4 lata Recman w Tomaszowie Lubelskim – konkurs

8 grudnia, marka Recman obchodzi czwartą rocznicę otwarcia salonu w Tomaszowie Lubelskim. Z tej okazji na wszystkich tych, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się przy ul. Lwowskiej 14, czeka niespodzianka – zniżka -20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie. Dodatkowo, tego samego dnia, taka sama zniżka będzie obowiązywała w salonie w Zamościu, który mieści się przy ul. Lubelskiej 40 w Galerii Revia Park.

To jednak nie koniec niespodzianek. Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • · I miejsce: perfumy Black by Recman
  • · II miejsce: perfumy Recman Challenger
  • · III miejsce: elegancki krawat

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do poniedziałku 11 grudnia 2017 przesłać poniższy formularz oraz dokończyć zdanie: Najlepszy prezent dla mężczyzny na Święta to…? I uzasadnić swoją odpowiedź.

Wśród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze, a ich autorzy zostaną nagrodzeni upominkami, które będą do odbioru w tomaszowskim salonie marki.


O Recman

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman, to polska marka, z ponad 30- letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową. Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie.