[/u] Borek Aneta (Przewodnicząca), Kuśmierczuk Ewelina, Borowiak Grzegorz, Kosiorski Franciszek, Łagowska, Natalia Kamila, Wojnarska Marzena, Wronka Klaudia