S. 447 - mienie bezspadkowe

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony wyłączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: S. 447 - mienie bezspadkowe

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 27 lut 2020, o 14:45

Posługując się nomenklaturą pokerową możemy powiedzieć: „sprawdzamy” panie Jarosławie Kaczyński. Chcemy wiedzieć, na kogo Polacy, patrioci, mają głosować w drugiej turze wyborów prezydenckich, czy faktycznie na „dobrą zmianę”, która ma nam dać wspaniały kraj, który dba o własne interesy – podkreślił.

Read more: http://www.pch24.pl/projekt-stop-447-pr ... z6FA5bjokT

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 26 lut 2020, o 17:36

Obywatelski projekt ustawy #STOP447, który został stworzony przez Roty Niepodległości, został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie

W akcji #STOP447 chodzi o powstrzymanie środowisk żydowskich amerykańskich i izraelskich, które chcą od Polski odszkodowań za tak zwane mienie bezspadkowe. Jest to całkowicie niezgodne z wartościami naszej cywilizacji i prawa. Problem jest bagatelizowany przez rząd tak zwanej „dobrej zmiany”. Sprawy w swoje ręce wzięli więc polscy patrioci z Rot Niepodległości, którzy byli wspierani przez wiele środowisk narodowo-patriotycznych. W trzy miesiące udało się zebrać 200 tysięcy podpisów pod projektem ustawy #STOP447


https://medianarodowe.com/projekt-stop4 ... -w-sejmie/

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 22 lut 2020, o 12:15

Wyobraźmy sobie, że nasz rząd godzi się na zaspokojenie roszczeń WJRO. Taka decyzja w powszechnym odczuciu Polaków wołałaby o pomstę do nieba. Kraj, który padł ofiarą najazdu III Rzeszy, spustoszony i rozgrabiony przez Niemców, a potem Sowietów, którzy zawłaszczali sobie wszystkie urządzenia przemysłowe i dobra materialne, jakie tylko napotykali, miałby płacić odszkodowania. Choć sam nie był inicjatorem i sprawcą tej katastrofy”

Read more: http://www.pch24.pl/jesli-chcemy-opieki ... z6EgG9AtsI

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 17 lut 2020, o 19:55

Izraelski dyplomata powiedział, że temat mienia bezspadkowego powinien zostać „na spokojnie” omówiony przez ekspertów by ustalić „co jest możliwe, a co nie”. Ben Zvi nie skonkretyzował jakich ekspertów miał na myśli. Jednocześnie dał do zrozumienia, że od tej sprawy zależą relacje między Polską a USA – „To trzeba załatwić na poziomie technicznym, a nie politycznym. Bo kiedy ta sprawa staje się czysto polityczna, to zaczynają się nieporozumienia, np. między Polską i USA”. Według ambasadora „z punktu widzenia moralnego” Polacy muszą podjąć tę kwestię mimo, że dziennikarz przypomniał mu, iż dwustronna umowa PRL-USA z 1960 r. w zamian za znaczną finansową kwotę przekazaną przez Polskę zobowiązała amerykańskie władze do wzięcia na siebie roszczeń do mienia zniszczonego w Polsce w czasie wojny przez okupantów.

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/amba ... padkowego/

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 17 lut 2020, o 12:56

o! masz rację,masz rację :panzielony:

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Jul3 » 17 lut 2020, o 11:03

Właśnie, nawet kółeczka dobre na początek :)
Blisko 5% w samym mieście i prawie drugie tyle na terenie gminy to znacznie więcej niż 0.
Na kółeczko może wystarczyć.
W każdym razie jak ktoś z obecnych lub przyszłych sympatyków miałby ochotę do kontaktu to można zacząć pisząc tutaj:

przyjacielekonfederacji@gmail.com
Może z końcem zimy ruszymy z kołem sympatyków Konfederacji lub chociaż czymś na kształt?
Przecież w Tomaszowie jest dość liczna, chociaż ukryta, grupa która w ostatnich wyborach oddała na nich głos.
Zapraszam do kontaktu,
Nie jesteśmy sami

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 29 lis 2019, o 10:19

Premier, ani politycy PiS zabierający głos w debacie, nie wspomnieli o największym zagrożeniu dla Polski, jakim są roszczenia żydowskie wspierane przez USA poprzez ustawę 447. A na temat realizacji ich wypowie się niedługo sekretarz stanu Mike Pompeo w raporcie, jaki ma obowiązek złożyć Kongresowi. To w dalszym ciągu temat tabu. Oto szef rządu, który nie mówi nic o zaawansowanej próbie obrabowania Polski. Zdumiewające!

http://www.mysl-polska.pl/2105

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 25 lis 2019, o 13:45

Raport ADL na temat postaw antysemickich jest rozgłaszany w polskich mediach pod apokaliptycznym, acz fałszywym tytułem: „Polska najbardziej antysemickim krajem świata„. Fałszywym, bo „przebadano” tylko kilkanaście krajów, w tym żadnego muzułmańskiego. Jednak załóżmy, że w tych wynikach jest „coś” z prawdy, czyli nastroje antyżydowskie w Polsce się zintensyfikowały. Bo czy tak rzeczywiście nie jest? Jak to wyjaśnić? Obawiam się, że jest to efekt procesu, przed którym ostrzegałem wielokrotnie i od lat (jeszcze przed Deklaracją Terezińską z roku 2009). Główną przyczyną wzrostu postaw niechęci wobec Żydów jest w Polsce ustawa 447, a – precyzyjniej – jej aspekt dotyczący „mienia bezspadkowego”
— przekonuje Paweł Jędrzejewski na stronie „Forum Żydów Polskich”.

https://wpolityce.pl/polityka/474495-co ... ustawa-447

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 25 lis 2019, o 09:18

Skandaliczne i kłamliwe słowa b. ambasadora Izraela we Włoszech: Obozy koncentracyjne nie powstałyby bez współpracy Polaków z Niemcami

https://wpolityce.pl/polityka/474503-by ... ws-polakow

Znaczy trza bulić

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 22 lis 2019, o 11:07

„Z tego co słychać raport Departamentu Stanu dotyczący restytucji mienia bezdziedzicznego gotowy. Podobno jego publikacja wstrzymywana jest od ponad tygodnia. W Polsce ma wywołać prawdziwą burzę

https://medianarodowe.com/raport-ws-res ... iwa-burze/

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 29 paź 2019, o 11:28

Stowarzyszenie Roty Niepodległości rozpoczęło w poniedziałek zbiórkę podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą STOP 447, która ma zabezpieczyć Polskę przed roszczeniami majątkowymi wysuwanymi przez organizacje żydowskie.

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej STOP447 zbiera podpisy pod projektem ustawy o ochronie własności w Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego.

„Rzeczpospolita Polska uznaje za konieczne uchwalenie niniejszej ustawy w celu zabezpieczenia Państwa i jego obywateli przed podstępną grabieżą, pozorowaną bezpodstawnymi roszczeniami” – czytamy w uzasadnieniu projektu ustawy.


https://www.radiomaryja.pl/informacje/r ... -stop-447/

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 28 paź 2019, o 07:43

Przysłanie na placówkę w Polsce Alexandra Ben-Zviego, a więc ambasadora zdecydowanie bardziej doświadczonego od groteskowej momentami ambasador Azari jest nieomylną zapowiedzią agendy tematów związanych z Act 477 oraz utrzymania nieograniczonego rozdawnictwa polskiego obywatelstwa dla obywateli Izraela. To ostatnie jak wiadomo jest nie tylko rodzajem polisy bezpieczeństwa dla Żydów na wypadek wybuchu bliskowschodniego kotła, ale także bramą do robienia interesów na terenie Unii Europejskiej, co – wbrew pozorom – nie jest takie proste w przypadku Izraelczyków.

Przypilnowanie tych dwóch tematów, nie wspominając o dyplomatycznej komiwojażerce związanej z izraelskim uzbrojeniem, wymagało ze strony państwa żydowskiego zdecydowanego wzmocnienia personalnego. I ono nastąpiło.

Będzie to kolejna cenna lekcja dla naszej buńczucznej dyplomacji. Obawiam się, że lekcja kosztowna. No ale w końcu na biednego nie trafiło, o czym nie tylko my możemy codziennie przekonać się w państwowej telewizji. W Izraelu z pewnością także ją oglądają.

http://www.mysl-polska.pl/2082

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 16 paź 2019, o 19:36

Znane jest nam wszystkim opowiadanie o pastuchu, który straszył wilkami. Ciągle wolał o pomoc, że Putin, przepraszam, wilki napadają. Kiedy w końcu doszło do napaści, nikt mu nie pomógł. Wygląda na to, że Putin nas nie napadnie za to obedrą nas ze skóry Żydzi amerykańscy przy poparciu USA. A co na to PiS? PiS ciągle straszy Putinem. Wielką zbrodnią i zdradą jest, że politycy Konfederacji mówią o polepszeniu relacji z Rosją.

Aby sobie uświadomić co może Putin i Rosja ( nie mylić z ZSRR ) nam zrobić, należy popatrzeć na kraje z nią związane sojuszami. Białoruś, Syria czy dołączająca wyraźnie Turcja. Czy Białoruś jest atakowana przez akt 447? Czy Syria ma się źle tam gdzie rządzi "okrutny reżim" popierany przez Putina i czy Asad morduje chrześcijan tylko za to, że są chrześcijanami? Czy może odwrotnie. Wszędzie tam w krajach muzułmańskich, gdzie weszli Amerykanie i zastosowali "arabską wiosnę" krew się leje i końca nie widać? A Turcja? Pewnie stwierdziła, że lepiej nie ryzykować bezalternatywnego sojuszu z USA. Zdaje się, że podobnie patrzą na to Węgrzy.


https://www.salon24.pl/u/pesymizm/95295 ... gle-dziala

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 15 paź 2019, o 20:34

Nie jest możliwe, żeby amerykańskie przepisy wywoływały skutki prawne w Polsce czy w jakimkolwiek innym kraju. Ustawa 447 otwiera jednak pole do nacisków dyplomatycznych. A PiS trudniej niż komukolwiek innemu odmawiać USA.

Do tej pory co najmniej kilkakrotnie nie był wobec nacisków USA asertywny. Tak było w przypadku ustawy reprywatyzacyjnej Jakiego. Wycofał się też z nowelizacji ustawy o IPN, która przez środowiska żydowskie została odebrana jako ustawowy zakaz badania zbrodni na Żydach dokonywanych przez Polaków.

Mówi się też, że to Amerykanie blokują pomysły „repolonizacji” mediów ze względu na udziały Discovery Communications w TVN. I o udanej interwencji ambasador Georgette Mosbacher w sprawie wpisania na listę leków refundowanych produktu amerykańskiego koncernu. I o zablokowaniu ustawy nakładającej dodatkowe obowiązki na firmę Uber...

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... a-pis.read

Wiceprezydent USA dziękuje Polsce za odrzucenie podatku cyfrowego. „Utrudniłby wymianę handlową

wirtualnemedia.pl

Re: S. 447 - mienie bezspadkowe

Post autor: Gość » 14 paź 2019, o 17:49

575 głosów na Konfedarację w Tomaszowie.
Jest tutaj więcej zwolenników niż przypuszczałem :)
Brawo.

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/ ... m/gm/61801
Można stworzyć nie tylko kółko a nawet Koło w Tomaszowie :P

Na górę