KUKIZ15-co dalej

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :panzielony:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: KUKIZ15-co dalej

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 5 paź 2019, o 22:44

Paweł Kukiz, kiedy wystartował z PSL-u, całkowicie się skompromitował i prawdopodobnie zaprzepaścił wszystko, co stworzył. Trzeba pamiętać jednak, że sam Kukiz'15 odegrał ważną rolę w odebraniu Bronisławowi Komorowskiemu władzy i doprowadzeniu Andrzeja Dudy do zwycięstwa.

Wydaje się, że Kukiz odebrał więc znacznie więcej głosów Komorowskiemu niż Dudzie. Zrobił jednak coś dużo ważniejszego. Po I turze wyborów zmusił Komorowskiego, aby ten odpowiedział na jego postulaty. Efektem było ogłoszenie referendum, który kosztowało 100 milionów złotych i przyciągnęło nikły procent Polaków. Była to największa wpadka poprzedniego prezydenta. W dodatku Komorowski zaczął się przedstawiać jako antysystemowiec, co było już całkowicie groteskowe. Ostatecznie przegrał, ale nieznacznie, więc efekt Kukiza jest nie do przecenienia.

Przykład ten pokazuje, że nawet ci, którzy krytykują PiS po prawej stronie, mogą w ten lub inny sposób mu bardzo dopomóc, np. skutecznie punktując PO. PiS nie docenia tego, atakuje Konfederację i wszelką opozycję po prawej stronie, będąc pewny miażdżącego zwycięstwa, które zapewni mu i tak samodzielne rządy. Jeśli tak się nie stanie, jego upadek będzie wyłącznie jego winą, a nie konkurencji, które ma prawo do samodzielnego startu.

https://prawy.pl/104393-casus-kukiza-cz ... -opozycje/

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 1 paź 2019, o 12:38

Antysystemowy Kukiz wydzierał sie na każdego z klubu kto wspomnial o zarejestrowaniu partii i braniu subwencji żeby przed wyborami ogłosić że nie ma struktur i musi skorzystać z list PSL chyba najbardziej systemowej partii bo jeszcze z poprzedniego systemu :roll:

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 29 wrz 2019, o 14:43

ak ustalił Fakt, spotkanie pod roboczą nazwą „Rada liderów” odbyło się 17 czerwca 2019 r. w siedzibie partii KORWiN przy ul. Pięknej w Warszawie. Oprócz Korwina mieli brać w nim udział m.in. poseł Marek Jakubiak (60 l.), działacze Ruchu Narodowego Robert Winnicki (34 l.), Krzysztof Bosak (37 l.) i Michał Wawer (30 l.), działaczka pro-life Kaja Godek (37 l.) oraz działacze ugrupowania Skuteczni – Maciej Maciejowski (41 l.) i Paweł Dulski (42 l.).

Nagranie, do którego dotarł Fakt, obejmuje około 1,5 godziny rozmów. Z analizy pliku wynika, że nie był on montowany. W kilku źródłach potwierdzaliśmy także, że spotkanie odbyło się w tym miejscu i czasie.

Dulski: – Federacja Jakubiak, Liroy wita na pokładzie

Korwin: – Nie, nie, nie, to w tym momencie nie

Maciejowski: – Zapraszamy

Jakubiak: – Kukiz już będzie? (śmiech)

Korwin: – Nie, nie, nie, w tym momencie Kukiza musimy przyjąć do partii KORWiN (rozmówcy wybuchają śmiechem), bo tylko w ten sposób możemy sfinansować kampanię

Jakubiak: – To byłoby największe upokorzenie dla niego

Dulski: On by umarł, on by skoczył z mostu. Ale wiesz co, jakby prezes mu obiecał, że postawi milion, to by się zapisał. On jest tak pazerny na pieniądze ten człowiek. Wszyscy, którzy z nim występowali zawsze mówili, że to jest człowiek, który za 5 złotych zabije po prostu, do gardła skoczy, przegryzie gardło, krtań

Jakubiak: – Dobrze, ale ty z ostrożności procesowej nie mów takich rzeczy

Dulski: – Ale ja słyszałem, że tak mówili

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... 2f#slajd-2

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 26 wrz 2019, o 12:18

Obrońca Kukiza który wcześniej wyzywał odr grajków i oskarżał o alkoholizm. Forumowy musi istnieć . O czymkolwiek jest temat

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 26 wrz 2019, o 09:10

Odciął się od faszoli i dlatego tak go zajadle psy atakują.

Ta. A ty o Macierewiczu porwanym przez CIA na przystanku w Radecznicy słyszałeś? :P Ale ty jesteś po.jeb. Sam go atakowałeś tutaj wyzywając od grajków i pijaczków.

Z list Kukiz15 weszło pięciu narodowców. Dziś trzech z nich startuje z list PIS. Nazwij jeszcze PIS faszystami . Przygłupie :P

To dzieci sprdoliły za granicę a żona zostawiła? I tak krążysz bidaku między Radecznicą i Abramowicami :roll:

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 26 wrz 2019, o 08:51

Odciął się od faszoli i dlatego tak go zajadle psy atakują.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 26 wrz 2019, o 05:47

Trochę żal...ale co robić,taka karma.
Wielki żal. Walczyć z systemem brzydząc się kasą z subwencji a potem zrobić koalicję z partią z jeszcze poprzedniego systemu :roll:

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 25 wrz 2019, o 21:05

Trochę żal...ale co robić,taka karma.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 25 wrz 2019, o 20:57

to juz jest koniec. nie ma już nic
Od początku były wątpliwości.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Jeremiah » 24 wrz 2019, o 19:41

to juz jest koniec. nie ma już nic

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 23 wrz 2019, o 00:06

Dalej nie ma nic. To już jest koniec.
Nie wypaliła taka formuła. Polacy kochają partie a w jowach wybierają i tak po linii partyjnej. Jak u nas 13/15. Poza tym musi być wódz w Kukiz15 potrafili głosować za,przeciw i wstrzymać się w jednym klubie. No to jak przynajmniej współrządzić? A jak zmienić cokolwiek nie mając władzy. I kółko się zamyka.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 20 wrz 2019, o 13:23

Dalej nie ma nic. To już jest koniec.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 13 wrz 2019, o 23:04

Obrazek
Pegasus ma niezwykle duże możliwości, co więcej prawdopodobnie może być zainstalowany na smartfonie bez zgody, a nawet wiedzy posiadacza. Po tym, jak już się na nim znajdzie, uzyskuje dostęp do całej zawartości, wszystkich plików, zdjęć, nagrań, historii połączeń czy wiadomości.

Kolejną opcją, którą posiada Pegasus jest połączenie z głośnikiem znajdującym się w telefonie, co umożliwia podsłuchiwanie osoby, której smartfon został zajęty przez szpiegowskie oprogramowanie. Po wszystkim system wybiela ślady wszelkiej aktywności i dokonuje samozniszczenia.

Władza unika odpowiedzi na pytania o ten system. Głos w sprawie w skandalicznym tonie zabrał kandydujący z list PiS poseł Tomasz Rzymkowski.

– Szanowni Państwo potwierdzam zakup konsoli PEGASUS w 1995 r. przez moich rodziców. Potwierdzam, do jej obsługi potrzeba aż dwóch funkcjonariuszy – napisał na Twitterze poseł Tomasz Rzymkowski, „antysystemowy” poseł startujący z listy PiS.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 9 wrz 2019, o 15:55

Po zbóju fest mądrala.Ty to do Pawła napisał. Ale z ciebie głąbiasty. Już przeczytał Paweł i teraz oczekuj odpowiedzi.

Re: KUKIZ15-co dalej

Post autor: Gość » 9 wrz 2019, o 15:30

Dzisiaj rano na antenie rmf zagubiony Paweł ponownie wystrzelił że pojedna się z każdym dla swoich pomysłów. Nie sposób nie zareagować, gdyż są granice przyzwoitości której przekroczyć nie wolno. Gdzie twoja wyobraźnia polityczna? Walisz byki jeden za drugim a są one konsekwencją zarozumiałości i krótkowzroczności z kilku lat. Brak finansowania i struktur to powód upadku. Teraz kopiesz rów nie do przebycia. Opamiętaj się człeku żeby ludzie nie plunęli ci w twarz. po pierwsze masz być człowiekiem zdrowej prawicy, gdzie Bóg, honor i Ojczyzna są najwyższym przykazaniem. Reszta ma być zgodna. Kamysz to zwykły gracz bez ideałów i ty z nim....

Na górę