Kto Wójtem w Bełżcu?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :panzielony:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: pan » 17 maja 2019, o 16:06

A co w tym jest zabawnego jeszcze, miałem na sobie stary policyjny sweter, nie wiem czy to jest zgodne z prawem i oni ośmielili się przesłuchiwać mnie policjanta? jeszcze pijanego tym bardziej nie wolno, nie mają szacunku do służb porządkowych. :lol:

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: pan » 17 maja 2019, o 15:00

Oni myśleli nawet o zbrodni, pamiętam ktoś powiedział ze schodów go zrzucimy, ale wysoki zareagował i mnie uratował, poznaje ze zdjęć w google kto tam był.

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: Gość » 17 maja 2019, o 14:38

Radna z Brzezin wyszła w trakcie rozmow o tym co zrobić z ponad 300 tys zł. i przychodzi po wszystkim, tzn wołają ja i głosuje jakby nigdy nic za. To jest poważne podejście do sprawy? W grę wchodzi ponad 300 tys. a tu od tak oby tylko zagłosować, nie orientując się w dyskusji? Czy radni mają placona całość za obecność bo na tej ostatniej sesji to niektórzy wychodzili po kilkanaście razy a niektórych juz na końcu nie było nawet.

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: pan » 17 maja 2019, o 14:05

On mnie poznał, tak poznałem pani mnie uczyła j.p kupiła sobie pani nawet taki sam długopis jak mój niebiesko czerwono biały

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: pan » 17 maja 2019, o 12:05

Remiza wysoki gość na czatach przy oknie, z dobrym azymutem, osaczyli mnie tak że poczułem zagrożenie życia, patrzyłem na tego pana z myślą o pomocy bo go znam, nie wiem czy mi pomógł potem mi polewali by upić jeszcze bardziej, chodnik na obecnej rzeszowskiej idę nawalony mijam jakieś panie rozmawiające ze sobą ,pewnie robili test czy ich pamiętam

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: Gość » 17 maja 2019, o 10:54

macie co wybraliście
Troche szkoda że radni z opozycji PSL wszystko blokują aby tylko być przeciwnym. Jest ich mniejszość ale to nie znaczy że mają blokowac wszystko wbrew dobry mieszkańców.

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: SND » 17 maja 2019, o 10:44

macie co wybraliście

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: gosciu » 16 maja 2019, o 21:40

O super. Jutro nasz kabaret na żywo. Trza oglądać. :lol: :lol: :lol:

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: Gość » 16 maja 2019, o 19:34

Jutro sesja. W programie jest sprawozdanie wójta. Czy będzie miał odwagę i napisze w nim że w ostatnim miesiącu siedziała w godzinach pracy na Facebooku na prywatnym koncie i wrzucał co popadnie? Robił to w godzinach pracy więc powinien to uwzglednic w sprawozdaniu. Szkoda że wójtowie z Tomaszowa, Susca, Krynic Ulhówka wrzucają swoje osiągnięcia, projekty pozyskane pieniądze na drogi a belzecki z braku tego wrzuca co popadnie, najczęściej banery polityczne PSL i obrazki o tym jacy ludzie źli, falszywi są- w lustro się popatrz!

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: pan » 15 maja 2019, o 22:13

A wśród obecnych na grunwaldzkiej nie mieliście czasem judasza?

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: pan » 15 maja 2019, o 07:33

Szanowny pan Bartłomiej
Przypominają mi się sceny z grunwaldzkiej, nie będę źle pisał o ludziach którzy tam byli bo ich szanuje,po za małymi niesmakami nie zasłużyli by pisać o nich źle, pamiętam słowa czekamy na.. czekamy aż przyjedzie \pewne imię\ i co przyjechał? nie pamiętam go, to pewnie to on nakręcił tą akcje i on was sprzedał, imię jego pokrywa się z imieniem gościa który mnie pobił.

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: Gość » 14 maja 2019, o 07:14

Czy wypada pić % codziennie radnej? :?:

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: pan » 12 maja 2019, o 15:28

Szanowny pan Bartłomiej
Miałem parę maglów. 1 koło groszka 2 remiza 3 pod barem 4 okolice czczet, grunwaldzka i jeszcze na zydowskiej

wszyscy mi straszyli sądem, pierwszy magiel był interesujacy można o nim napisać poemat, było to w latach 2011 12 nie pamiętam dokładnie. Idę ze sklepu w dobrym nastroju, z dwoma winami w rękawach natknąłem się na ludzi którzy rozmawiali ze sobą pod groszkiem oni byli spoko kulturalni dobrze wychowani, potem ktoś z nich zadzwonił dał cynk przyjechała pani i zaczęła mnie maglować nastraszyła ze tu są kamery i żebym jakiś głupstw nie robił coś w tym stylu, no i swoim maglem po prostu [***] mnie, potem idąc dalej moimi ścieżkami już w złym nastroju natknąłem się na polityków wychodzących z gminy, na początku przestraszyli się mnie potem zaczęliśmy rozmawiać, i tak po ludzku zacząłem się żalić im że mnie [***], gościu się pyta kto ja mówię po nazwisku tej pani jednej, potem był incydent z moimi winami ale to nie na temat, a gość który mnie pytał to był poseł T.Z poznałem go przez facebooka przypomniało mi się ze już gdzieś tą twarz widziałem. Ciekawy zbieg okoliczności jakby działanie jakiś sił wyższych, jakby ktoś mi pomógł, odparłem atak siły złego po paru minutach.

Z moich rozpracowań detektywistycznych wnioskuje trzy warianty, stworzyła się piramida kompromitacji tak to sobie nazwałem, po pierwszej kompromitacji ktoś pracował by była następna która była w remizie i trzecia grunwaldzka, jedni wystawiali na front na odstrzał innych, by jak by co uniknąć odpowiedzialności, drugi wariant to totalna głupota ich wszystkich nie znam ich nie rozmawiałem z nimi nie wiem jaki jest ich poziom intelektu, trzeci wariant ktoś mocno smarował na mnie i celowo wymyślał głupoty, najmniej prawdopodobny bo ja raczej wrogów nie mam

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: pan » 11 maja 2019, o 16:08

Re: Kto Wójtem w Bełżcu?

Post autor: pan » 11 maja 2019, o 15:19

Wczoraj dowiedziałem się jak wygląda dyrektor szkoły, to na nia pisali rodzice coś o kubkach że sraki dzieci dostały że z jednego kubka pili?, coś pamiętam. Rodzice mają obowiązek i prawo mieć kontrole nad swoimi dziećmi to oni ich wychowują, nauczyciele są pomocą tylko, tak słyszałem w radiu że w konstytucji jest taki zapis. Pedofilów jest najwięcej w zawodzie nauczycielskim, lemingów jest dużo w tym zawodzie, chodziłem do szkoły i wiem jak jest. Ludzie którzy roszczą sobie prawa do bycia elitą intelektualistów, mieć władze, wieść jakiś prym w społeczeństwie,a naprawdę kim są to ludzie widzą. Żyje tu w Bełżcu od urodzenia i czuje że mam obowiązek dbać o porządek, nie jestem politykiem,nie jestem koryciarzem,nie jestem uwikłany w żadne układy, nie należę do żadnego koła adoratorów słodzących sobie nawzajem, mam wyjebane na wszystkich i wszyscy mają wyjebane na mnie, i podoba mi się taki stan.

Na górę